Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kikirike agatai labai grazus thumbup.gif

o jus paziurekit kur nukeliauja visos unikos su gelytem is macrow doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 16, 13:09)
Kikirike agatai labai grazus  thumbup.gif

o jus paziurekit kur nukeliauja visos unikos su gelytem is macrow  doh.gif
user posted image

Čia kieno šitas grožis wub.gif wub.gif
Papildyta:
Enita, o man progos gimsta tik užsivėrus karolį biggrin.gif Kiek reikia, tiek sugalvosiu. Po to atsiradus naujai, vėl galiu pirkti.. Arba tarkim, kodėl gimtadieniui reikia vieną pirkti, jei gali 5is doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 16 liepos 2010 - 13:11
QUOTE(Dasha @ 2010 07 16, 14:17)
Čia kieno šitas grožis  wub.gif  wub.gif

cia kokios tai vel emrikonkos, isemiau is to ju puslapio, kur demonstruojasi, ka nukniaukia grazaus is panoses lotuliukas.gif
Atsakyti
Netikėtas gintarinės apyrankės papildymas didžiuoju gintaru rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 16, 13:57)
cia kokios tai vel emrikonkos, isemiau is to ju puslapio, kur demonstruojasi, ka nukniaukia grazaus is panoses  lotuliukas.gif

Aaaaa, bet labai super...
Atsakyti
Sveikos Troliukes 4u.gif noreciau jusu patarimo ax.gif peskaiciau pirma temos psl ir keleta nurodytu tinklapiu. Suzinojau, kad grandineles buna 19, 20, 21 cm, o uzsegimai 2 ir 3 cm. Mano riesas 16.5 -17 cm. Gal patartumete, kokio ilgio grandineles man reiketu? Neisivaizduoju, kaip ten tvirtinasi tas uzsegimas - uzeina ant grandineles ir ji patrumpeja, ar neuzeina - ir ji pailgeja. g.gif Suprantu, kad pradzioje ji turi buti laisva, bet nesinori, kad kristu.
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 07 16, 14:45)
Sveikos Troliukes 4u.gif noreciau jusu patarimo ax.gif  peskaiciau pirma temos psl ir keleta nurodytu tinklapiu. Suzinojau, kad grandineles buna 19, 20, 21 cm, o uzsegimai 2 ir 3 cm. Mano riesas 16.5 -17 cm. Gal patartumete, kokio ilgio grandineles man reiketu? Neisivaizduoju, kaip ten tvirtinasi tas uzsegimas - uzeina ant grandineles ir ji patrumpeja,  ar neuzeina - ir ji pailgeja.  g.gif Suprantu, kad pradzioje ji turi buti laisva, bet nesinori, kad kristu.

Turi vos vos nekrist - jei planuoji rinkti karoliukus, nes kiekvienas karoliukas ją trumpina. Plius kaip matai užsegimai skirtingo - priklausomai nuo to ir grandinėlė skirsis, nes sutaupai 1 cm. Geriausiai patartų Megoj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 16, 12:12)
Foto dienos šviesoje...


Kokie gražūs thumbup.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 16, 15:18)
Netikėtas gintarinės apyrankės papildymas didžiuoju gintaru  rolleyes.gif


Ojei koks didelis, tikras gražuolis thumbup.gif

QUOTE(žuvyte23 @ 2010 07 16, 15:45)
Sveikos Troliukes 4u.gif noreciau jusu patarimo ax.gif  peskaiciau pirma temos psl ir keleta nurodytu tinklapiu. Suzinojau, kad grandineles buna 19, 20, 21 cm, o uzsegimai 2 ir 3 cm. Mano riesas 16.5 -17 cm. Gal patartumete, kokio ilgio grandineles man reiketu? Neisivaizduoju, kaip ten tvirtinasi tas uzsegimas - uzeina ant grandineles ir ji patrumpeja,  ar neuzeina - ir ji pailgeja.  g.gif Suprantu, kad pradzioje ji turi buti laisva, bet nesinori, kad kristu.


Grandinėlių ilgis nurodomas, koks būtų su įprasto ilgio (2 cm) užsegimu. Tau reikėtų imti 20 cm grandinėlę (čia taip bus parašyta etiketėje, o realiai ji bus 18 cm). Nes aš 19-kos nešioju ant 16 cm riešo, ir man pats tas, kai pripildyta. O jeigu išsirinksi ilgesnį užsegimą (žuvį, didelį žiedą), tada imk 19 cm.

O aš šiandien visai netikėtai sumedžiojau žvirblį bigsmile.gif Ir dar prigriebiau angelų plunksnas, kurių jau keletą dienų norėjau, o už lipdukus pasiėmiau labai gražius didžiuosius burbulus - atrodo, šitas karoliukas visai nepopuliarus pas mus unsure.gif

Čia mano naujienos:

user posted image

Naujienos ant apyrankės prie suknelės:

user posted image

O čia šiaip, kita suknelė prie šarvuočių, šiandien taip vaikščiojau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 liepos 2010 - 15:24
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 16, 16:23)
Naujienos ant apyrankės prie suknelės:


kokios fainos naujienos thumbup.gif ir tas kankolas su burbulais koks grazus wub.gif , o tavo angelu plunksnos kaip graziai israizytos, mano tai ne tokios grazios smile.gif
Atsakyti
Suknelės - šarvuočių derinys labai jėginis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 16, 16:23)
O aš šiandien visai netikėtai sumedžiojau žvirblį  bigsmile.gif Ir dar prigriebiau angelų plunksnas, kurių jau keletą dienų norėjau, o už lipdukus pasiėmiau labai gražius didžiuosius burbulus - atrodo, šitas karoliukas visai nepopuliarus pas mus  unsure.gif

Aš irgi šiandien rinkausi tarp angelų plunksnų ir pakrantės turtų, ir nusipirkau pastaruosius smile.gif Nusprendžiau, kad tokiam karštam vasariškam orui labiau tinka pakrantė, plunksnos truputį palauks cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 16, 16:41)
kokios fainos naujienos  thumbup.gif ir tas kankolas su burbulais koks grazus  wub.gif , o tavo angelu plunksnos kaip graziai israizytos, mano tai ne tokios grazios smile.gif


Dėkui blush2.gif Plunksnos tikrai gražus karoliukas, netikiu, kad tavo neišraižytos, gal tiesiog mano iš arti nufotografuotos biggrin.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 16, 16:41)
Suknelės - šarvuočių derinys labai jėginis  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Enita @ 2010 07 16, 16:47)
Aš irgi šiandien rinkausi tarp angelų plunksnų ir pakrantės turtų, ir nusipirkau pastaruosius smile.gif Nusprendžiau, kad tokiam karštam vasariškam orui labiau tinka pakrantė, plunksnos truputį palauks cool.gif


O man visai netyčia gavosi apsiplunksnuoti, nes dar žvirblis pas mane įsiprašė lotuliukas.gif Angelų plunksnos man ne dėl orų buvo reikalingos, o dėl kitos progos, rinkausi tarp jų ir angelo-demono. Bet pastarasis buvo kažkoks nedailus schmoll.gif
Atsakyti