Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 17, 14:03)
Uzvakar buvau megoj ir radau 12 labradoritu bet idomu . . nei vieno nenusipirkau nors buvo keli i aki krite ax.gif  g.gif


Oho kokie gražūs, ypač ketvirtas nuo apačios bigsmile.gif thumbup.gif Kodėl Vilniuje nebūna tokio akmenų pasirinkimo? verysad.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 07 17, 16:09)
rodau, siandien tokia susiveriau nes labai karsta buvo galvojau truputi gaiviau , vesiau  tongue.gif


Žiūrėk tu man, be metaliukų, bet ir neatrodo, kad jų čia trūktų thumbup.gif
Atsakyti
Dzaska, nereali akmenu apyranke, o tercetas ja daro toookia elegantiska thumbup.gif Mergytes, kazkuri cia forume kazkaip yra mazinus karoliuku skylutes, kad butu kaip stabdziukai. Mano undinele vis apsisuka, o nugarele jos nelabai grazi. Noreciau priverst ja graziai pozuot. smile.gif Patarkit, jei kuri isigilinot tada. ACIU aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 17, 22:23)
Dzaska, nereali akmenu apyranke, o tercetas ja daro toookia elegantiska  thumbup.gif Mergytes, kazkuri cia forume kazkaip yra mazinus karoliuku skylutes, kad butu kaip stabdziukai. Mano undinele vis apsisuka, o nugarele jos nelabai grazi. Noreciau priverst ja graziai pozuot.  smile.gif Patarkit, jei kuri isigilinot tada. ACIU  aciuks.gif

Tas būdas tinka tik tuščiaviduriams karoliukams g.gif
Atsakyti
O ka undinele ne tokia?
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 17, 22:27)
O ka undinele ne tokia?

Na aš įsivaziduoju, kad ne - ji pilna, tuščiaviduris tai pvz. karališkas, jūra, pakrantės turtai.
Atsakyti
user posted image
user posted image
daznai nesioju kartu su laikrodziu-teisingiau pasakius-retai kada be laikrodzio lotuliukas.gif .Gal pasirodys labai perkrauta,bet apyranke nusmunka zemiau ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Laba is ryto bigsmile.gif
Kur visos rolleyes.gif mano seimyna miega as troliauju ax.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 23:36)
daznai nesioju kartu su laikrodziu-teisingiau pasakius-retai kada be laikrodzio lotuliukas.gif

grazus derinukas as pagalvodavau kaip su laikrodziu nesiot , o visai nieko. mirksiukas.gif thumbup.gif
tik gal sukeisciau vietom retirini karoliuka i pleksne nes deretu pagal ilgi su cherubu ar cheruba i gala g.gif bet svarbiausia kaip tau mirksiukas.gif
Erszebeth prasykit kad vilniuj atveztu Labradoritu , nes is turimu 3 esu pirkusi Vilniuj bigsmile.gif
O megoj, tai vienas idomus , tokio dar nemacius buvau, visas skaidrus truputi juodu tsk.. ir ir zydrai blizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 23:36)
daznai nesioju kartu su laikrodziu-teisingiau pasakius-retai kada be laikrodzio lotuliukas.gif .Gal pasirodys labai perkrauta,bet apyranke nusmunka zemiau ir viskas thumbup.gif


Labai super thumbup.gif Laikrodis masyvus ir apyrankė "sunkių" spalvų, labai dera kartu thumbup.gif Aš šiuo metu laikrodžio nenešioju, bet kai grįšiu į darbą - teks, tada reikės ieškoti kompromiso su troliais blush2.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 07 18, 09:24)
Erszebeth prasykit kad vilniuj atveztu Labradoritu , nes is turimu 3 esu pirkusi Vilniuj  bigsmile.gif
O megoj, tai vienas idomus , tokio dar nemacius buvau, visas skaidrus truputi juodu tsk.. ir ir zydrai blizga  ax.gif


Taigi Panoramoje jau kelis kartus pabambėjau, kad skurdus akmenų pasirinkimas (dar labiau nei labradoritų nesupykčiau už avantiūrinų pasirinkimą), tai buvo pažadėję kažkada "už savaitės", ir nebuvo nei už tos savaitės, nei išvis bebe.gif mad.gif
Atsakyti
jo Dzaskos apyranke is akmenu nereali wub.gif
reiktu ir man dar vieno labradorito...

o cia mano savaitine atostogu belekokia apyranke smile.gif

user posted image

naujoke melsvai zalsva plunksna...
Atsakyti
ohooo kokiu groziu pridejot blink.gif nuo karscio baigiu uzdust karsta.gif karsta.gif , net apyrankes nesidedu jokios schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus jau po lietaus - šviežia, gaivu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 18, 18:38)
Pas mus jau po lietaus - šviežia, gaivu  thumbup.gif

Oi...pas mus irgi nulijo, tai nieko..bet kazka suvalgiau gal vakar...tai siandien guliu...nepakeliu net galvos... tai ir troliai nelabai rupi... verysad.gif
Atsakyti