Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Erilukaha, ale tai kantrybės turėsi tiek išlaikyti?? doh.gif Aš sau kai kelis nusiperku, pasidedu į spintą ir galvoju: mmhmm šitas bus ta proga, šitas ana. Bet paskui pradedu dėliot mintyse ir sekantį rytą suveriu lotuliukas.gif neišlaikau nei trupučio.

Manęs arbūzas nevilioja, gal skanu, nežinau, bet man jis ir vienas labaai skanu ir gaivu wub.gif O alus su spraitu thumbup.gif Gėrus esu, tinka. Gaivu.
Atsakyti
O vat as pasisnekesiu viena sau...ba visos nuo karscio nukvakot...
As dabar su kava valgau trolisko dydzio bundele...Plikyta tesla ir cielas obuolys viduje...Vakar Vcupe papirkau, ten po 8val, isisparduoda...perki viena, gauni antra dovanu...tai kaip prisipirkau... doh.gif tai dabar kemsu...vakar kad nesugestu i saldytuva viska sudejau, tai dabar skonis nerealus, obuolys saltas, ...superinis skonis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 16, 10:43)
O vat as pasisnekesiu viena sau...ba visos nuo karscio nukvakot...
As dabar su kava valgau trolisko dydzio bundele...Plikyta tesla ir cielas obuolys viduje...Vakar Vcupe papirkau, ten po 8val, isisparduoda...perki viena, gauni antra dovanu...tai kaip prisipirkau... doh.gif tai dabar kemsu...vakar kad nesugestu i saldytuva viska sudejau, tai dabar skonis nerealus, obuolys saltas, ...superinis skonis... thumbup.gif

Kokia tu piktybinė.... prieš pat pietus, apie bandeles.. doh.gif
Atsakyti
Turiu AGATUS !!!!! jeeeeeee...... grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 16, 11:49)
Turiu AGATUS !!!!! jeeeeeee...... grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Rodyk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 16, 11:55)

aga,tuoj,reikia pafotkinti,o tai dar neseniai tik iš voko išpakavau ax.gif

Laivite,nu aš tokių gerų žinių turiu,o pas tave mat AŽ pilna lotuliukas.gif gerit trink,taigi agatai atkeliavo bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Daugelis čia pačios su savim pasikalbam lotuliukas.gif
Atsakyti
Foto dienos šviesoje...
user posted image

Foto su blicu....
user posted image
Atsakyti
Kokie gražūūūūūss !!! įsivaizdavau šviesesnius thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 16, 12:15)
Kokie gražūūūūūss !!! įsivaizdavau šviesesnius thumbup.gif:


ačiū,už tai man jie ir patiko,kad jie tamsūs thumbup.gif
Atsakyti
Grazus tie agatai, ypac tas tamsusis. Bet vistiek man dar nereikia.
Nebent rudumo ar vyno spalvos daugiau turetu.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 16, 11:41)
Erilukaha, ale tai kantrybės turėsi tiek išlaikyti??  doh.gif  Aš sau kai kelis nusiperku, pasidedu į spintą ir galvoju: mmhmm šitas bus ta proga, šitas ana. Bet paskui pradedu dėliot mintyse ir sekantį rytą suveriu  lotuliukas.gif  neišlaikau nei trupučio.

Aš irgi taip bandžiau daryt, bet baigdavosi tuo pačiu kaip ir tau, tai dabar ėmiausi kitos taktikos - nusiperku, kad ir be progos, pradedu nešiot iš karto, o paskui benešiojant ir kokią progą pritaikau, na ta prasme - kai būna proga, tai ne vėl naują karolį perku, bet pažiūriu į jau esančius ant apyrankės beprogius ir nusprendžiu, kad kažkuriam tą progą ir prisikiriu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti