Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 18, 21:03)
Senai berodziau savo apyranke kuri praktiskai surinkta  gal reik pakoreguot spalvine gama ir tai manau padarysiu dar vieno labrodorito pagalba wub.gif
Siandien buvo devima su tokios spalvos suknele  wub.gif


Labai gražu thumbup.gif Nejaugi ir man reikia rožinio kvarco? unsure.gif

QUOTE(Song @ 2010 07 18, 21:03)
11 metų diedas turi mane pašonėj biggrin.gif


Ech, o man tinkamų cherubų jau nebėr verysad.gif Gal diedą keisti metas?

QUOTE(Noa @ 2010 07 18, 21:22)
Nu nepatikėsi laugh.gif Medūza biggrin.gif



Geras thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, ziuriu as i jusu grozius, geriuosi ir baltai pavydziu, ir as visko noriu tik mano galimybes visiems mano norams ribotos, siuo metu ieskau ametisto , tik neapsisprendziu kokio noreciau, ar tamsaus ar sviesaus, gal ka patartumet? koks vertingesnis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 19, 09:49)
Ech, o man tinkamų cherubų jau nebėr  verysad.gif Gal diedą keisti metas?

Galima iš dviejų atskirų cherubų norimą dviženklį sudėlioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 19, 10:09)
Galima iš dviejų atskirų cherubų norimą dviženklį sudėlioti  mirksiukas.gif

Gerai,kad paskaiciau iki galo, nepacitavus...as ta paty norejau pasakyt... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet du cherubai - jau nebe tas schmoll.gif Vieno šalia kito nedėsi, galvą kitam po užpakaliu, o jeigu atskirsi stikliukais, tada gausis kaip du atskiri, ir išvis atrodys pusė apyrankės - cherubai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 19, 10:39)
Bet du cherubai - jau nebe tas  schmoll.gif Vieno šalia kito nedėsi, galvą kitam po užpakaliu, o jeigu atskirsi stikliukais, tada gausis kaip du atskiri, ir išvis atrodys pusė apyrankės - cherubai  unsure.gif

Nu... gal tada diedą keist... g.gif
Atsakyti
[quote=erilukaha,2010 07 19, 08:39]
Aplamai labai grazi tavo apyranke... thumbup.gif Kaip tik ziuriu, kad kai kurie mano norimi karoliukai, pas tave...ir kaip graziai ziurisi,...super pirksiu...apsisprendziau... blush2.gif

Dziaugiuos kad padejau apsispresti del norimu karoliuku thumbup.gif
Nes as ir labai ilgai blaskiausi saves klausdama ar noriu to ar ano ir labai padedavo kitu merginu apyrankes ax.gif

[quote=Erszebeth,2010 07 19, 08:49]Labai gražu  thumbup.gif Nejaugi ir man reikia rožinio kvarco?  unsure.gif

Rozinis kvarcas yra tikras geris nes as jau ir trecia gundausi pirkti wub.gif

Hylk rodyk savo grozius juk sakei renki du metus tai turi didele kolekcija thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 19 liepos 2010 - 10:13
[quote=Laivite,2010 07 19, 11:12]
[quote=erilukaha,2010 07 19, 08:39]
Aplamai labai grazi tavo apyranke... thumbup.gif Kaip tik ziuriu, kad kai kurie mano norimi karoliukai, pas tave...ir kaip graziai ziurisi,...super pirksiu...apsisprendziau... blush2.gif

Dziaugiuos kad padejau apsispresti del norimu karoliuku thumbup.gif
Nes as ir labai ilgai blaskiausi saves klausdama ar noriu to ar ano ir labai padedavo kitu merginu apyrankes ax.gif

[quote=Erszebeth,2010 07 19, 08:49]Labai gražu  thumbup.gif Nejaugi ir man reikia rožinio kvarco?  unsure.gif

Rozinis kvarcas yra tikras geris nes as jau ir trecia gundausi pirkti wub.gif

Hylk rodyk savo grozius juk sakei renki du metus tai turi didele kolekcija thumbup.gif
[/quote]

mielai parodyciau, bet nesiseka su nuotrauku prisegimu :(dar neikirtau sitos sistemos.
as kai jusu karoliukus paziuriu, tai mano turimi nublanksta, pamatau kiek jus visokiu turit nematytu. as nors i jusu grozius akis paganau smile.gif)labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 19, 10:52)
Nu... gal tada diedą keist...  g.gif

Žiauri kokia biggrin.gif

Nunulint reikia tą diedą biggrin.gif Po 10 metų skaičiuot iš naujo biggrin.gif

Arba aplamai pirkt cherubą be jokio skaičiaus, ir tai reikštų, kad santuokoje gyveni tiek, kiek duoda už sunkų nusikaltimą, ten nužudymą ir panašiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 19, 11:37)
Žiauri kokia biggrin.gif
Nunulint reikia tą diedą biggrin.gif Po 10 metų skaičiuot iš naujo biggrin.gif
Arba aplamai pirkt cherubą be jokio skaičiaus, ir tai reikštų, kad santuokoje gyveni tiek, kiek duoda už sunkų nusikaltimą, ten nužudymą ir panašiai biggrin.gif

O jau tu neziauri...dar klausimas kas ziauresne... lotuliukas.gif

Tada siulau pazymet, tuos metus, kiek pvz tesesi medaus menuo-metai...Arba kiek metu jau gyvenat ne vieni, o jau su vaikiukais...kiek pvz metu esate teveliais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti