Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jomajo,galvoju ko tai tyku namie-nueinu i virtuve,o mano dukryte(1.7m) sedi ir katino sausiaka valgo doh.gif doh.gif .ir dar sako-mama-am am doh.gif .smirdi dabar,daviau vandens atsigerti.Katino maista siaip laikom auksciau,ant palanges-bet dukryte nukritusi sausiaka jau imdavo ne burnon,o atnesdavo i katino indeli imesti.tai pamaniau kad jau didele,nes puikiai supranta,kad cia katino maistelis.ir se tau kad nori-pilna burna buvo-ir dar matosi skanu jai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 08 liepos 2010 - 16:21
Fontenay, aš iš tavo gėlėtosios apyrankės išimčiau rudus karolius ir vietoj jų dėčiau kokius nors šviesius. Taip kad dar gali gėlintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 16:42)
turiu, va jau pilna, tuo paciu nufotkinau ir rodausi savo geletaja uzbaigta, nors ir kaip noreciau daugiau nebetelpa smile.gif 


Nerealu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 17:20)
Jomajo,galvoju ko tai tyku namie-nueinu i virtuve,o mano dukryte(1.7m) sedi ir katino sausiaka valgo  doh.gif  doh.gif .ir dar sako-mama-am am doh.gif .smirdi dabar,daviau vandens atsigerti.Katino maista siaip laikom auksciau,ant palanges-bet dukryte nukritusi sausiaka jau imdavo ne burnon,o atnesdavo i katino indeli imesti.tai pamaniau kad jau didele,nes puikiai supranta,kad cia katino maistelis.ir se tau kad nori-pilna burna buvo-ir dar matosi skanu jai  doh.gif  lotuliukas.gif


Maniškei irgi skanu doh.gif Kas blogiausia, ji alergiška, ir nuo tų sausiakų iškart rezultatas ant žandų matosi biggrin.gif
Atsakyti
Man pvz tos retintos zalios gelytes rudam fone isvis nepatinka-nors dar yra pirkt,bet nenoriu.
Atsakyti
Jo as ji radau pas amerikonkas doh.gif
Bet jaucia mano sirdis kad rudens kolekcijoj bus si grozis g.gif
O musu tai suns maista sausa mergaite taip pat valgydavo ir dabar kai nematom uzvalgo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 08 liepos 2010 - 16:49
Matėt 86 psl. žurnale "Žmonės" Ina Mockaitienė su troliukais wub.gif tik galėtų foto būti didesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 16:29)
Taip jau susiklostė, kad aš prie valgymo medicinos biggrin.gif

O geras bigsmile.gif Tai tu gali išrašyt trolių? Aišku, kad nepirkt, gi daktarai neperka pasientams vaistų. Bet išrašyt, receptą? bigsmile.gif biggrin.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 16:30)
Ziurekit merginos koks naujas deimantinis karolis grazus  wub.gif

O jis naujas? unsure.gif Gal čia kokia nors saviveikla? unsure.gif Nu kaip įdomiai atrodo, nežinau, ar gražu, ar ne, bet įdomiai g.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 17:20)
ir se tau kad nori-pilna burna buvo-ir dar matosi skanu jai  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu gal nieko, jei katinui sveika, tai gal ir vaikui nieko biggrin.gif Gi perkam tuos maistelius, kur vitaminų visokių daugiau lotuliukas.gif Tik va paragaut tai nesiryžčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 liepos 2010 - 17:37
Laba visom 4u.gif
Na ir greitos jau nauja tema blink.gif
Aciu uz nauja tema 4u.gif Erszebeth
Dasha dziaugiuos kartu su jumis smagu laimet ax.gif
Tacita tie konkolai ( sarvuociai ) grazus mirksiukas.gif
Laivite o cia tai deimantukus radai tokio noreciau thumbup.gif wub.gif
Fontenay grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 08, 17:25)
Fontenay, aš iš tavo gėlėtosios apyrankės išimčiau rudus karolius ir vietoj jų dėčiau kokius nors šviesius. Taip kad dar gali gėlintis  mirksiukas.gif

tai ir galvoju padaryt, nes vyras ta pati sake drinks_cheers.gif dar pakeisiu angelu plunksnas i kita sidabriuka su gelytem smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 08, 17:29)
Nerealu  thumbup.gif  wub.gif 

dekui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 08, 18:43)
Fontenay grazu  thumbup.gif  wub.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 liepos 2010 - 18:29
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 19:20)
tai ir galvoju padaryt, nes vyras ta pati sake  drinks_cheers.gif

O tie rudi tiks prie akmenų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 19:26)
O tie rudi tiks prie akmenų bigsmile.gif

aha Noa, tu teisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 16:02)
Man tai pikta dėl mano pačios durnumo.

Užtai dabar turiu patirties. Žmonės, jei stresas, nafiga ta chemija - geriau homeopatinės priemonės bigsmile.gif 

Zinai, as va irgi seimyna gydau homeopatija... mirksiukas.gif Turiu nerealia gydytoja...gaila kad ji toli...tikrai siulyciau pas ja apsilankyt, nors pas ja eiles, bet turiu pirmuma, jei ka... Gal ji kuo padetu...

O kita vertus, draugei kai sutriko hormonu pusiausvira...tai va jau kokie desimt met, nu gal kiek maziau, spuogu neatsigina....o tokia grazi moteris, ir figura superine, bet tie spuogai pulygint visokie...zinok nepalinkeciau niekam...ir ko tik nebande...nu gal dabar paskutiniu metu ir apmazejo, bet randai like.... doh.gif
Tai net nezinau kas blogiau, ar spuogai kuriu jokia pudra nepaslepsi, ar lysni kilogramai.... bet zinoma kitu problemos neguodzia...

Vienu zodziu yra labai geros priemones is izraelio..."COLO-VADA-PLUS" jei girdejot...man sita pati gydytoja rekomendavo... bet ten reikia dar savaites dvi pagert homeopatija,... kad nebutu per didele kaip tas zodis, uzkrito indo....apsinuodijimas vienu zodziu... Isbandem abu su vyru, ir dabar dar turiu, vyrui papirkus...ten kazkaip tik du kartus i metus galima...Bet net veida svytet pradeda... As tai net pati uzsiregistravus, ale platintoja...kad pigiau insigyt... Vienu zodziu gana oftopint... doh.gif
Atsakyti