Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
SM kvailioja.
o dėl rubino tai sutinku - nu labai gražus akmuo, tik kad va ta kaina dar gražesnė. jau čia svajok nesvajojęs, norėk nenorėjęs - ne tau Martynai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 14 liepos 2010 - 15:40
Tik reik labai norėti, pasistengti ir tikėti wub.gif
Atsakyti
Gal kuriai reikia nauja apyranke sidabrine, 19 cm matuojant be uzsegimo (ant etiketes buvo parasyta 21). Nekeiciu, bet perleidziu su 20 proc. nuolaida 4u.gif , nes isigijau jau nauja trumpesne. Rasykit i AZ. ax.gif
Atsakyti
bandysiu prisegti savo grozius biggrin.gif , tik nezinau ar geros fotkes gavosi
Papildyta:
g.gif , ieskau ir nerandu kaip cia tas nuotraukas ikelt???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 14, 16:09)
Gal kuriai reikia nauja apyranke sidabrine, 19 cm matuojant be uzsegimo (ant etiketes buvo parasyta 21). Nekeiciu, bet perleidziu su 20 proc. nuolaida 4u.gif , nes isigijau jau nauja trumpesne. Rasykit i AZ.  ax.gif

Kodėl aną savaitę nesiūlei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 17:54)
Kodėl aną savaitę nesiūlei  doh.gif

tai kad bandziau apsimainyt, bet ten nepavyko biski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 14, 16:27)
dėl rubino - man irgi nervuoja,kad ten su auksu,tai ir kaina iškart didelė,o ir šiaip man geriau būtų sidabras  g.gif beto merginos kurios turite rubiną,na kaip pirkote?nes pvz.ju mažai kur yra ir tai tik po vieną,o juk norisi pasirinkti pažiūrėti jei jau tokia kaina,tai kaip jūs darėte?užsakinėti aklai? g.gif

Vat ir ne...Panoramoj pirkau...Ir buvo pasirinkimas, nes buvo du...Viena macius buvau anksciau, tamsus toks labai...o kai pamaciau saviski,buvo ka tik gave... tai pagalvojau, is kur paimt pinigu... lotuliukas.gif Atsidejau lygtais, o gal ir ne, nepamenu, bet jis manes palauke...tiesa ne ilgai jam teko laukt, nes greit, as ji ten nustveriau... nelabai, kas suspejo ir pamatyt... lotuliukas.gif Kazkaip jis man pasirode toks grazus, nes buvau macius Megoj, jie per tamsus man pasirode, o sita toks, sviesesnis, nu nemiegojau ta nakty tai tikrai, sukau galva, kaip cia ji papirkt... lotuliukas.gif Ir zinokit kokia, vat blogiete,...ne kiek nesigailiu... rolleyes.gif Pirkciau ir dar viena, kad tik pigesnis butu, ir ne toks tamsus... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 14, 18:08)
tai kad bandziau apsimainyt, bet ten nepavyko biski smile.gif

Nu bet ir ilgis 21... bigsmile.gif ant kojos tu ja planavai,ar ka... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 liepos 2010 - 18:23
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 19:19)
Papildyta:

Nu bet ir ilgis 21...  bigsmile.gif  ant kojos tu ja planavai,ar ka... ax.gif

ne, pirkau internetu ir sumaise, ne tokia kokia prasiau, gavau doh.gif
o ant kojos, man kazkaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 19:19)
Vat ir ne...Panoramoj pirkau...Ir buvo pasirinkimas, nes buvo du...Viena macius buvau anksciau, tamsus toks labai...o kai pamaciau saviski,buvo ka tik gave... tai pagalvojau, is kur paimt pinigu... lotuliukas.gif Atsidejau lygtais, o gal ir ne, nepamenu, bet jis manes palauke...tiesa ne ilgai jam teko laukt, nes greit, as ji ten nustveriau... nelabai, kas suspejo ir pamatyt... lotuliukas.gif Kazkaip jis man pasirode toks grazus, nes buvau macius Megoj, jie per tamsus man pasirode, o sita toks, sviesesnis, nu nemiegojau ta nakty tai tikrai, sukau galva, kaip cia ji papirkt... lotuliukas.gif Ir zinokit kokia, vat blogiete,...ne kiek nesigailiu... rolleyes.gif Pirkciau ir dar viena, kad tik pigesnis butu, ir ne toks tamsus... doh.gif
Papildyta:

Nu bet ir ilgis 21...  bigsmile.gif  ant kojos tu ja planavai,ar ka... ax.gif

thumbup.gif ech...gal kada ir aš turėsiu blush2.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kas cia taip, karstis kiba taip veikia,...kad nieks nenori plepet...
O as tai pasikeliau ir pagalvojau, jei gu kelios merginu siuo metu svente gimtadieni...ka tai reiskia, kad ir zodiakas pas kai kurias vienodas, vezys....Nes atskleisiu paslapty, dar viena ruosiasi savo gimtadieni svest savaitgaly...dzaska mirksiukas.gif Kuri irgi veziukas... Tai dabar gal apklausa reik, susiorganizuot...kadangi del amziaus jau buvo...tai dabar kokiu zodiaku ,kas... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 liepos 2010 - 08:29
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 15, 09:26)
Laba ryta 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kas cia taip, karstis kiba taip veikia,...kad nieks nenori plepet...
O as tai pasikeliau ir pagalvojau, jei gu kelios merginu siuo metu svente gimtadieni...ka tai reiskia, kad ir zodiakas pas kai kurias vienodas, vezys....Nes atskleisiu paslapty, dar viena ruosiasi savo gimtadieni svest savaitgaly...dzaska mirksiukas.gif  Kuri irgi veziukas... Tai dabar gal apklausa reik, susiorganizuot...kadangi del amziaus jau buvo...tai dabar kokiu zodiaku ,kas... biggrin.gif

labas rytas smile.gif
ta pati pagalvojau atsikelus, nieks neraso, karstis savo daro doh.gif o del apklausos apie zodiako zenklus, sutinku drinks_cheers.gif , visai idomu but suzinot, kokiu cia musu daugiausiai g.gif

Dzaska su artejanciu gimtadieniu, kuris bus poryt 4u.gif birthday.gif linkiu , kad ir toliau troliukai tau praskaidrintu gyvenima, dziaukis tuom ka turi ir tuom ka turesi, juk troliai ir suvede mus cia visas, ir suteike proga pazint vienom kitas, o tu esi labai nuosirdi ir faina moteris, ir linkiu tau daug dar visko ko geriausio ateity flirt.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 liepos 2010 - 09:29
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 15, 09:26)
Laba ryta 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kas cia taip, karstis kiba taip veikia,...kad nieks nenori plepet...
O as tai pasikeliau ir pagalvojau, jei gu kelios merginu siuo metu svente gimtadieni...ka tai reiskia, kad ir zodiakas pas kai kurias vienodas, vezys....Nes atskleisiu paslapty, dar viena ruosiasi savo gimtadieni svest savaitgaly...dzaska mirksiukas.gif  Kuri irgi veziukas... Tai dabar gal apklausa reik, susiorganizuot...kadangi del amziaus jau buvo...tai dabar kokiu zodiaku ,kas... biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti