Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nidalaura,trejybes akutes-superines.Tik dvi matau,ale thumbup.gif .Ir pati apyranke-tik pajury ir mandravot drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Tikrai labai grazus zydrumas Nidoslauros apyrankeje wub.gif
Atsakyti
Tikrai, ir as taip sakau flirt.gif hihihi.gif Aciu, mergaites aciuks.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 15, 16:16)
He, as irgi zinau gera salta patiekala. Nuperki arbuza, puse litro degtines, susvirksti degtine i arbuzo vidu, meti balkona. Nors kai taip karta, gerai ir viduj. Tris dienos ir eini ledo pirkt. Jei nera frizerio saldytuve. Didele taure ,pilna ledo, virsum arbuzo turinys. Super vakarienei biggrin.gif Uzmiegi kaip kudikis, joks tvankumas nebebaisus mirksiukas.gif

Oi bigsmile.gif Būtinai išbandysim.

Nidalaura, man net jūra padvelkė, šakės kaip faina wub.gif
Atsakyti
kokie grožiai visų wub.gif

o aš laukiu labai agatų ir niekaip nesulaukiu unsure.gif gal ryt...negi reiks visą savaitgalį laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 15, 21:12)
ok, kada tik galesi smile.gif kur atostogausit?

Vyro tėvai sodybėlę turi netoli Palūšės, tai į miškus ir trauksim biggrin.gif

Nu ot nofotkint nufotkinau, net kompa kažkodėl neatidaro mastau.gif Vėlioau vyro paprašysiu pažiūrėt kas čia ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 16 liepos 2010 - 05:33
QUOTE(Tacita @ 2010 07 15, 15:55)
prie mylimos zalsvos bliuzeles....ZALSVOJI blush2.gif


Labai tinka thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 15, 21:56)
Nidalauros prasymu imetu jos foto smile.gif


Koks vasariškas derinys wub.gif
Atsakyti
Laba ryta...
Labai grazus derinukai...mano spalvytes wub.gif

Nu va matot kiek veziuku, pas mus, nu tai sveikinu, sveikinu...is anksto, kad paskui nepraziopsot...Nors vakar manes nebuvo, buvau Vilniui...bet ziuriu, ne kazi ka priplepejot... blink.gif
Papirkau dukrai kiniecius, nefrita, kita dovanu gavau, o dar kita pakeiciau i tureta, ir labai grazu , bet spalviskai nepritapusi karoliuka...tai dabar jau nefrutu dukra turi 7,o sidabriukus 9....Tik jai aisku nieks ju neduos, supykus labai...padesiu, bus naujiems metams, kaleedoms....nuo manys, nuo mociutes...ner cia ko siaipsau vaikui, tokius karolius pirkt...Buciau paemus ir kita sidabriuka, bet pasimetem kurio cia man truksta... o skambint nenorejau...bet labai dziaugiuosi, kad pasikeiciau karoliuka... thumbup.gif

Nu sriubos tai idomios... g.gif O arbuzas aip pateiktas manes nezavi,...nes as negeriu stipriu gerimu...as tik birzgalus silpnus,...vynely koki...likeriuka...bet ir tai gali del manes ju nebut...labai retai...Nors recepta galiu pasakyt labai nieko toky...alus ir spraitas, saltas...as tai skiesdavau per puse ir gal net daugiau spraito,..bet skonio reikalas, cia,kaip skiesi, bet salyga saltas turi but...labai nieko toks gerimas gamtoj, net vyrai geria...
Ir dar kazkoks toks nieko, ai....brendis ir svebsas, tas rozinis, russ, vadinasi lygtais...irgi saltas turi but,...ir skidimas galima per puse, o galima ir daugiau svebso,...irgi salyga saltas,...nu labai toks nieko...(brendis, bent maniskis torresa perka, tinka viktorija, nepamenu,toks yra...zinau tikrai,kad ne glorija, nes tas ne toks svelnus)...nu kai as tokia gereja, tai gal ka primaisiau, jei ka domis..patikslinsiu... lotuliukas.gif Bet ragaut, tikrai ragavau, nieko labai... thumbup.gif

Dar zinau, kur yra auksinis skarabejus...nefritu, fioletiniu tamsiai, sviesiai...,tamsiai melynu...jei kam reik .. zvaigzduciu... i az mirksiukas.gif



Papildyta:
Papirkau, labai reta, troli...tik nesakysiu, koki, kol rankose neturesiu... Bet spet galit... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 liepos 2010 - 09:12
Labas.
Zvaigzdutes reiktu.Tuoj parasysiu tau., Erilukaha.

Kiniecius tikiuosi ,bent jau po savaitgalio , turet visus. Neturiu nei laiko, nei kantrybes, nei kur ju po viena kita rankiotis.O kaip jiems tiks ta pati apyranke? Man panasu , kad jie uzims daugiau vietos. Visai nenoreciau dar viena apyranke pirkti.

O as megstu stiprius gerimus. Sena viski, konjaka. Kad gerai kvepetu, turetu isskirtinumo. Cia pasimegavimui, kokie 30-40 gramu. Oh wub.gif
Bet alus su spraitu tai vienas baisiausiu gerimu. Nei alus, nei limonadas doh.gif Man jau geriau vanduo su citrina ir ledu.
Arbuzas ir gaunasi birzgalas. Jei i dideli arbuza supili puse litro, dar daug ledo. Tai ir lieka 3-4 laipsniai.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

sumasčiau, kad labai noriu fėjos... reikės laukt kol ji nutūps pas mane tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 16, 09:44)
Papirkau, labai reta, troli...tik nesakysiu, koki, kol rankose neturesiu... Bet spet galit... mirksiukas.gif

atspejau atspejau clap.gif clap.gif labai super trolis 4u.gif thumbup.gif , lai paspelioja kitos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 16, 11:08)
atspejau atspejau  clap.gif  clap.gif labai super trolis 4u.gif  thumbup.gif , lai paspelioja kitos  mirksiukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Jooo...bet kiek vargai... mirksiukas.gif Bet vistiek kokia ussipyrus...ir smalsi... bigsmile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 07 16, 10:40)
Labas.
Zvaigzdutes reiktu.Tuoj parasysiu tau., Erilukaha.
Kiniecius tikiuosi ,bent jau po savaitgalio , turet visus. Neturiu nei laiko, nei kantrybes, nei kur ju po viena kita rankiotis.O kaip jiems tiks ta pati apyranke? Man panasu , kad jie uzims daugiau vietos. Visai nenoreciau dar viena apyranke pirkti.

Baikit merginos, pamirskit su perlu zvaigzdutes,...jau nerasit, pas mus...

O kiniecius, tai mes irgi per tris kartus, kazkur susigrabojom...baisiai baisu, buvo,kad neliks... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 07 16, 10:40)
Arbuzas ir gaunasi birzgalas. Jei i dideli arbuza supili puse litro, dar daug ledo. Tai ir lieka 3-4 laipsniai.

Bet kaip vaikams paaiskint, kad arbuzas, cia ne seip arbuzas.... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu gal ir pabandysiu,...o gal galima koki kita gerima pylt, baisiai dektine man nepatinka, net kokteiliu netoleruoja organizmas, gal roma geriau butu pilt...nes gi juo visada skiedzia kokteilius,...arba koki asti cinzana supylt... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 liepos 2010 - 10:36