Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

Gal kas dar isbandet ka nors is OPI lako pagrindu be Start to Finish top&base ? 4u.gif
Atsakyti
Radau tokia lentele is iskilo klausimas, gal kuri zinosit, ar cia esancios spalvos yra is pastovios OPI kolekcijos?

user posted image
Atsakyti
Mano lakų kolekcija vakar pasipildė šiais dviem smile.gif

user posted image

user posted image

beje, dėl Top'o OPI, kaip ir turėjau prielaidą, užtepus jį ant kiek prastesnės kokybės laku lakuotų nagų, jie išsilaiko ilgiau smile.gif užtepiau ant Rimmel nagų laku lakuotų nagų ir jau keturios dienos, kaip sėkmingai laikosi ir niekas nenutrupa.
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 03 17, 10:52)
Mano lakų kolekcija vakar pasipildė šiais

Koks melyno lako nr. ar pavadinimas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 20 kovo 2012 - 13:35
QUOTE(popelka @ 2012 03 20, 13:35)
Koks melyno lako nr. ar pavadinimas? 4u.gif


Ar čia kartais nebus Russian Navy? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 03 20, 14:35)
Koks melyno lako nr. ar pavadinimas? 4u.gif

Pavadinimas yoga-ta get this blue 4u.gif norėjau kažko grynai "džynso" spalvos, bet neturėjo...Idealius atspalvius, kurių noriu radau pas kitą gamintoją - Nubar, speciali "Jeans" kolekcija biggrin.gif
Atsakyti
Ar matet, kad jau greit pasirodys OPI vasaros laku kolekcija, Spider-man
user posted image
user posted image

ant nagu wub.gif http://www.beautyjun...shatter-scales/


Papildyta:
Ir artejanciam rudeniui sukurta kolekcija Germany, kol kas tik pirmi anonsai ax.gif

user posted image

L to R:
My Very First Knockwurst
Don't Pretzel My Buttons
Berlin There Done That
Dont Talk Bach to Me
Nein! Nein! Nein! OK Fine!
Schnapps Out of It
Suzi & The 7 Dusseldorfs
Every Month is Oktoberfest
Unfor-greta-bly Blue
Deutche You Want Me Baby
Danke-Shiny Red
German-icure by OPI
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 04 10, 21:41)
Ar matet, kad jau greit pasirodys OPI vasaros laku kolekcija, Spider-man


Aš dar nenusipirkau visų norimų spalvų, bet bent po truputį pildau savo norų sąrašėlį wub.gif prieš Velykas mano "kolekcija" pasipildė šiomis spalvytėmis:
Honk if you love OPI
user posted image

ir Mrs. O'Leary's BBQ
user posted image
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 04 10, 20:55)
Velykas mano "kolekcija" pasipildė šiomis spalvytėmis:


Labai geros spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 04 10, 21:55)
Aš dar nenusipirkau visų norimų spalvų, bet bent po truputį pildau savo norų sąrašėlį  wub.gif  prieš Velykas mano "kolekcija" pasipildė šiomis spalvytėmis:

Grazias spalvas issirinkot. 4u.gif As taip pat ju norejau bet nespejau. blush2.gif tongue.gif Honk if you love OPI tai nauja spalva, tikiu kad ja dar rasiu, o va Mrs. O'Leary's BBQ man jau antra karta is ranku isslysta, buvau nusiziurejus ja Nagavitoj, kazka kita pirkau tada, bet taip istrigo man ta spalva, taciau kai kita kart atejau jos ten nebebuvo.... Tai galvoju arba nelemta arba dar uzves. Nors klausimas ar dar uzves, vis delto cia jau sena ta kolekcija Cikagos, 2005 metu. Nebent ta spalva yra perleista kaip pastovios kolekcijos dalis, kaip kad yra su Black Cherry Chutney, jos dabar visur galima nusipirkti, nes ta spalva buvo tokia populiari kad ja itrauke i pastovia kolekcija. Kiek zinau su Jade is The New Black irgi taip atsitiko. smile.gif
Daznai kai skaitau uzsienio blogus randu parasyta kad va sita ar ta spalva buvo is tos kolekcijos, o dabar ji yra pastovios (permanent) OPI kolekcijos dalis. Idomu is kur jos ta informacija traukia, noreciau rast kazkoki sarasa ar ka, bet nerandu arba nezinau kur ieskoti. unsure.gif


Papasakokit kaip atrodo Honk dienos kambario sviesoje ant nagu, ar tampa beveik juoda ar matosi violetinis atspalvis? 4u.gif Nes internete daug nuotrauku, bet jos arba tai darytos su blykste, arba priesais saule, sunkoka susigaudyt.
O BBQ ant nagu atrodo kaip ir buteliuke, ar keiciasi kazkiek? ax.gif As taip supratau kad jo toks atspalvis bordo i ruduma, bet tarsi islenda is kazkas violetinio? Bet gal velgi cia nuo blykstes toks klaidinantis efektas? Nu labai idomus man tas BBQ, kiek ieskojau analogo taip ir neuztikau, o atrodo juk tiek daug tu bordo atspalviu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 11 balandžio 2012 - 10:20
QUOTE(popelka @ 2012 04 11, 11:11)
Grazias spalvas issirinkot. 4u.gif As taip pat ju norejau bet nespejau. blush2.gif  tongue.gif Honk if you love OPI tai nauja spalva, tikiu kad ja dar rasiu, o va Mrs. O'Leary's BBQ man jau antra karta is ranku isslysta, buvau nusiziurejus ja Nagavitoj, kazka kita pirkau tada, bet taip istrigo man ta spalva, taciau kai kita kart atejau jos ten nebebuvo.... Tai galvoju arba nelemta arba dar uzves.

Dėkui blush2.gif skonio reikalas taip sakant, daug spalvų labai dar esu nusižiūrėjus (sąrašiukas norimų spalvų - pilnas A4 lapas lotuliukas.gif ) ir nežinau ar visas gausiu, nes su Nagavita irgi jau ne kartą teko nustebti, kai neturėjo poros norimų spalvų iš naujesnių kolekcijų unsure.gif o šitas dvi spalvas pirkau iš vienos mamytės iš šito forumo, jai iš amerikos atsiuntė draugė, dirbanti grožio salone. Kadangi padielkas jau atskirti lyg ir moku, ramia širdim nuvažiavau apčiupinėti, apžiūrėti, išnagrinėti ir nusprendusi kad originalūs - jamiau biggrin.gif
kai išmėginsiu ir nusilakuosiu, iš karto aprašysiu kaip ten tie atspalviai, nes Velykoms buvau "pasipuošusi" su savo "Yoga'ta get this blue", dabar truputį vėl pertrauka, lakuojuosi su Nail envy stiprinamuoju, tada po savaitėlės lakavimosi vėl spalva kokia pasipuošiu biggrin.gif ir būtinai aprašysiu atspalvius, nes irgi pastebėjau, kad sunku internete realiai susigaudyt, kaip ten iš tikrųjų atrodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 11 balandžio 2012 - 10:24
QUOTE(serpent @ 2012 04 11, 10:21)
dabar truputį vėl pertrauka, lakuojuosi su Nail envy stiprinamuoju, tada po savaitėlės lakavimosi vėl spalva kokia pasipuošiu  biggrin.gif 


Kaip Jums Nail envy? Jūs tik savaitę lakuojat juo? Ar pastebėjot kokį efektą?
Aš bandžiau lakuoti ilgesnį laiką, bet ištvėriau tik dvi savaites be nagų lako su spalva biggrin.gif
Atsakyti