Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 17, 09:29)


Laba ryta visoms 4u.gif

Velnias ir angelas, maciau labai grazu, toki nemaza...Mindaugo gatvej... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 16, 11:43)
Vakar Vcupe papirkau, ten po 8val, isisparduoda...perki viena, gauni antra dovanu...tai kaip prisipirkau... doh.gif tai dabar kemsu...vakar kad nesugestu i saldytuva viska sudejau, tai dabar skonis nerealus, obuolys saltas, ...superinis skonis... thumbup.gif

zinau as sita nuodemiu bandelyna-nu kepa jie ten skanestus nerealius ,tai mes kavos eiman gerti i salia esancia kavinuke,o gardumyna koki jau bandelese nuperkam ax.gif -nors man ir nelabai galima lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 16, 11:49)
Turiu AGATUS !!!!! jeeeeeee...... grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu grazus tikrai wub.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 16, 15:18)
Netikėtas gintarinės apyrankės papildymas didžiuoju gintaru  rolleyes.gif

cia jau ne gintaras,o gintarjonas blink.gif blink.gif bigsmile.gif

-----

O dabar biski ne i tema,bet negaliu nepasidziaugti-vakar buvo musu su vyru 5 metai kaip vede,tai vyrui suorganizavus ejom i ta pacia baznycia sutvirtinti izadus wub.gif Nu zinokit kaip fainai,taip intymiai,jaukiai,vel ziedais apsimainem,vel vienas kitam prisiekem meile ir istikimybe wub.gif .Dukryte gavo palaiminima,zodziu labai labai viskas buvo wub.gif
Taip kad esu kaip naujai istekejus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 17, 09:29)
Beje, VCUPe Ievos sodų kioskelio neberadau  unsure.gif Nebeliko vietos, kur būna gražių karoliukų  verysad.gif



QUOTE(Enita @ 2010 07 17, 09:36)
Gal persikėlė kur nors kitur g.gif

ale mergos jus visai nukvake-tam paciam aukste prie elevatoriaus,prie langu i upe persikrauste troliai lotuliukas.gif -apeikit rata,saukit kur troliai ir tikrai pardaveja atsilieps-mes cia,mes cia! As net zinute gavau,kad su sita zinute jus gaunat 20 lt nuolaida perkant iki 18 dienos berods jei perki uz 100lt
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 17, 10:19)
Laba ryta visoms 4u.gif

Velnias ir angelas, maciau labai grazu, toki nemaza...Mindaugo gatvej... mirksiukas.gif

Tai kiniecius jau pasiemei,ane? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 17, 10:19)
Velnias ir angelas, maciau labai grazu, toki nemaza...Mindaugo gatvej... mirksiukas.gif


Gal rimtai ten reikėtų apsilankyti unsure.gif Nes neradusi Ievos sodų, jaučiu nepasitenkinimą, nors apsipirkau ir kitur.

QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 10:29)
O dabar biski ne i tema,bet negaliu nepasidziaugti-vakar buvo musu su vyru 5 metai kaip vede,tai vyrui suorganizavus ejom i ta pacia baznycia  sutvirtinti izadus wub.gif Nu zinokit kaip fainai,taip intymiai,jaukiai,vel ziedais apsimainem,vel vienas kitam prisiekem meile ir istikimybe wub.gif .Dukryte gavo palaiminima,zodziu labai labai viskas buvo wub.gif
Taip kad esu kaip naujai istekejus lotuliukas.gif
Papildyta:
ale mergos jus visai nukvake-tam paciam aukste prie elevatoriaus,prie langu i upe persikrauste troliai lotuliukas.gif -apeikit rata,saukit kur troliai ir tikrai pardaveja atsilieps-mes cia,mes cia! As net zinute gavau,kad su sita zinute jus gaunat 20 lt nuolaida perkant iki 18 dienos berods jei perki uz 100lt



Sveikinimai wub.gif Įsivaizduoju, kaip romantiška turėtų būti. Mes gegužę va jau 15 metų minėsim, ale dar nė karto iš naujo neprisiekinėjom blush2.gif

