Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

Gal kas išduosit iš kokio pardavėjo e-bay perkat OPI lakus?
Atsakyti
Gal kuri bandet Avojuice kremukus rankoms? Kaip ispudziai? Ypac idomu, ar tinka sausai/jautriai odai? Didzioji dauguma kremu man buna per mazai drekinantys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 12 sausio 2012 - 13:47
QUOTE(Brooke @ 2012 01 12, 13:34)
Gal kuri bandet Avojuice kremukus rankoms? Kaip ispudziai? Ypac idomu, ar tinka sausai/jautriai odai? Didzioji dauguma kremu man buna per mazai drekinantys..


turite omenyje Avoplex?
ups.. susimaišiau. Aš esu išbandžiusi visus tuos Avojuice. Man geriausias buvo su mango ir dar kažkuom (tas morkavas), o gerumas tas, kad labai skaniai kvepia. Tinka ne tik rankoms, bet ir kūnui tepti smile.gif
Šiaip geriausias rankoms yra Avoplex, gerai drėkina, kvapas geras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 12 sausio 2012 - 14:01
Aciu labai uz nuomone 4u.gif
Avoplex esu bandzius, tai patiko, tik kaina nelabai biggrin.gif Tai pagalvojau, jei skirtumas ne didelis, gal sueitu ir tas Avojuice. Juolab, kad man labai patinka tos "pompos" ant didesniu buteliu.. blush2.gif
Zodziu, uzsisakiau kolkas kelis minius pabandymui.
Atsakyti
Na va, atkeliavo mano Avojuicikai, tai galiu pasakyt, kad pirmas ispudis net labai neblogas thumbup.gif Po keliu dienu parasysiu issamiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 20 sausio 2012 - 16:57
QUOTE(popelka @ 2012 01 11, 14:07)
Gal jau isbandet top coat'a? 4u.gif  Ar patiko?

Išbandžiau jau kelis kartus ir aš top'ą. Kogero pastebėjimas bus panašus kaip ir Alice in wonderland prieš tai minėjo - nieko stebuklingo unsure.gif nors nesu kitų firmų bandžiusi, tai neturiu su kuo palyginti, nežinau kokiom super svaybėm turi pasižymėti topas. Tik šiaip toks pastebėjimas (gal čia su mano nagais taip reaguoja) - nusilakavus laku ir po to top'u, lakas pradeda nutrupinėti jau po kelių dienų. Jei lakuojuosi tik OPI nagų laku, be top'o, laiko apie 5 dienas minimum. jau du kartus dariau bandymą, ir abu kartus tas pats pasitvirtino unsure.gif
Atsakyti
As vis dar neatsidziaugiu siuo aliejumi nors turiu jau senokai:

user posted image

akimirksniu suminkstina oda, ypac naudingas pedikiurui, o jau kvapas aliejaus wub.gif

Na ir pagaliau tik OPI radau graziausia zalsva nagu lako atspalvi kokio ir ieskojau ilga laika:

user posted image

Kokybe ir kiekiu esu tikrai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2012 01 20, 16:57)
Na va, atkeliavo mano Avojuicikai, tai galiu pasakyt, kad pirmas ispudis net labai neblogas thumbup.gif Po keliu dienu parasysiu issamiau..

O jis tik kaip ranku kremas ar ir odelems? Uztenka riebumo? Noreciau kazko odelems bet ne aliejaus. Nes mane uzkniso kad jie pastoviai kai pargriuna bega. doh.gif O as noreciau rankinej nesiotis.

QUOTE(Ryuk @ 2012 02 02, 20:49)
Na ir pagaliau tik OPI radau graziausia zalsva nagu lako atspalvi kokio ir ieskojau ilga laika:

Kokybe ir kiekiu esu tikrai patenkinta  smile.gif

Grazia spalva issirinkot, 4u.gif man irgi ji patinka. Ir dar dairausi i melynesni varianta toki http://www.villagepr...eal-We-Drop.jpg
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2012 02 02, 20:49)
As vis dar neatsidziaugiu siuo aliejumi nors turiu jau senokai:


aš turiu to aliejuko mėginukus po 2 ml. (tokios mažytės tūbelės), bet esu kažkur juos "pasidėjusi" ir niekur nerandu... verysad.gif

O tas žalias lakas iš kokios kolekcijos? Iš "Texas" ar iš "Hong Kong"? 4u.gif

QUOTE(popelka @ 2012 02 03, 11:24)
Ir dar dairausi i melynesni varianta toki http://www.villagepr...eal-We-Drop.jpg
user posted image


o kokia jo kaina bėra? Kiek aš žinau, tai buvo populiariausias "Swiss" kolekcijos lakas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 02 03, 12:15)
aš turiu to aliejuko mėginukus po 2 ml. (tokios mažytės tūbelės), bet esu kažkur juos "pasidėjusi" ir niekur nerandu...  verysad.gif

O tas žalias lakas iš kokios kolekcijos? Iš "Texas" ar iš "Hong Kong"?  4u.gif


Hong Kong kolekcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2012 02 03, 12:38)
Hong Kong kolekcija  4u.gif


Supratau 4u.gif Jo spalva gražesnė negu iš "Texas" kolekcijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 02 03, 12:15)
o kokia jo kaina bėra? Kiek aš žinau, tai buvo populiariausias "Swiss" kolekcijos lakas  g.gif

Tiesa sakant nesidomejau del kainos. blush2.gif Bet as kazkaip gana abejingai ziuriu i tuos populiarumus, nes tu amerikonu odos atspavis daznai visai kitoks ne musiskas, kas ant ju ranku graziai ziurisi man gali ir netikt. rolleyes.gif Todel pati dazniausiai ziuriu aisku ir i bendras mados tendencijas bet ir konkreciai i MAN tiksiancius atspalvius. ax.gif
Atsakyti