Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas. O kaip smagu, kad mūsų tiek nemažai vėžiukų - Dzaska su švente tave oro_buckis.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na o as isigijau apsaugele, tai galiu pasakyt idomiai ir keistai man ji kabo, ir raitosi aplink uzsegima smile.gif kad tik atliktu savo apsaugines funkcijas, tai but thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš vežiuke blush2.gif ir dar ligonė, trolių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 15 liepos 2010 - 10:34
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 15, 09:37)
Na o as isigijau apsaugele, tai galiu pasakyt idomiai ir keistai man ji kabo, ir raitosi aplink uzsegima smile.gif kad tik atliktu savo apsaugines funkcijas, tai but  thumbup.gif

Raitosi? ta prasme apsiveja? aš kažkaip maniau, kad kabos ji sau i tiek..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 15 liepos 2010 - 11:05
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 15, 10:37)
Na o as isigijau apsaugele, tai galiu pasakyt idomiai ir keistai man ji kabo, ir raitosi aplink uzsegima smile.gif kad tik atliktu savo apsaugines funkcijas, tai but  thumbup.gif

Ką aš ir sakiau-man nepatogu buvo tik gavus. Bet užvėriau per vieną karoliuką ir nebe taip kliūna.
Atsakyti
Sveikos, ligonės 4u.gif Vargais negalais visa išdvėsusi nuo karščių prislinkau prie kompiuterio... Jau turiu tą uniką iš Macrow, kurią taip dramatiškai su Fontenay medžiojome. Tai skubu demonstruoti ir ją pačią, ir su šiandienine apyranke, ir prie suknelės lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Net spirgu dabar, kaip noriu vieno sidabriuko, bet kol kas dar mėgaujuosi tuo spirgėjimu ir neskubu biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 11:01)
As tai va dziaugiuosi, dukra sako, mama,kai surinksiu kiniecius, tada taupysiu, ant kompiuterio,...Tik nezinau, kas blogiau...kai bendras, tai dar kontroliuoju padety...o paskui...ir taip regejimas klaikus(dukros)... unsure.gif


Žinok, būtent, tada nebesukontroliuosi. Mano mergiotė nors ir protinga, ir atsakinga, bet per gimtadienį gavo kompą, tai per pusmetį akys viena dioptrija pablogėjo, nors ir prigrasėm, kad nuolat nesėdėtų, pertraukas darytų, ir išvis ne daugiau trijų valandų į jį spoksotų doh.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 11:06)
Erilukaha, dėl maisto, tai aš darbe dažniausiaivalgau salotų kokių nors (tarkim šiandien morkos su slyvom ir česnaku ir majonezu) ir koks mėsiukas šaltas (šiandien vištų skrandukai), vaikas darže pavalgo, vyras nžn ką. Labai geras patiekalas dar varškė su sojos padažu, pomidorais ir baziliku, galima ir grūdėta. Vakare buvlės su silke. Šaltibarščiai savaime aišku. Bulvės su kefyru (ten supjaustyta dar daug krapų ir agurkų) - vis kažką kad gaiviau.. Karšto maisto ne tik kad ruošt, bet net matyt nenoriu...  Jei šeimai gamint, tai geriausiai manau kokias vištų blauzdeles pašaut į orkaitę ir išeit iš virtuvės- skanu ir šiltos ir šaltos, su salotom, su ryžiais kas kaip nori. Saldi sriuba gera- nes irgi ir šilta, ir šalta tinka.  Taip mes maitinamės.  rolleyes.gif
Beje, šiandien IKI nei kefyro, nei burokėlių nėra marinuotų  lotuliukas.gif


Įdomiai skamba apie tą varškę su sojos padažu bigsmile.gif

Aš galiu irgi pasidalinti šaltu receptu, kurį dabar dažnai gaminu - tai šalta pomidorienė, kaip šaltibarščių alternatyva. Reikia litro kefyro, litro Cido daržovių (ne pomidorų) sulčių, įdėti druskos, pipirų pagal skonį, smulkiai supjaustyti 4 vidutinio dydžio pomidorus ir pluoštelį svogūnų laiškų bei krapų. Ir, aišku, bulvių išvirti reikia biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 15:56)
O aš skaičiau kažkada amerikonkų forume - kuo troliai geriau už brilijantus? Tuo, kad jei vagis ateis, brilijantus tikrai vogs, o trolius greičiausiai paliks rolleyes.gif  O kaina tai ta pati hihihi.gif


Va čia tai teisybė drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 15, 09:26)
O as tai pasikeliau ir pagalvojau, jei gu kelios merginu siuo metu svente gimtadieni...ka tai reiskia, kad ir zodiakas pas kai kurias vienodas, vezys....Nes atskleisiu paslapty, dar viena ruosiasi savo gimtadieni svest savaitgaly...dzaska mirksiukas.gif  Kuri irgi veziukas... Tai dabar gal apklausa reik, susiorganizuot...kadangi del amziaus jau buvo...tai dabar kokiu zodiaku ,kas... biggrin.gif


Padarysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 15, 13:45)
Aš galiu irgi pasidalinti šaltu receptu, kurį dabar dažnai gaminu - tai šalta pomidorienė, kaip šaltibarščių alternatyva. Reikia litro kefyro, litro Cido daržovių (ne pomidorų) sulčių, įdėti druskos, pipirų pagal skonį, smulkiai supjaustyti 4 vidutinio dydžio pomidorus ir pluoštelį svogūnų laiškų bei krapų. Ir, aišku, bulvių išvirti reikia  biggrin.gif


Labai vel priderinai viska prie sukneles thumbup.gif

o receptas tavo-cia kaip ispaniskas GASPACIO-tik dar agurku,ppaprikos ,svoguno ten deda,zodziu pagal skoni kiekvienas isismeta-ir cesnako dar ax.gif .O valgoma tada su skudinta apkepta balta duonele
Papildyta:
O as dedu savo kuklias najieneles-salia sarvuosio mano naujasis plienas aksiniame geltonyje-specialiai idejau sarvuoti,kad pamatytumet koks kankolas morkinis-o ne geltonas-tuo ir suzavejo.Ciaq uz lipdukus ji pasiemiau.Beje,kaip ir dvigubas geles-pirmasias-plonesnes papirkau,o po keliu dienu uz lipdukus paemiau ta soruli dvigubu geliu-nu negalejau,neatsilaikiau.Jei manysiu,kad geliu per daug,parduosiu,nes is tikro ne nezinau,katros man grazesnes.Bet kaip matot,Vilniuj dvigubu geliu galima rasti blush2.gif .Is Jurbarko siandien atejo ilgai lauktas kaktusas.o is kinieciu dar paemiau norimos spalvos raudona nefrita ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 15, 14:11)
o receptas tavo-cia kaip ispaniskas GASPACIO-tik dar agurku,ppaprikos ,svoguno ten deda,zodziu pagal skoni kiekvienas isismeta-ir cesnako dar ax.gif .O valgoma tada su skudinta apkepta balta duonele



Kokios šaunios tavo naujienos thumbup.gif Dvigubas gėles radai Panoramoje? bigsmile.gif

Paprika, česnakas ir svogūnas, manrods, įeina į tų sulčių sudėtį, jos tokios aštrokos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 15, 14:14)
Kokios šaunios tavo naujienos  thumbup.gif Dvigubas gėles radai Panoramoje?  bigsmile.gif

Paprika, česnakas ir svogūnas, manrods, įeina į tų sulčių sudėtį, jos tokios aštrokos  biggrin.gif

Nea,auksinej sirdelej ax.gif
O tavo pomidorsaltibarsciai tada turi but skanus su tomis sultimis,reiks pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 15, 12:45)
Aš galiu irgi pasidalinti šaltu receptu, kurį dabar dažnai gaminu - tai šalta pomidorienė, kaip šaltibarščių alternatyva. Reikia litro kefyro, litro Cido daržovių (ne pomidorų) sulčių, įdėti druskos, pipirų pagal skonį, smulkiai supjaustyti 4 vidutinio dydžio pomidorus ir pluoštelį svogūnų laiškų bei krapų. Ir, aišku, bulvių išvirti reikia  biggrin.gif
Va čia tai teisybė  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Padarysim  drinks_cheers.gif

Apyrankė labai fainaaaaa... Spalvos tokios man prie dūšios, o gėlytės ten violetinės? lens.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 15, 13:11)
O as dedu savo kuklias najieneles-salia sarvuosio mano naujasis plienas aksiniame geltonyje-specialiai idejau sarvuoti,kad pamatytumet koks kankolas morkinis-o ne geltonas-tuo ir suzavejo.Ciaq uz lipdukus ji pasiemiau.Beje,kaip ir dvigubas geles-pirmasias-plonesnes papirkau,o po keliu dienu uz lipdukus paemiau ta soruli dvigubu geliu-nu negalejau,neatsilaikiau.Jei manysiu,kad geliu per daug,parduosiu,nes is tikro ne nezinau,katros man grazesnes.Bet kaip matot,Vilniuj dvigubu geliu galima rasti blush2.gif ...

Tacita labai pavydžiu dvigubų gėlių, man jų tiap reikėjo.. doh.gif Bet paskui nusipirkau violetines gėles ir Fontenay unika - gavos vistiek gal dar geriau nei planavus buvau good.gif
O aš beje irgi turiu tokį plieną auksiniame geltony - oranžnis oranžinis, lyg buvau foto dėjus mastau.gif Turiu ir geltona ir ornažinį - man jis toks kvailai gražus biggrin.gif traukė akį ne vieną dieną, tai nsuprendžiau nėr ko jam smaksot ir paėmiau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 15 liepos 2010 - 13:22
QUOTE(Dasha @ 2010 07 15, 14:17)
: Turiu ir geltona ir ornažinį - man jis toks kvailai gražus biggrin.gif traukė akį ne vieną dieną, tai nsuprendžiau nėr ko jam smaksot ir paėmiau.  drinks_cheers.gif

as gal irgi kada geltona pasiimsiu-balta turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 15, 14:17)
Apyrank4 labai fainaaaaa... Spalvos tokios man prie dūšios, o gėlytės ten violetinės? lens.gif


Violetinės biggrin.gif O kitos - tai senos našlaitės.
Atsakyti