Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 18, 19:28)
O as ir neatsispiriau labrodoritu groziui ir viena sau pasidovanojau  wub.gif

Toks šviesus, toks skaidrus taviškis labradoritas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 18, 20:30)
Tai kokiu kankolu dabar tą Berlyną įamžinsi?  g.gif

Nu nepatikėsi laugh.gif Medūza biggrin.gif

Ėjau per tą Berlyną, ėjau, ėjau su vaikais per jo zoo, nu gražu, nu gerai. Bet kai į Akvariumą įėjom, pamatėm medūzų akvariumą - taip aš ir žagtelėjau. Akvariumas didelis, tuščias, tik pilnas baltų medūzų, ir jos visą laiką juda wub.gif Nu vaizdelis - iš kojų verčiantis: juodas akvariumas, pilnas baltų medūzų.

user posted image

Čia va senas filmukas, dabar jų daugiau:
http://www.youtube.c...feature=related

Gyvenime nebūčiau sugalvojus iš anksto biggrin.gif

Ir dar retirinti trikampiai ne pro šalį būtų - primena Reichstagą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 liepos 2010 - 20:23
QUOTE(Laivite @ 2010 07 18, 21:03)
Senai berodziau savo apyranke kuri praktiskai surinkta  gal reik pakoreguot spalvine gama ir tai manau padarysiu dar vieno labrodorito pagalba wub.gif
Siandien buvo devima su tokios spalvos suknele  wub.gif


koki fainai kankolai surinkti, ir dera tarpusavyje thumbup.gif , sidabrai dideli, nu liuks ziurisi. o kas tos gelytes sidabrines, ne german flower kartais? g.gif ir kur papirkai?
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 18, 20:20)
skubu pasigirt  yahoo.gif gryzau namo ogi ziuriu dovanele grazi guli ewidenta siurpriza uztaise wub.gif

nu cia tai staigmena thumbup.gif nugi klausyk ta Ewidenta saunuole bigsmile.gif
beje tavo akmenine apyranke irgi super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 18 liepos 2010 - 20:29
QUOTE(Noa @ 2010 07 18, 21:22)
Nu nepatikėsi laugh.gif Medūza biggrin.gif

Labai originalus sumanymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na labrodoritas nera toks jau zibantis bet man grazus wub.gif
Jo ten tos gelytes yra dobilai cia jau buvo dovana nukalta ebay labai bjaurus aukcionas buvo nuolat kele mirksiukas.gif
Enita as net nezinau ar cia ta nupirkau bet kai Dzaska rode tai tarsi buvo ju net dvylika o siandien tai ne per daugiausiai ten ju buvo ir galimas dalykas kad tas skaidrus buvo nupirktas jau pries mane g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 18 liepos 2010 - 21:11
dzaska - nu kokia originali dovana wub.gif

Noa - aš buvau apžavėta tavo įdėtomis medūzomis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 18, 22:05)
Na labrodoritas nera toks jau zibantis bet man grazus  wub.gif
Jo ten tos gelytes  yra dobilai cia jau buvo dovana nukalta ebay  labai bjaurus aukcionas buvo nuolat kele mirksiukas.gif
Enita as net nezinau ar cia ta nupirkau bet kai Dzaska rode tai tarsi buvo ju net dvylika o siandien tai ne per daugiausiai ten ju buvo ir galimas dalykas kad tas skaidrus buvo nupirktas jau pries mane  g.gif

Na šiandien jų buvo vienuolika (tik ne visi sudėti vitrinoje) ir kaip tik sakė, kad vieną skaidrų nupirko smile.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif
Bet vis tiek tada as visu nemaciau nes rinkausi is sesiu blink.gif
Dzaska tikrai faina dovana thumbup.gif
Beje su praejusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 18 liepos 2010 - 21:46
LAbas vakarėlis wink.gif

linkėjimai visoms nuo Baltijos wink.gif

Sveikinimai su praėjusio gimtadieniu 4u.gif

Su nuostabiu paminėjimu vestuvių 4u.gif

Noa - man Berlyno Zoo vienas iš mieliausių, kuriuos esu mačius ... Aišku man nieko įdomesnio Zoo soduose nebūna už meškas, bet Akvariumas Berlyno ... wub.gif su didžiausiom žuvim ir virš galvos plaukiančiom rajom tongue.gif nors visur tokių yra, be Berlyne man jos tikroviškiausiai gyvenančios wink.gif

Šnd aplankėm delfinariumą - noriu noriu noriu paplaukioti su tais nuostabiausiais gyvūnais... Taip paiilsėjom į juos pažiūrėję.... tik žiauriai gaila, kad jų gyvenimo sąlygos labai jau liūdnos sad.gif Reikia man kažko apyrankėj susijusio su delfinu ... tongue.gif

O Palangos troliai man visai nepatiko... pardavėja nesigaudo, bandė pasiūlyt perlus ir skaičius, sakau aš gal antro mažylio noriu, sako kam Jums, juk vieną jau turi ? ar čia nebegalima dviejų vienodų turėt? gal aš veltui susierzinau tongue.gif ?

et...
Atsakyti
dekui visom dar kart uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif.sunkiausia paciai nz ka sau pasidovanot g.gif ax.gif
Laivite grazus labradoritas wub.gif puikiai isilieja i tavo apyranke thumbup.gif
Nenusiminkite su tais labradoritais gauna daznai papildymu visom uzteks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 18, 21:03)
11 metų diedas turi mane pašonėj biggrin.gif

Is kart taip pagalvojau,tik neturejau jegu parasyt...Grazu...o cia jis pats sugalvojo, ar minty padmete kas... g.gif Nes jei dar ir pats... bigsmile.gif tai tada isvis be zodziu... karsta.gif Is kur tokius ir vyrus imat... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 18, 21:03)
Senai berodziau savo apyranke kuri praktiskai surinkta  gal reik pakoreguot spalvine gama ir tai manau padarysiu dar vieno labrodorito pagalba wub.gif
Siandien buvo devima su tokios spalvos suknele  wub.gif

Aplamai labai grazi tavo apyranke... thumbup.gif Kaip tik ziuriu, kad kai kurie mano norimi karoliukai, pas tave...ir kaip graziai ziurisi,...super pirksiu...apsisprendziau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 18, 21:18)
Toks šviesus, toks skaidrus taviškis labradoritas  thumbup.gif

Vat as turiu keturis...du skaidrus, ir du murzius...aisku zeri labiau tai murziai...bet as juos pakeisciau i sviesius...net nezinau...reiks gal prasyt,kad pakeistu... g.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 18, 20:20)
skubu pasigirt  yahoo.gif gryzau namo ogi ziuriu dovanele grazi guli ewidenta siurpriza uztaise wub.gif

Ojei...ar ne per dauk cia tau tu dovanu...juk sakei ai daugiau nieko nenoriu, nieko nepirksiu...o jie patys pas tave tada ateina...gal ir man reik taip,...bent painprovizuot, kad nieko nepirksiu, gal tada prades eit patys pas mane... g.gif
Atsakyti