Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 14:01)
biggrin.gif manęs ir klausia: NAUJA? Nea, sakau, tik perverta, kol išaiškini biggrin.gif



tai vat,kol išaiškini,aj bet aš labai didelių pastangų nededu į tuos aiškinimus,tegu galvoja ką nori rolleyes.gif o aš trolius myliu ax.gif o meilės reikia daug-reiškia ir trolių reikia daug lotuliukas.gif
beto ir aš norėjau suorganizuoti apyrankę gimimo proga,ale kad vyras jau jai buvo kitą dovaną išrinkes doh.gif nieko,kitais metais blush2.gif
bet užtat aš taip suorganizavau mamai,sesei ir vyrui apyrankes - kad niekas neburbėtų kad kur pinigus leidžiu lotuliukas.gif
nors...vyrui sakau,vat noriu to krūto telefono,vyras sako:"pažiūrėk į apyrankę,matai kiek tokių telefonų būtum nusipirkus smile.gif)) " ir juokias...
juokingas mat jam lotuliukas.gif o pas mane net rubino nėra ant apyrankės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 14, 14:05)
tai vat,kol išaiškini,aj bet aš labai didelių pastangų nededu į tuos aiškinimus,tegu galvoja ką nori  rolleyes.gif o aš trolius myliu  ax.gif o meilės reikia daug-reiškia ir trolių reikia daug  lotuliukas.gif
beto ir aš norėjau suorganizuoti apyrankę gimimo proga,ale kad vyras jau jai buvo kitą dovaną išrinkes  doh.gif nieko,kitais metais  blush2.gif
bet užtat aš taip suorganizavau mamai,sesei ir vyrui apyrankes - kad niekas neburbėtų kad kur pinigus leidžiu  lotuliukas.gif
nors...vyrui sakau,vat noriu to krūto telefono,vyras sako:"pažiūrėk į apyrankę,matai kiek tokių telefonų būtum nusipirkus smile.gif)) " ir juokias...
juokingas mat jam  lotuliukas.gif o pas mane net rubino nėra ant apyrankės  doh.gif

Oj pas mane tas pats. Kolegė va gražias basutes turi, žiūriu aš ir sakau: tu jų tiek turi, kasdien su naujom. O ji: o tu pažiūrėk kiek basučių tau ant rankos lotuliukas.gif Pažiūrėjau ir sakau: nu jo, kam man tos basutės, tuoj ruduo biggrin.gif Pasijuokėm abi ir viskas. Tai kai viskas bajerio forma, tai smagu, bet būna tokių ir nelabai su bajeriu, nu nesupranta ir viskas, kad aš geriau skudurų ir 100 batų nepirksiu, o karolius susikabinsiu. Ir ką tu jiems.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 14:38)
Nors geriau kad kai kurie žmonės nežinotų...  O tai paskui šaukia visiem aplink: o tu žinaaaai kiek jos TA apyrankė kainuoja??  umn.gif  stupid.gif

O tu pažiūri pro dideles akis, klapt klapt blakstienom - o ką, ar čia daug? Nu, gal daugoka, bet mano artimieji mano, kad aš to verta brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 14, 15:05)
juokingas mat jam  lotuliukas.gif o pas mane net rubino nėra ant apyrankės  doh.gif

"Net"... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O tarp kitko, galiu pasakyt, del rubino tiek...kad kam tas auksas, jam... jis gi vistiek reaguoja su sidabru, tampa toks purvinas, vos ne kaip sidabras sendintas...O kaina iskyla... doh.gif ir aplamai jis ten nesimato,..manau, labiausiai neapgalvotas sprendimas... Nors aplamai tas troliu auksas, man kazkoks itartinas...kai jis nusveistas ir tupi ten lempu sviesoje, tai toks grazus ziba...o jei ne, tai kazkoks, purvinas ir zalias...Bent kiek pamenu, kiek ziurejau, kad ir Panaramoj fantazija..nu kazkokia zaliai purvina buvo...ar ne valyta, ar kas...Kai naujai gauna, tai visai nieko, bet vitrinoj kai pastovi... rolleyes.gif Galiu pasakyt, problematiskas kazkoks... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 15:19)
O tu pažiūri pro dideles akis, klapt klapt blakstienom - o ką, ar čia daug? Nu, gal daugoka, bet mano artimieji mano, kad aš to verta brunette.gif