Rimtai??? blink.gif Ot žioplas bobas doh.gif Galėjo buvusioje vietoje kokias rodykles nupiešti, ar ką cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 17 liepos 2010 - 09:34
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 10:31)
O dabar biski ne i tema,bet negaliu nepasidziaugti-vakar buvo musu su vyru 5 metai kaip vede,tai vyrui suorganizavus ejom i ta pacia baznycia  sutvirtinti izadus wub.gif Nu zinokit kaip fainai,taip intymiai,jaukiai,vel ziedais apsimainem,vel vienas kitam prisiekem meile ir istikimybe wub.gif .Dukryte gavo palaiminima,zodziu labai labai viskas buvo wub.gif
Taip kad esu kaip naujai istekejus lotuliukas.gif

ale fainai jus cia sumastet, nu didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad ir toliau taip .... wub.gif ta proga turetum pazymet kokiu nauju kankolu mirksiukas.gif
o mes su vyru va rugseji bus 10 metu kaip vede, bet ir dar nei karto is naujo neprisiekem g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 17 liepos 2010 - 09:38
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 10:31)
O dabar biski ne i tema,bet negaliu nepasidziaugti-vakar buvo musu su vyru 5 metai

Oi kaip grazu... wub.gif super...sveikinam... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 10:31)
Tai kiniecius jau pasiemei,ane?  thumbup.gif

Papirkau, bet vienas atsidetas dingo...ir sako,kad nieks nepardave...bet as netikiu, gal sita pardaveja ir nepardave, bet kita, turbut pardave, negi prisipazins...tuo labiau ne viena as buvau, dukra sako irgi kad keturis atsidejom...negi abi kvailos...ydomu kas tai galetu but... g.gif Kartais ne tu iskniaukiai mano sidabriuka viena blink.gif g.gif Prakale garantuotai... doh.gif Dabar negaliu atsirinkt, kurio man truksta... doh.gif
Atsakyti
Nauja tema smile.gif
Atsakyti
DZASKA nepasiekiama smile.gif
SU GIMTADIENIU birthday.gif dar karta tave, ir linkiu va tokiu AGATU 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 17, 10:50)
Papirkau, bet vienas atsidetas dingo...ir sako,kad nieks nepardave...bet as netikiu, gal sita pardaveja ir nepardave, bet kita, turbut pardave, negi prisipazins...tuo labiau ne viena as buvau, dukra sako irgi  kad keturis atsidejom...negi abi kvailos...ydomu kas tai galetu but... g.gif Kartais ne tu iskniaukiai mano sidabriuka viena blink.gif  g.gif  Prakale garantuotai... doh.gif Dabar negaliu atsirinkt, kurio man truksta... doh.gif

nu geras schmoll.gif -as maciau ,tu buvai atsidejus 4 sdabrus ir viena raudona nefrita-tada parasiau kad maciau tavo kiniecius,pameni?O pati papirkau kiniecius visai kitam taske,o du pasipildziau auksinej sirdelej,nes gavo gi pilnus naujus du rinkinius.Paziurek kokio truksta ir galiu rezervuoti arba nupirkti tau ji .Ir dar-as irgi buvau rezervavus nefritus 4,o kai gavo mindaugo gatvej nauja rinkini,mano nustebimui mano visus rezervuotus isdejo i prekyba-kazi ar su taviskiais taip neatsitiko.

Mergaiciai,aciu visoms uz sveikinimus wub.gif thumbup.gif -na,tikrai tokios sventes labai palieka geras emocijas sirdy rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 16, 22:22)
O odinuke sena ar nauja?


Tiksliai nežinau, bet manau, kad nauja. Babilone trolių sala tik nuo gegužės - iš kur jiems senų turėti?
Galėjau, žinoma, paklausti, bet kadangi abi - senąją ir naująją - turiu ir kol kas naujos nereikia, nesusimąsčiau apie tai.

QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 10:31)

cia jau ne gintaras,o gintarjonas  blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif

-----

O dabar biski ne i tema,bet negaliu nepasidziaugti-vakar buvo musu su vyru 5 metai kaip vede,


Jooo, tas gintarėlis toks įmitęs. Tikrai papuošė apyrankę, nes dydžių skirtumas ryškus. Man patinka įvairovė ax.gif

Tacita, džiaugiuosi jūsų sumanymu ir sveikinu su šeimos švente 4u.gif

Rašau autopilotu, nes vaistais vyzdžiai išplėsti - prabočykit, jei klaidų privėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 17, 11:13)
Jooo, tas gintarėlis toks įmitęs. Tikrai papuošė apyrankę, nes dydžių skirtumas ryškus. Man patinka įvairovė  ax.gif

Joo. labai grazus gintaras...man patinka tokie irgi,...nu bet gintarus palieku" na patom" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 17, 11:05)
nu geras schmoll.gif -as maciau ,tu buvai atsidejus 4 sdabrus ir viena raudona nefrita-tada parasiau kad maciau tavo kiniecius,pameni?

Pamenu, as viska...juk ne viena buvau tada,...zinau kiek atsidejau, nes zinau kiek turiu... Paskambinau ka tik..., ir paskiau,kad ir dukra patvirtino, ir forumiete, kad mate....tai zinok atsirado...atidetas kitoj vietoj, tai gal jau pati pardaveja sau, ar kam kitam buvo atidejus... garantija...nu nieko tikiuosi, viskas gerai...jei kita pardaveja, vel nepaims... doh.gif Nu kita savaite vaziuoju, reik paimt ji greiciau, bus tvarka...
Man nebutu abydna, jei nebuciau puse svieto apvaziavus, ir buvo juk raudonas nefritas klaipedoj, bet nepirkau, nes cia atsidejau, nu sakau negrazu, taip nieks nedaro, vienur atsideda, kitur paperka...ir nepirkau, net neziurejau, buvau rami kad yra atideti... o matot kaip buna... gal kokia drauge paprase...ir uz borto likau...nu bet tikiuosi viskas gerai, ten direktore pati, tai tvarka padarys... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 16, 12:12)
Foto dienos šviesoje...

O jei... bigsmile.gif kokie superiniai wub.gif
Atsakyti
Laba visom 4u.gif
Na ir karstis ax.gif siandien susiveriau grazia apyranke ir vaidinau wub.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 15, 10:26)
O kaip smagu, kad mūsų tiek nemažai vėžiukų - Dzaska su švente tave oro_buckis.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui dasha 4u.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 17, 11:00)
DZASKA nepasiekiama smile.gif
SU GIMTADIENIU birthday.gif dar karta tave, ir linkiu va tokiu AGATU  4u.gif 

4u.gif dekui
Gavau tavo siuntinuka, o kvepia skaniai thumbup.gif ir dezute nustebinai, nebuvau macius tokios trollbeads dezutes grazios ojei wub.gif ir aciu uz dovanele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba, mergaitės smile.gif
prisiduodu, kad dar gyva, dar nenugriuvau kur po krūmu nuo karščio. Bet smegenų perkaitimo piožymių vis tik pastebėjau - buvau šiandien megoj ir nė vieno karolio nenusipirkau.

QUOTE(danske @ 2010 07 14, 09:58)
Nesuzavejo ir manes odinuke. Buvau isbandymui uzsidejus ,gal kad per karscius. Prilipo prie rankos. Ne tas , kaip sidabrine

Atostogauju aš, atostogauja ir mano troliai - negaliu jokios apyrankės užsidėt - graužia, erzina skūrą mano sukandžiotą. Jokių papuošalų. O be to žolėms darže mano troliai iš šiaip neįdomūs...

QUOTE(danske @ 2010 07 16, 10:40)
Kiniecius tikiuosi ,bent jau po savaitgalio , turet visus. Neturiu nei laiko, nei kantrybes, nei kur ju po viena kita rankiotis.O kaip jiems tiks ta pati apyranke? Man panasu , kad jie uzims daugiau vietos.

Visi 20 vnt. kiniečių užima mažiau vietos, nei bet kurie kiti skirtingi karoliai. Dabar Tiksliai nepasakysiu, bet ant mano 20 ar 21 cm apyrankės (nepamenu ant kurios tiksliai buvau suvėrus) dar liko vietos keletui karolių.

Sveikinu visas švenčiančias, perkančias ir pirkiniais besidžiaugiančias.
Atsakyti