Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
erilukaha ar issikeitei grandinele ant kaklo? ir keliu cm tavo buvo?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 16:29)
Taip jau susiklostė, kad aš prie valgymo medicinos biggrin.gif

e bigsmile.gif ....tai gal man ką gali patarti kad kokie 5kg nukristu? blush2.gif nes dar sportuoti negaliu (cezaris buvo) ax.gif labai bučiau dėkinga 4u.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 16:42)
turiu, va jau pilna, tuo paciu nufotkinau ir rodausi savo geletaja uzbaigta, nors ir kaip noreciau daugiau nebetelpa smile.gif tik nemoku perteikt tu geliu grozio, kiekvienas stikliukas man savotiskai grazus wub.gif ir sviesos truksta, siandien apsiniauke doh.gif
]

laaabai gražu - aš dabar du karoliukas gėlėtus turiu ant apyrankės,tai vis žiūrėja žiūrėjau ir pamasčiau ,kad daugiau tų gėlėtų norėčiau ax.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 17:20)
Jomajo,galvoju ko tai tyku namie-nueinu i virtuve,o mano dukryte(1.7m) sedi ir katino sausiaka valgo  doh.gif  doh.gif .ir dar sako-mama-am am doh.gif .smirdi dabar,daviau vandens atsigerti.Katino maista siaip laikom auksciau,ant palanges-bet dukryte nukritusi sausiaka jau imdavo ne burnon,o atnesdavo i katino indeli imesti.tai pamaniau kad jau didele,nes puikiai supranta,kad cia katino maistelis.ir se tau kad nori-pilna burna buvo-ir dar matosi skanu jai  doh.gif  lotuliukas.gif


ech tie vaikai - maniškis dabar Palangoje smėlį valgė doh.gif nu ir ale patiko (arba pamatė kad draudžiam tai specialiai valgė lotuliukas.gif ) lotuliukas.gif mama mano sako,mažum jis bus kaip ta babulka kuri valgo smėlį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 20:24)
ech tie vaikai - maniškis dabar Palangoje smėlį valgė  doh.gif nu ir ale patiko (arba pamatė kad draudžiam tai specialiai valgė  lotuliukas.giflotuliukas.gif mama mano sako,mažum jis bus kaip ta babulka kuri valgo smėlį  doh.gif

aha maniskis irgi valge smeli jura uzsigerdamas, ir pamanem kad babulkos draugas bus, kur smeli eda lotuliukas.gif tik paskui apsividuriavo namo grizes doh.gif o neleist neina, vistiek savo daro smile.gif

tai va perleisciau norinciai sita unika geleta
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 liepos 2010 - 19:32
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 20:20)
erilukaha ar issikeitei grandinele ant kaklo? ir keliu cm tavo buvo?

Ne, neisikeiciau, bet zadejo pakeist...Mano gal kokia 50...man trumpesnes reik...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 20:29)
Ne, neisikeiciau, bet zadejo pakeist...Mano gal kokia 50...man trumpesnes reik...

tai nelauk, paskui pamirs kad zadejo ta boba smile.gif
Atsakyti
Kas ten per keistas dalykas prie užsegimo?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 20:50)
Kas  per keistas dalykas prie užsegimo?

manau, kad ne trolis, amerikonės dažnai kokių cedeliukų prisikabina smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ar negi čia troliai (tie kabaliukai)? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 08 liepos 2010 - 20:09
Radau ir kažkodėl pagalvojau apie Laisvę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 20:34)
tai nelauk, paskui pamirs kad zadejo ta boba smile.gif

Joo...cia kaip Panoramoj, zadejo, zadejo...tai neturejo,tai neatveze,...tai dar kas nors, o ant galo, jau ir ne nauja tapo... verysad.gif Tai uzknisa tokie pazadai...geriau nezadetu... ir stovi atsinesus trumpesne rankoj laiko, ir postringauja, kazka,apie tai,kad ilgesne brangesne...reik 20lt grazint, net nesupratau, ka jos turejo omeny, vistiek i kasa nemusa tai koki cia sss mala...Sakau tai kam tada cia sita atneset, ka jus galvojat kad kita pirksiu...net nesiruosiu...Labai pasipiktinau, paskutini kart... Jau negana, kad vedeja kazkokia nenormali...dar ir pardavejos, susigadino...paskambinau cia del rubino pasiteraut, tai ant tos ale vedejos pakliuvau, tai sako, ne mes su rubinais ziedu neturim...nu vepla konkreti, kas ja ten laiko...sakau as apie troliu rubina...o ji net nezino,kad toks yra...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 21:32)

lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas :4u:
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 10:57)
va va va :good: O ką? Ne proga? Reik gi džiaugtis gyvenimu  :bigsmile:

Būtent, bet reikia pristabdyt .... :oh

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:23)
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!

WOW!!!!!! Šaunuolė sveikinuuuuuuuuuuuuuuuuu :4u: (ir baltai pavydžiu :P ) O skambino į tel? :) Nes man šnd daug kartų kažkas skambino, bet negalėjau kalbėt gal ir aš ką laimėjau :lotuliukas:

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:33)
Pagaliau atėjo laimė į mano kiemą, ir beje, draugė, kuri vakar pirko žiedą su manim kartu irgi laimėjo  :mirksiukas:  tai abi spirgam ir laimės :D

Abi laimės kūdikiai :4u:

QUOTE(rasida @ 2010 07 08, 12:19)
Sveikos, ir man Borooze kažkur matyta... Vakar pamačiau ją "Megoj" ir paskui galvosūkis buvo.


Man irgi tamsta matyta, net neįsivaizduoju kur :P Kaune :hihihi: ?

QUOTE(Song @ 2010 07 08, 16:29)
Taip jau susiklostė, kad aš prie valgymo medicinos :D

Gal KMU VSF studijavai?

QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 16:30)
Ziurekit merginos koks naujas deimantinis karolis grazus  :wub:


žiauriai gražus :bigsmile:

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 17:20)
pilna burna buvo-ir dar matosi skanu jai  :oh  :lotuliukas:

matyt sveika ir skanu, kad ji valgo :P kailis blizgės :hihihi:

Merginos turiu klausimą, kaip tundra: Pirma - unika - kodėl Jūs sakot kad jos prastos?
Pamiršau ką dar norėjau klaust ... :oh

O dėl dietų - ių forumo merginų žinau, kad delčios dieta atneša labai gerų rezultatų ! Tik reikia sąžiningai jos laikytis ... O kaip mačiau efektą merginos kuri laikėsi tai super :super
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 08)
O dėl dietų - ių forumo merginų žinau, kad delčios dieta atneša labai gerų rezultatų ! Tik reikia sąžiningai jos laikytis ... O kaip mačiau efektą merginos kuri laikėsi tai super  thumbup.gif

Va tame ir blogumas, kad dietos efektas tęsiasi tik tol kol laikaisi dietos, o kai tik nustoji, viskas eina velniop arba net dar blogiau. Reiškia dieta turi būt ne laikina, o jei jau pasiryžti dietintis - tai visam gyvenimui doh.gif
Atsakyti