Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

QUOTE(popelka @ 2012 05 18, 19:24)
Kaip sie lakai, jau bandet, ar pateisino lukescius? ax.gif

Gėda prispažint, dar neišbandžiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif vis stiprinu nagus su Nail envy, nes nu tooookie tragiški po žiemos doh.gif net nagais vargu ar galima pavadint... kažkur penktadalį ar ketvirtadalį jau buteliuko sulakavau, tai jau panašėja tie dariniai ant rankų į nagus lotuliukas.gif kaip tik planuoju mėnesio gale eiti pasidaryti manikiūrą ir užsilakuoti su BBQ cool.gif jeigu iki to laiko nenusilaužysiu nagų, aprašysiu (o gal netgi ir parodysiu biggrin.gif ) rezultatą.
Atsakyti
Gal zinote kiek Nagavitos praduotuveje savanoriuose kainuoja opi lakai? ar tiek pat kaip siunciantis? internetu 24 lt+ siuntimas 12 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 06 15, 12:30)
Gal zinote kiek Nagavitos praduotuveje savanoriuose kainuoja opi lakai? ar tiek pat kaip siunciantis?  internetu 24 lt+ siuntimas 12 lt. smile.gif

Aš Nagavitoj perku po 24lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 05 18, 19:24)
Kaip sie lakai, jau bandet, ar pateisino lukescius? ax.gif

Na va, pagaliau prisėdau aprašyti įspūdžių po BBQ spalvytės išbandymo. Įkeliu ir kelias nuotraukas (atsiprašau, nagai nebuvo sutvarkyti, tai labai jau gražiai ir idealiai tikrai neatrodo, bet bent bendrą vaizdą apie spalvą gal galėsit susidaryti blush2.gif ). Man asmeniškai spalva laaaabai patiko, žiūrint dienos šviesoje sakyčiau sodrios trešnių spalvos tokia ji wub.gif

user posted image

user posted image

O pasitaikius tikrai labai gerai progai už super mažą kainą įsigyti OPI lakų iš vienos forumiečių, savo kolekciją dar papildžiau šitom spalvytėm wub.gif

Suzi says Da! (šokolaaadas....)
user posted image

Uh-Oh roll down the window
user posted image

Dulce de Leche
user posted image
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 06 19, 17:56)
O pasitaikius tikrai labai gerai progai už super mažą kainą įsigyti OPI lakų iš vienos forumiečių, savo kolekciją dar papildžiau šitom spalvytėm  wub.gif 


geri pirkiniai, spalvos labai gražios 4u.gif
Atsakyti
Kur dar Vilniuje, be Nagavitos ir internetiniu parduotuviu galima isigyti siu laku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alincia: 23 birželio 2012 - 14:56
Jei neklystu Medinėse šukose yra šioks toks pasirinkimas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 06 19, 18:56)
Suzi says Da! (šokolaaadas....)

Dulce de Leche 


Sios abi labai grazios spalvytes thumbup.gif Antraja noru sarase jau kuris laikas turiu, bet vis ranka nekyla pirkt, nes panasiu atspalviu daug pas mane....
Atsakyti
Pries pora dienu nagavitoje nupirkau OPI NL B 75 laka ir labai nusivyliau, dazo ,,linijomis", ant nagu lieka tokie,,burbuliukai", dabar paziurejau kad lakas yra is 2009 metu kolekcijos. ar gali buti kad jis yra senas ar praskiestas? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 24 birželio 2012 - 08:53
QUOTE(style18 @ 2012 06 24, 09:53)
Pries pora dienu nagavitoje nupirkau OPI NL B 75 laka ir labai nusivyliau, dazo ,,linijomis", ant nagu lieka tokie,,burbuliukai", dabar paziurejau kad lakas yra is 2009 metu kolekcijos. ar gali buti kad jis yra senas ar praskiestas? verysad.gif


Neturetu but nei pasenes, nei skiestas.... Gal siaip ta spalva nedraugiska ir tiek - yra man tokiu laku, kad dazo gerai, bet kokia viena kita spalva tos firmos ne ir pan. Ir dabar pvz Revlon nusipirkus, tai jei tik daugiau lako uztepu vienu metu, tai matau, kad burbuliukai pradeda formuotis, turiu nubraukt ir palikt kudziau.... Ir su OPI, China Glaze man burbuliuku buna.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 24, 13:46)
Neturetu but nei pasenes, nei skiestas.... Gal siaip ta spalva nedraugiska ir tiek - yra man tokiu laku, kad dazo gerai, bet kokia viena kita spalva tos firmos ne ir pan. Ir dabar pvz Revlon nusipirkus, tai jei tik daugiau lako uztepu vienu metu, tai matau, kad burbuliukai pradeda formuotis, turiu nubraukt ir palikt kudziau.... Ir su OPI, China Glaze man burbuliuku buna.

Visiškai pritariu, man kai kurios spalvos OPI irgi burbuliukų "sukelia", bet šiaip pasenę tikrai neturėtų būti, aš irgi pirkusi ir senų kolekcijų lakų ten, bet visi tikrai kokybiški ir geri buvo unsure.gif
p.s. ačiū merginoms, kad pakomentavot mano naująsias spalvas įsigytas 4u.gif smagu, kad labai į lankas nenuklydau, nors šiaip praktiškai visas spalvas nagų atžvilgiu myliu, bet būną atspalvių, kurių tikrai nepirkčiau, bet šitos mielos pasirodė...
Atsakyti
Praeita vasara dariausi pedikiura, po to ziema nedariau ir pastebejau, kad kojų nagai tapo tokie suskile, kai pakerpu atauga vėl tokie pat truputi pagelte, suskile. Gal zinote kokiu priemoniu? ar taip ir liks visam laikui? kol nedariau pedikiuro nagai buvo grazus smile.gif
Atsakyti