Aga, as irgi, kai neturiu ka sako, sakau, ai cia vyras padovanojo...Nes visi nori sakyt: "o vyras zino kiek kainuoja",...tai as uzbegu uz akiu ir sakau:"cia vyro dovana"...Tai kai vyro, tai klausimu ir nekyla....Bet jei pasakyciau, kad vyro, vos keli tikpapirkti... doh.gif
Atsakyti
O as viena karta isputus akis pasakiau, kad pas mane visi netikri, nes kaip pradejo aikciot, kad gali su vis ranka nuimt, tai net pasimeciau ir nuraminau tokiu budu...nu pagalvojau, koks man skirtumas ka galvos, kad tik neskaiciuotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 14:24)
...Aga, as irgi, kai neturiu ka sako, sakau, ai cia vyras padovanojo...Nes visi nori sakyt: "o vyras zino kiek kainuoja",...tai as uzbegu uz akiu ir sakau:"cia vyro dovana"...Tai kai vyro, tai klausimu ir nekyla....Bet jei pasakyciau, kad vyro, vos keli tikpapirkti... doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O beje man sidabras irgi greit suodinas. Bet koks skirtumas, man gražu ir suodini. O be to salfietką jau įsigijau, tai pavalau laikas nuo laiko.

QUOTE(mamile @ 2010 07 14, 14:36)
O as viena karta isputus akis pasakiau, kad pas mane visi netikri, nes kaip pradejo aikciot, kad gali su vis ranka nuimt, tai net pasimeciau ir nuraminau tokiu budu...nu pagalvojau, koks man skirtumas ka galvos, kad tik neskaiciuotu blush2.gif

Va va, skaičiuotų sau tyliai jei taip rūpi, o aš pati asmeniškai žinau ir man nerūpi. tongue.gif
O dėl tikrumo netikrumo, tai būčiau gi darbe gavus čekį iš My Secret doh.gif Tai gerai, kad dovanos pirkėja pasitikslino. Ką būčiau gi darius. O be to, būna kas sako, tai čia tie iš Savo ( - tipo tie sekretai)>? Bet jie labai brangūūūūs gi. tai ką tokiam sakyt? Nieko nesakau. Sakau ne, ne iš Savo, taip, brangūs. Nu ir ką.
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 07 14, 15:36)
O as viena karta isputus akis pasakiau, kad pas mane visi netikri, nes kaip pradejo aikciot, kad gali su vis ranka nuimt, tai net pasimeciau ir nuraminau tokiu budu...nu pagalvojau, koks man skirtumas ka galvos, kad tik neskaiciuotu blush2.gif

Nu joo...o tai ims ir nukas dar ranka... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš skaičiau kažkada amerikonkų forume - kuo troliai geriau už brilijantus? Tuo, kad jei vagis ateis, brilijantus tikrai vogs, o trolius greičiausiai paliks rolleyes.gif O kaina tai ta pati hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 14:56)
O aš skaičiau kažkada amerikonkų forume - kuo troliai geriau už brilijantus? Tuo, kad jei vagis ateis, brilijantus tikrai vogs, o trolius greičiausiai paliks rolleyes.gif  O kaina tai ta pati hihihi.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Fe perskaičiau apie saldžią sriubą smile.gif vienintelis patiekalas kurio į burną net nekišu ... smile.gif čia ne į temą poster_offtopic.gif bet nesusilaukiau lotuliukas.gif

O MB siųlė užeiti į Šveicariją ir trolius jam pakeisti į laikrodį (ligonis šiek tiek laikrodžių tongue.gif ) bet sakiau dar keliasdešimt trolių tegu padovanoja - "pagalvosiu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 14, 15:08)
O MB siųlė užeiti į Šveicariją ir trolius jam pakeisti į laikrodį (ligonis šiek tiek laikrodžių tongue.gif ) bet sakiau dar keliasdešimt trolių tegu padovanoja - "pagalvosiu" lotuliukas.gif

Ei atsargiai, nebūk žiauri, nes ir jis gali imtis tokio požiūrio rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 15:15)
Oj pas mane tas pats. Kolegė va gražias basutes turi, žiūriu aš ir sakau: tu jų tiek turi, kasdien su naujom. O ji: o tu pažiūrėk kiek basučių tau ant rankos  lotuliukas.gif  Pažiūrėjau ir sakau: nu jo, kam man tos basutės, tuoj ruduo biggrin.gif Pasijuokėm abi ir viskas. Tai kai viskas bajerio forma, tai smagu, bet būna tokių ir nelabai su bajeriu, nu nesupranta ir viskas, kad aš geriau skudurų ir 100 batų nepirksiu, o karolius susikabinsiu. Ir ką tu jiems.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 15:19)
O tu pažiūri pro dideles akis, klapt klapt blakstienom - o ką, ar čia daug? Nu, gal daugoka, bet mano artimieji mano, kad aš to verta brunette.gif

reiks dabar taip ir sakyti wub.gif

dėl rubino - man irgi nervuoja,kad ten su auksu,tai ir kaina iškart didelė,o ir šiaip man geriau būtų sidabras g.gif beto merginos kurios turite rubiną,na kaip pirkote?nes pvz.ju mažai kur yra ir tai tik po vieną,o juk norisi pasirinkti pažiūrėti jei jau tokia kaina,tai kaip jūs darėte?užsakinėti aklai? g.gif
Atsakyti