Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 16:04)
Noa, jei nori pagalbos, bent internetu, rašyk AŽ, kuo galėsiu padėsiu. Čia aš apie svorį, ne apie trolius. Trolių tau nepirksiu biggrin.gif
Ale gert šeimistės skiriamus antidepresantus doh.gif Tu gi protinga motera, nu...

Nesakiau, kad ana šeimistė schmoll.gif Tik kad dūra biggrin.gif
Ei, tiksliai, tu gi prie medicinos bigsmile.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 16:08)
Noa, nu kainuoja jie tai kainujoa, bet vistiek neaišku gi kaip mes juos įsigyjam biggrin.gif

Nu taigi vaistai, žinai, kaip svarbu? bet kokios babytės paklauk, pasakys. Svarbiausia, kad vaistams ir mokesčiams užtektų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 15:12)

Nu taigi vaistai, žinai, kaip svarbu? bet kokios babytės paklauk, pasakys.  Svarbiausia, kad vaistams ir mokesčiams užtektų biggrin.gif

Aukso žodžiai, aukso žodžiai ..
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 16:12)
Ei, tiksliai, tu gi prie medicinos bigsmile.gif

Taip jau susiklostė, kad aš prie valgymo medicinos biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu, kad tokia liekna ilgakoje biggrin.gif
Atsakyti
Ziurekit merginos koks naujas deimantinis karolis grazus wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 15:29)
Taip jau susiklostė, kad aš prie valgymo medicinos biggrin.gif

Oooo, kaip įdomu... bigsmile.gif
Atsakyti
Laivite, is kur istraukei toki grozi?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 08, 15:58)
Mačiau, ir jau pradingę visos  biggrin.gif Berods tu turi pilną vien gėlėtą apyrankę, ar kažką maišau? Gėles rinkti ne ką mažiau smagu, nei šarvuočius, ir suverti visas į krūvą nederinant spalvų nerealu  thumbup.gif

turiu, va jau pilna, tuo paciu nufotkinau ir rodausi savo geletaja uzbaigta, nors ir kaip noreciau daugiau nebetelpa smile.gif tik nemoku perteikt tu geliu grozio, kiekvienas stikliukas man savotiskai grazus wub.gif ir sviesos truksta, siandien apsiniauke doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image


grazi unika,liko 2 h, kam reikia
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 liepos 2010 - 15:52
Laivite, labai įdomus deimantas, čia naujiena bus ? Pasakok iš kur ištraukei.

Fonenay wub.gif wub.gif ir dvigubi žiedai yra ax.gif ir našlaitės senosios.. ir nukabinčiau keletą kankolų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 16:52)
Laivite, labai įdomus deimantas, čia naujiena bus ? Pasakok iš kur ištraukei.

Na aš ne Laivite bet... http://trollbeadsgal...?context=latest
4u.gif ten kažkokia motera įkėlė tą foto o dabar visos amerikonės eina iš proto ir klausinėja kas kaip iš kur, o ji nieko neatrašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 16:38)
Laivite, is kur istraukei toki grozi?

butent bigsmile.gif -Laivite,is kur?

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 16:52)
Fonenay  wub.gif  wub.gif ir dvigubi žiedai yra  ax.gif ir našlaitės senosios.. ir nukabinčiau keletą kankolų biggrin.gif

o as dvigubus ziedus siandien rezervavau vienam taske vilniuj,vat ax.gif Ir ne tik ax.gif Dar vis randu iskasenu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 08, 16:59)
Na aš ne Laivite bet... http://trollbeadsgal...?context=latest
4u.gif  ten kažkokia motera įkėlė tą foto o dabar visos amerikonės eina iš proto ir klausinėja kas kaip iš kur, o ji nieko neatrašo  biggrin.gif

aha pirmai maciau, net zubai atvero karsta.gif
Atsakyti