Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pagaliau atėjo laimė į mano kiemą, ir beje, draugė, kuri vakar pirko žiedą su manim kartu irgi laimėjo mirksiukas.gif tai abi spirgam ir laimės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 08 liepos 2010 - 10:39
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 11:02)
Mano vyro sese, aisku pas ja kur kas rimtesnes problemos, pas ja zymiai didesnis svoris, net nesulyginamai...tai ji bande,angliavandeniu dieta...tai labai efektynga buvo...

Eisiu pagooglinsiu. Jei bogu, reikia pirkt karolius ne už numestus kg, o už išsilaikytas dienas - nu ką aš padarysiu, jei pas mane svoris nekrenta??? Tris kartus gyvenime mečiau svorį ir numečiau, kiek norėjau, jaunystėj ir po kiekvieno nėštumo. kalorijas skaičiavau, kad būtų po 1100. O dabar, po tų sušiktų vaistų, kurių man, kaip vėliau pasirodė, net ir nereikėjo visai - kas do nesąmonė - ėdi, neėdi, stovi, ir viskas. Tik tiek, kad ir nepriaugi. Bet tai kokia tai nelogika, nes visada maniau, kad svoris priklauso nuo ėdimo, daug ėdi - storėji, mažai - plonėji. Ale yr kaip yr, faktas kaip blynas, gyvenime tokio reiškinio nemačiau unsure.gif

Šūdas tas svoris, labai mane nervuoja, tik karoliukai, va, padeda sad.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:23)
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!

Oi kaip fainai bigsmile.gif O ką laimėjai? Futbolo kamuolį? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 10:46)
Eisiu pagooglinsiu. Jei bogu, reikia pirkt karolius ne už numestus kg, o už išsilaikytas dienas - nu ką aš padarysiu, jei pas mane svoris nekrenta??? Tris kartus gyvenime mečiau svorį ir numečiau, kiek norėjau, jaunystėj ir po kiekvieno nėštumo. kalorijas skaičiavau, kad būtų po 1100. O dabar, po tų sušiktų vaistų, kurių man, kaip vėliau pasirodė, net ir nereikėjo visai - kas do nesąmonė - ėdi, neėdi, stovi, ir viskas. Tik tiek, kad ir nepriaugi. Bet tai kokia tai nelogika, nes visada maniau, kad svoris priklauso nuo ėdimo, daug ėdi - storėji, mažai - plonėji. Ale yr kaip yr, faktas kaip blynas, gyvenime tokio reiškinio nemačiau unsure.gif

Šūdas tas svoris, labai mane nervuoja, tik karoliukai, va, padeda sad.gif
Oi kaip fainai bigsmile.gif  O ką laimėjai? Futbolo kamuolį? bigsmile.gif

Aham, vienintelis kurio ir norėjau iš prizų. Lėksiu per pietus pasiimti lotuliukas.gif

nesinervuok dėl to svorio.. Nieko nepadarysi, o tie vaistai gal iššsivaikščios po kiek laiko ir reikalai pajudės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:49)
Aham, vienintelis kurio ir norėjau iš prizų. Lėksiu per pietus pasiimti  lotuliukas.gif

nesinervuok dėl to svorio.. Nieko nepadarysi, o tie vaistai gal iššsivaikščios po kiek laiko ir reikalai pajudės?  unsure.gif

Man irgi tas gražiausias iš pasiūlytų g.gif Kiti kažkokie neaiškūs. Dabar gal ispanai tokius kamuolius stipriai perka biggrin.gif

Nervuosiuosi sad.gif Aš nepratus būt tokio svorio, man nepatogu labai, visi lašiniai per visur liula, net žiedai maži pasidarė blink.gif Eit net sunku unsure.gif Ir jau dėkuidie pusė metų, kai pabaigiau, galėjo seniai išsivaikščiot unsure.gif Nu suprantu, kad yra ant svieto ir dar storesnių, bet nu tai jo majooo, yra ir kas nuo bado miršta, yra kas rimtom ligom serga. Tai taip pagalvojus, geriau būt iš bado nenumirusiam ir rimtom ligom nesergančiam mastau.gif biggrin.gif Bet ta dūra, kur man šitokių vaistų prirašė, tai jau ple, kad ją trolis surytų. Tikras. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, ir man Borooze kažkur matyta... Vakar pamačiau ją "Megoj" ir paskui galvosūkis buvo.

Įdomu, kur Danske dingus? Niekas nieko negirdėjot?.. Jau tuoj paiešką skelbsiu wink.gif
Atsakyti
Noa, kokius vaistus gėrei? Hormonus? Kiek priaugai? Per kiek? Ir ką darai, kad numest?

Ir baikit svaigt su kruopom. Per savaitę numetus 4 kilus jie labai greit pagrįžta. Ir ne 4, o tradiciškai 5 arba 6.

Man Rasida apsaugėlę nupirko rolleyes.gif Vėl pradėsiu nešiot apyrankę. Gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 10:44)
Kikirike baik su savo dietom...nera grazesnes moter,kaip nescia, arba katik pagimdzius, as cia is filasofines puses ziuriu... bigsmile.gif Ir kol maitini jokiu net kalbu negali, but schmoll.gif  As va kol maitinu jokiu dietu nesilaikau, nors as niekad gyvenime ju nesilaikiau... Ir kai nesuki del to galvos ,jis savaime,net nepastebi,kaip nukrinta...Atsiduodu gamtai motineliai, ir ji viska pati sutvarko...O tokioms "snobems" kurios pasakys, gal maziau valgyk...spjauk veidan...(aisku musu tarpe cia tokiu nera, bet gyvenime pasitaiko)...Tau siuo metu svarbiausia,tavo,ir tavo mazyles sveikatyte...Po tokio zygdarbio,reik atsigaut, o ne alint dar organizma dietom... schmoll.gif ( as irgi perku pagrinde next mirksiukas.gif )



ačiū už palaikymą blush2.gif

QUOTE(borooze @ 2010 07 08, 10:54)
Tikėtina smile.gif jaunystėj hihihi.gif


greičiausiai thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 11:02)
..cia ir mano vyras toks...pikta, namie tik ir girdziu,ka valgysim...net bloga... doh.gif

uoj žinok pas mano vyrą taip pat,pastoviai kažką burnoje turi turėti doh.gif o taip nervina,pastoviai turiu mastyti ką čia valgyti daryti,pastoviai prie puodų - nes jei normalaus maisto nepadarau,nu tai dešrą su svogūnais ryja-nugi skrandį taip galima susigandinti doh.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 11:04)
Noa, ne taip sumanius buvai - reikejo uz kiekviena kilogrameli po karoliuka pirkt, paskata didesne.  biggrin.gif Sudziuvus butum  hihihi.gif O as zinokit po gimdymo sveriau 52 kg ir buvau baisus skeletas, tikrai sau negrazi. Saip lieku prie nuomones, kad tik tinginiai diedai kalti, kad ju moterys vakare valgo, o ne...  hihihi.gif  O dieta skamba taip - 3 dienos ryziai (po 150 g sausu issiverdi ir valgai visa diena tik juos), 3 dienos virta vistiena ant garu (300 g) ir 3 dienos obuoliai po 1 kg (tiesa sakant ju neistveriu niekada, gryztu atgal prie ryziu). Druskos negalima tik sojos truputi. 4-5 kg per savaite kaip nebuta.
Papildyta:
O perlu tercetas tai trys perlai, ar isvis nesiskaito?

oho,tikiu kad gera dieta,ale tikrai dabar tokios nesilaikysiu - bijau kad pienuko nesumažėtu blush2.gif aš geriau šiaip pareguliuosiu ką valgau,gal pradės kristi svoris ax.gif šiaip po pirmo gimdymo 2kg liko,ir dabar liko 2kg,nu nėra tiek daug - ale kai aš mažo ūgio tai kiekvienas gramas matosi unsure.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:23)
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!


wow,kaip sveikinu - ech žinau tą jausmą-kai aš laimėjau laimės magžą tai visą savaitę išsišiepus vaikščiojau thumbup.gif
Atsakyti
Oi, Dasha, nerealu thumbup.gif Dziaugiuosi uz tave biggrin.gif O as vakar nepirkau karolio, tik atsidejau, nekonkuravau hihihi.gif Bet prisakiau traukt teisingai hihihi.gif
Atsakyti
O as tai palyginus kokia buvau pries vaikus, tai uztat ir sakau, kad babce dabar smile.gif
sveriau 50 kg smile.gif. po pirmos dukros, padejo man kaloriju skaiciavimas, ne daugiau 1000 per diena, ir neesti reikia daug essen.gif

o man va Rasida papirko actekus, aciu jai aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 07 08, 12:19)
Įdomu, kur Danske dingus? Niekas nieko negirdėjot?.. Jau tuoj paiešką skelbsiu wink.gif

Danske gal jau pasveiko lotuliukas.gif o jei labai reik, rasyk i AZ jai smile.gif vistiek gi pasiskaito kasdien g.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 11:32)
Oi, Dasha, nerealu  thumbup.gif Dziaugiuosi uz tave  biggrin.gif O as vakar nepirkau karolio, tik atsidejau, nekonkuravau  hihihi.gif Bet prisakiau traukt teisingai  hihihi.gif


Oj ačiū labai aciuks.gif Aš marinai vakar sakiau - laukiu skambučio ryte, tai juokės biggrin.gif O ką atsidėjai?

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 11:39)
O as tai palyginus kokia buvau pries vaikus, tai uztat ir sakau, kad babce dabar smile.gif
sveriau 50 kg smile.gif. po pirmos dukros, padejo man kaloriju skaiciavimas, ne daugiau 1000 per diena, ir neesti reikia daug essen.gif

o man va Rasida papirko actekus, aciu jai  aciuks.gif


O vakare riboji laiką valgymo? aš pastebėjau, kad man labai gerai padeda nevalgymas po 19 val, bet labaaai sunku susilaikyt doh.gif nes dieną galiu mažiau valgyt, o vakare man pagrindinis ėdimas (nes po vakarienės prasideda - tai sūriuko, tai dešrytės doh.gif )
Actekai gerai, gražūs jie thumbup.gif
Atsakyti
Mergai as turiu nerealu apelsino sp.sarvuoti,vat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 08 liepos 2010 - 12:05
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 12:03)
Mergai as turiu nerealu apelsino sp.sarvuoti,vat ax.gif

Reiktų vaizdo. doh.gif
Atsakyti