Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 13:03)
O vakare riboji laiką valgymo? aš pastebėjau, kad man labai gerai padeda nevalgymas po 19 val, bet labaaai sunku susilaikyt  doh.gif  nes dieną galiu mažiau valgyt, o vakare man pagrindinis ėdimas (nes  po vakarienės prasideda - tai sūriuko, tai dešrytės  doh.gif )

Kuo mažiau valgysi dieną, tuo labiau užkandžiaut norėsis vakare. Dieną valgyti būtina. Ir nuo 19 nevalgyt galima tik tuo atveju, jei miegot eini 21-22.
Ai, ryškiai į darbą laikas, jei jau kablį forume gaudau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 13:07)
Reiktų vaizdo.  doh.gif

Jis mane sauke-paimk,paimk,tai kai pamaciau-nu negalejau nepaimti.visu pirma,jis kitoks nei apesininiai-jis ne kaip virtos morkos spalva,o kaip persimonas ir tie dryziai-jie nerealiai ryskus ir duoda karoliukui tokio rudai zalsvumo.Ir dar-mane laimei jis labai labai mazas karolius,o man tokie labai
wub.gif Tai as ji ir paemiau.O kai nuejus panoramoj paziurejau i ju turimus apelsinus-nu galvoju-slepkites,baisuokliai pries manaji-net issitraukiau palygint-spalvu skirtumas akivaizdus,mano toks kaip kataloge,o ne ryza morka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 13:11)

Ai, ryškiai į darbą laikas, jei jau kablį forume gaudau biggrin.gif

Song lotuliukas.gif thumbup.gif -nagai niezti,ane?man ir taip buna,kai kazkas sneka,o tau taip ir knieti isiterpt biggrin.gif
Atsakyti
Atsidejau turkio plunksna. O tame maiselyje dar guli turkiniu akiu trejybe. Laukia, kol vyras gaus alga... Siaip kai pirkau apyranke ir reikejo du karolius dovanu paimt, tai sunku buvo. Turkiniai stikliukai mazuciai. Sarvuoti radau 2,35 g, o turkio burbulu nebuvo (visi iki 2 g). Plunksneles buvo zalios daugiau nei turkines. Ketinau imt gelyte ir burbulus, o sarvuoti imt is kai ko, kaip nepritapeli. Bet kadangi esu isprotejus del karoliu dydzio, teko imt taip, kaip paemiau. Pries atostogas dar pasimsiu amazonita ir svyturi, ir tada jau nieko netruks iki pilnos laimes... gal... bent iki rugpjucio, kol neatvaziuos nauja kolekcija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 13:14)
Song  lotuliukas.gif  thumbup.gif -nagai niezti,ane?man ir taip buna,kai kazkas sneka,o tau taip ir knieti isiterpt biggrin.gif

Nu būna. Vsio, kalbėsiu apie trolius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 13:19)
Nu būna. Vsio, kalbėsiu apie trolius biggrin.gif

Kaip tik mergas paprotink,o ta sneka nesamones-valgys matai jos po tris ryzius,vistos plunksna ir obuolio zievele per diena wacko.gif bash.gif fool.gif fool.gif

nidalaura,o tau dideli kankolai prie sirdies?matai kaip skirtingai-o man mazulyciai
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 12:11)
Kuo mažiau valgysi dieną, tuo labiau užkandžiaut norėsis vakare. Dieną valgyti būtina. Ir nuo 19 nevalgyt galima tik tuo atveju, jei miegot eini 21-22.
Ai, ryškiai į darbą laikas, jei jau kablį forume gaudau biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif MIegot stengiuos laiku eit, dažniausiai nepavyksta doh.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 12:15)
Atsidejau turkio plunksna. O tame maiselyje dar guli turkiniu akiu trejybe. Laukia, kol vyras gaus alga... Siaip kai pirkau apyranke ir reikejo du karolius dovanu paimt, tai sunku buvo. Turkiniai stikliukai mazuciai. Sarvuoti radau 2,35 g, o turkio burbulu nebuvo (visi iki 2 g). Plunksneles buvo zalios daugiau nei turkines.  Ketinau imt gelyte ir burbulus, o sarvuoti imt is kai ko, kaip nepritapeli. Bet kadangi esu isprotejus del karoliu dydzio, teko imt taip, kaip paemiau. Pries atostogas dar pasimsiu amazonita ir svyturi, ir tada jau nieko netruks iki pilnos laimes... gal... bent iki rugpjucio, kol neatvaziuos nauja kolekcija  lotuliukas.gif

Olialia, kur tau ta pilna laimė, tai niekas nepasakys biggrin.gif Man iki pilnos laimės kažkada reikejo apyrankės su užsegimu, net karolių nereikėjo. O dabar - nėr laimei ribų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 12:19)
Nu būna. Vsio, kalbėsiu apie trolius biggrin.gif

Man tai turi būt vidutinio dydžio link didesnių - todėl nefritai nelabai tiko nes kūdi ir aukšti, nors turiu vioena storulį mastau.gif o kiti kažkaip panašaus dydžio.
Atsakyti
va mano sarvuociai,kadangi apelsinas jauciasi vienisas,i kompanija jam prisigretino miniatiurinis dar mazesnis juoduolis.o ruzavas karolis-palyginimui dydzio
user posted image
user posted image

dabar jau girkit irnesakyk.gif hihihi.gif

Atsakyti
Nu visai negrazus, visai visai wub.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 13:47)
va mano sarvuociai,kadangi apelsinas jauciasi vienisas,i kompanija jam prisigretino miniatiurinis dar mazesnis juoduolis.o ruzavas karolis-palyginimui dydzio



