Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 15, 13:21)
Violetinės  biggrin.gif O kitos - tai senos našlaitės.

Apie našlaites net neklausiu, man skaudi tema unsure.gif O tos violetinės nepatiko kol nepačiupinėjau. Dabar labai fainos ir labai džiaugiuosi, kad atkreipiau dėmesį. Ir beje, ačiū mergaitei, pasiūliusiai Fontenay uniką 4u.gif nepamenu kuri.
Atsakyti
user posted image
user posted image

prie mylimos zalsvos bliuzeles....ZALSVOJI blush2.gif
Atsakyti
Tacita, labai miela. Ir Erszebeth unika idomi tokia. Gal iki savaitgalio ir as galesiu pasirodyti. Nieko ypatingo, bet vistiek nauja.

He, as irgi zinau gera salta patiekala. Nuperki arbuza, puse litro degtines, susvirksti degtine i arbuzo vidu, meti balkona. Nors kai taip karta, gerai ir viduj. Tris dienos ir eini ledo pirkt. Jei nera frizerio saldytuve. Didele taure ,pilna ledo, virsum arbuzo turinys. Super vakarienei biggrin.gif Uzmiegi kaip kudikis, joks tvankumas nebebaisus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 15 liepos 2010 - 15:44
Nu zinok tavo receptas mane baisuliniai suzavejo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 07 15, 11:33)
Ir aš vežiuke      blush2.gif    ir dar ligonė, trolių      blush2.gif

Ir aš vežys , geras menuo nusimato, nes dovanas renkruosi troliais thumbup.gif
Atsakyti
Danske sis reikalas isbandytas buvo bet deja mums nesigavo unsure.gif
Ir draugai bande ir jiems nesigavo jis mums supelijo g.gif
Oi mergaites apyrankiu grozsis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 15 liepos 2010 - 16:33
Erszebeth ir Tacita, jusu naujienos nuostabios wub.gif , ir prie rubu priderinot kuo puikiausiai thumbup.gif
Dasha mano unikai vieta pas tave uzmate ir pritaike Rasida friends.gif , dziaugiuosi,kad ji kuo geriausiai isitaise pas tave ir pritapo 4u.gif , but idomu pamatyt nauja apyrankes vaizda su ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 15, 17:31)
Danske sis reikalas isbandytas buvo bet deja mums nesigavo  unsure.gif
Ir draugai bande ir jiems nesigavo jis mums supelijo  g.gif
Oi mergaites apyrankiu grozsis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Man gaunasi viskas puikiai. Pirmadieni padariau, vakar ragavau. Siandien taip pat ragausiu. Gal per ilgai laike?Ir poros dienu gana.Su grynu spiritu geriau, bet nebeturiu kur gauti. Avieciu pridejau i trilitri, uzpyliau degtine ana savaite. Jau butu galima ragauti, bet paliksiu
Atsakyti
Jau apyrankių grožis wink.gif thumbup.gif: aš šnd pirmą kartą be apyrankės išėjau ... kaip be rankų iš vis doh.gif

O sriubytės receptukas super reikės savaitgaliui pabandyt pasidaryt pajūrį tongue.gif
Atsakyti
Nidalauros prasymu imetu jos foto smile.gif
Nidalauros papildymas:
user posted image
Nidalauros derinimas prie turkio sukneles:
user posted image
nereali ta turkio juosta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 07 15, 16:18)
Ir aš vežys , geras menuo nusimato, nes dovanas renkruosi troliais thumbup.gif

Oj sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif geras jausmas rinkti trolių dovanas wink.gif

Oj, pas Nidalaura visai net neatrodo karšta, tokia gaiva dvelkia wub.gif Fontenay, gal ryt ryte, velnias, šiandien šešuro gitmadienis, tik ką grįžom, jau mažę laikas guldyt, ryt išvažiuojam atostogaut.. Bandysiu prasisukt ryte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 15, 22:02)
Oj, pas Nidalaura visai net neatrodo karšta, tokia gaiva dvelkia wub.gif Fontenay, gal ryt ryte, velnias, šiandien šešuro gitmadienis, tik ką grįžom, jau mažę laikas guldyt, ryt išvažiuojam atostogaut.. Bandysiu prasisukt ryte wink.gif

ok, kada tik galesi smile.gif kur atostogausit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 liepos 2010 - 21:13