Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 13:58)
Megojj kažkada siūlė turkio šarvuotį - bet jau tas visai miniukas - kaip vaikas kito kankolo atrodė  lotuliukas.gif Per pus - toks mažuliukas. bet kažkas jį nupirko.

buciau griebusi-nu veza mane tie mazieji biggrin.gif
Aciu mergaiciai uz pagyras.Visoms bis.gif
Atsakyti
Noa, oj, nu tikrai rimta bėda ir dar dėl neišmanymo doh.gif Turbūt dėl to pikčiau net dėl visko. Na ir tas pliusiukas džiaugsmo moteriai gi neteikia. Ti ktu nepergyvenk, kad neužaštrinti - paskui dar tikrai depresuot imsi. O kad kankolai liūdnumą gydo - tai jau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 13:47)
va mano sarvuociai,kadangi apelsinas jauciasi vienisas,i kompanija jam prisigretino miniatiurinis dar mazesnis juoduolis.o ruzavas karolis-palyginimui dydzio
dabar jau girkit irnesakyk.gif  hihihi.gif


gražuoliai wub.gif
Atsakyti
Tacita kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 14:11)
Gėraiu antidepresantus, neturėdama depresijos unsure.gif  biggrin.gif


Noa, greit prasitrink, kol neuzmate, kam nereiketu matyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 14:30)
gražuoliai  wub.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 14:37)
Tacita kaip grazu  wub.gif

aciu aciu aciuks.gif
Dbar zalio tokio maziuko norec blush2.gif
Atsakyti
Bet is kur Macrow parove tokiu geliu g.gif , ir be sansu jas paimt doh.gif nu bet uzderejo vasariskas asortimentas pas juos kasdien
user posted image
Atsakyti
ale ot kokios nuostabios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 15:29)
Bet is kur Macrow parove tokiu geliu g.gif , ir be sansu jas paimt  doh.gif nu bet uzderejo vasariskas asortimentas pas juos kasdien



Mačiau, ir jau pradingę visos biggrin.gif Berods tu turi pilną vien gėlėtą apyrankę, ar kažką maišau? Gėles rinkti ne ką mažiau smagu, nei šarvuočius, ir suverti visas į krūvą nederinant spalvų nerealu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 14:25)
Noa, oj, nu tikrai rimta bėda ir dar dėl neišmanymo  doh.gif Turbūt dėl to pikčiau net dėl visko. Na ir tas pliusiukas džiaugsmo moteriai gi neteikia. Ti ktu nepergyvenk, kad neužaštrinti - paskui dar tikrai depresuot imsi. O kad kankolai liūdnumą gydo - tai jau tikrai smile.gif

Man tai pikta dėl mano pačios durnumo. Gauni nežinomų vaistų - tai pagooglink pirmiausia, o ne pulk gert. Bet tada taip šustrai atrodė, visi geria, visos žvaigždės geria, nu va, ir aš kieta būsiu lotuliukas.gif O paskui skaitau skaitau - ple, dar ir visokie epileptikai juos geria blink.gif Viešpatie lotuliukas.gif

Ogi jei neturi nei tos depresijos, nei polinkio jokio - kaip tu ją įsivarysi laugh.gif
Vat paimsiu ir neėsiu. Vis tiek kada nors pramuš bigsmile.gif

O jau kai pramuš, tai būsiu gal daug pingų sutaupius bigsmile.gif Kai dėsiu karolių laugh.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 14:42)
Noa, greit prasitrink, kol neuzmate, kam nereiketu matyt  doh.gif

Fe, pavėlavau. Ale tai - baisi čia bėda biggrin.gif Va, lai visiems pamoka būna, jei kartais pas durną gydytoją pataikytų. Nes visokie tikrai ligoniai, nu kuriems jau ten baisi depresija, gyvenimas nemielas, kartis žada, virvę muiluoja (o kaip ji tada jiems mazgu susiriša, gal galo nemuiluoja?) - jiems gal jau dzin ta figūra. Ale kai esi paprastas žmogelis, su tokiais cirkais nesusidūręs, ir žinai tik valerijonus - pasimauni doh.gif

Užtai dabar turiu patirties. Žmonės, jei stresas, nafiga ta chemija - geriau homeopatinės priemonės bigsmile.gif Skandinavų liaudies šimtametė išmintis bigsmile.gif Bydsiukai bigsmile.gif Jokio šalutinio poveikio, be to. Nu kainuoja, aišku, betgi visi vaistai kainuoja. O beje, kodėl jie nekompensuojami??? Galėtų kompensuot, jei ligos atvejis bigsmile.gif Ką jie ten ministeroj daro, nežino, kurie vaistai geri bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 15:29)
Bet is kur Macrow parove tokiu geliu g.gif , ir be sansu jas paimt  doh.gif nu bet uzderejo vasariskas asortimentas pas juos kasdien

Bet jos netipinės - tipinės trolinės gėlės - su trim žiedlapiais biggrin.gif Skaičiau kažkur, gal pas amerikones...
Atsakyti
Noa, jei nori pagalbos, bent internetu, rašyk AŽ, kuo galėsiu padėsiu. Čia aš apie svorį, ne apie trolius. Trolių tau nepirksiu biggrin.gif
Ale gert šeimistės skiriamus antidepresantus doh.gif Tu gi protinga motera, nu...
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 15:04)
Noa, jei nori pagalbos, bent internetu, rašyk AŽ, kuo galėsiu padėsiu. Čia aš apie svorį, ne apie trolius. Trolių tau nepirksiu biggrin.gif
Ale gert šeimistės skiriamus antidepresantus doh.gif Tu gi protinga motera, nu...

Apie kokią pagalbą kalbate? gal nori kg priglausti? Ir aš turui ką duoti.. doh.gif

Noa, nu kainuoja jie tai kainujoa, bet vistiek neaišku gi kaip mes juos įsigyjam biggrin.gif O be to jie emociškai atsiperka anyway wink.gif tiek laimės, tiek grožio, aš va šian neatsižiūriu į savo ranką - tikrai seniai taip nesidžiaugiau bigsmile.gif
Atsakyti