Tikrai kad gražus, beveik toks gražus, kaip mano biggrin.gif
Atsakyti
Uj kaip gra=u tas platokas kantelis rudas, labai mielas. Ir tikrai kaip virta morka lotuliukas.gif Tai tokio dydžio Megoj žalią mačiau - siūlė kažkada, bet ėmiau didesnį. o užtat atisminiau, Megojj kažkada siūlė turkio šarvuotį - bet jau tas visai miniukas - kaip vaikas kito kankolo atrodė lotuliukas.gif Per pus - toks mažuliukas. bet kažkas jį nupirko.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 13:47)
va mano sarvuociai

koki fainuoliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 08, 12:21)
Noa, kokius vaistus gėrei? Hormonus? Kiek priaugai? Per kiek? Ir ką darai, kad numest?

Gėraiu antidepresantus, neturėdama depresijos unsure.gif biggrin.gif

Darbe (normali rimta kontora) buvo tokia situacija, kad šefas sienom lipo - nu ten isterijos apimtas stiklus kontoroj daužydavo, nugriūdavo ir kojom makaluodavo, žodžiu, normaliai taip - ir dabar, sako, tebelipa, būdas jo toks - jam va tai gal anie būtų nepamaišę. Nu ir visi artimi jam darbuotojai kažkiek padirbę arba į alkoholizmą, arba į kardiovaistus pasinėrė. Man po jo isterijų kažkaip rankos tirpinėt pradėjo (ne iškart, beveik 10 metų pradirbau), ištyrė širdį - širdis gera, reiškia, nervai. Ai, sako, imk antidepresantų, bus labai gerai. Tau depresijos nėra, todėl kompensuojamų nerašysiu, ale tu pagerk. Sakau, svoris neaugs? Neee, sako, ni ni, tik labai bus gerai.

Nu davai, aš anų nusipirkau, svakt - ir tikrai gerai bigsmile.gif Šefas mobiliaką į sieną, kojom trypia, visos bobos perbalę, diedai strese - o aš žiūriu ir galvoju, o tu matai, kaip jam šitie marškiniai prie šlipso tinka biggrin.gif Tai va, nuo anų buvo gerai, tik per mėnesį +10 kg blink.gif Nueinu, sakau, nu taigis ple. Sako, ajajai, imk kitų. Bus gerai, o svoris kris. Nu nusipirkau tų kitų - o nuo jų nieko naudos, nepadeda. Tada spjoviau ir iš darbo išėjau nakui - ai, galvoju, sveikata svarbiau. Ir svoriu susirūpinau. Laikausi dietos - nieko, stovi tie 10 kg. Mėnesį, du, tris, keturis.

Nu vėl nueinu pas tą durnę gydytoją, sakau, nepadeda man tie jūsų vaistai, duokit ple ką nors, kad kg atsistatytų!!! Oi, imk, sako, va, labai geri, labai atsistatys, visi tiesiog išdžiūsta, juos vartodami. Nu ir ką, pusę metų geriu - nieko. Nei ten kas geriau, nei tas svoris krenta, kaip žadėta. Eina jie, galvoju, nakui, nafiga man čia gėrinėt nesąmones - ir mečiau aš juos jau be jokių gydytojų. Ir ką jūs manot, dar mėnuo - dar +10 kg doh.gif Mečiau, ir nuo to priaugau blink.gif

Nu ir turiu dabar +20 nekrintančių kg, o rezultato iš tų vaistų gėrimo jokio - vis tiek ten nepadirbau. Tai už ką man tie +20??? Tegu pati ta kūrva gydytoja nešioja dry.gif Ir mečiau aš juos įprastai - stovi kaip užkerėti. Nu ėdi 2 mėnesiusi 1000 kcal - nieko. Sako, kažkokią hormonų apykaitą tie vaistai sutrikdė, ir dabar psio. Tai bet aš to niekaip nesuprantu, kaip tai psio - konclagery gi visi su skirtingais hormonais buvo, o svoris vis tiek gerai visiems krito dry.gif

Debilė supista ta gydytoja dry.gif Va dabar dėl tų 20 kg jei bogu depresiją įsitaisysiu - reikia kažkaip juos numest, tai negi dabar man su jais būt dry.gif

Būtų kas tada apie trolius pasakęs - iš karto būčiau papirkus ir gal būtų buvę gerai rolleyes.gif Jie gi jokio svorio tai neaugina, o nuo depresijos labai gerai padeda rolleyes.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 13:14)
Jis mane sauke-paimk,paimk,tai kai pamaciau-nu negalejau nepaimti.visu pirma,jis kitoks nei  apesininiai-jis ne kaip virtos morkos spalva,o kaip persimonas ir tie dryziai-jie nerealiai ryskus ir duoda karoliukui tokio rudai zalsvumo.

Nu tikrai gražus. Va tokį irgi paimčiau. Nes jau kiek ruošiausi tą morkavą imt - nu per morka jisai man... Kažkokia spalva durna, dar kataloge gal nieko, bet natūroj - schmoll.gif
Atsakyti