Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(borooze @ 2010 07 14, 12:10)
Laivite "gera" drauge smile.gif gerai, kad mano tarpe niekas nežino ir neskaičiuoja tokių dalykų smile.gif

Maniškės kainas žino (nes pirko dovanas lotuliukas.gif), pašnekam kartais, bet prieinam išvados, kad kiekvienam savo ir... jos ėmė pirktis sau trolius biggrin.gif Ne visos, bet progresas jaučiamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 13:17)
Maniškės kainas žino (nes pirko dovanas  lotuliukas.gif), pašnekam kartais, bet prieinam išvados, kad kiekvienam savo ir... jos ėmė pirktis sau trolius biggrin.gif Ne visos, bet progresas jaučiamas biggrin.gif

mano draugė viena irgi pakiloja,pasigroži apyranke ir iškart - kiek sakiai kainuoja? ax.gif ir vėl akis išpučia doh.gif pamato vėl naujai suverta ir vėl pasižiūri pasižiūri ,ir sako VĖL nauja? blink.gif na sakau,ne visi karoliukai nauji,juk aš juos perverioju blush2.gif
o yra kurioms nieko nesakau ir nerodau,nes išvis pamanys kiba milijonierė esu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
As tai karts nuo karto pagalvoju vat imsiu ir padovanosiu jai pradine apyranke ax.gif
Ir nereiks jai per balius sedeti ir vargti lotuliukas.gif
O puseserei vyras papasakojo visa mano paklydima tai ta zvenge kad tipo nesamone tai dabar jau tik laukiu kada galesiu padovanoti ir jai kad galeciau as pazvengti biggrin.gif
Nes labai myli puostis tai itariu iklimps iki ausu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 14, 12:46)
mano draugė viena irgi pakiloja,pasigroži apyranke ir iškart - kiek sakiai kainuoja? ax.gif ir vėl akis išpučia  doh.gif pamato vėl naujai suverta ir vėl pasižiūri pasižiūri ,ir sako VĖL nauja? blink.gif na sakau,ne visi karoliukai nauji,juk aš juos perverioju  blush2.gif
o yra kurioms nieko nesakau ir nerodau,nes išvis pamanys kiba milijonierė esu  lotuliukas.gif  doh.gif

biggrin.gif manęs ir klausia: NAUJA? Nea, sakau, tik perverta, kol išaiškini biggrin.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 14, 12:53)
As tai karts nuo karto pagalvoju vat imsiu ir padovanosiu jai pradine apyranke  ax.gif
Ir nereiks jai per balius sedeti ir vargti  lotuliukas.gif
O puseserei vyras papasakojo visa mano paklydima tai ta zvenge kad tipo nesamone tai dabar jau tik laukiu kada galesiu padovanoti ir jai kad galeciau as pazvengti  biggrin.gif
Nes labai myli puostis tai itariu iklimps iki ausu  biggrin.gif

Padovanok padovanok drauge, tikrai džiaugsis biggrin.gif

o kerštas tai nerealus lotuliukas.gif Ot linksmas mūs kolektyvas friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 14, 13:53)
Nes labai myli puostis tai itariu iklimps iki ausu  biggrin.gif

O tu dar ir nenaudele... lotuliukas.gif Kas cia per planas huliganas... lotuliukas.gif

As tai va apsisaltibarstinau...bet dar ne karto, taip nebuvo, kad pries darant saltibarscius...kefyra i kamera deciau... lotuliukas.gif ir dar ...prisiviriau saldzios sriubos.. clap.gif clap.gif clap.gif Tai palauksiu kad kiek atsals... O dabar einu salta piraga daryt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 11:01)
Cia netroliskas klausimas, bet...pasakykit,kaip jus valgyt ruosiat, per tokius karscius...

Nugis nueinu į turgų ir nuperku arbūzą. Dar mėsos kokios, sūrio, duonos. Ir viskas, kas nori - susikomplektuoja unsure.gif Negaliu aš tos dujinės - osvencimas tada namie gaunasi doh.gif

QUOTE
Bet ziuriu kai kas nepaisirodo, tos raudonos...Gaila ane... blush2.gif

Tai kad aš ją vieną nešioju, be jokių karolių. Kai nešioju. Dabar, kai karšta, nenešioju. Sidabrinė šaltesnė biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 11:20)
Kieciausias paskutinis bajeris...viena tokia pazystama, ryskiai nes doh.gif iorentuojanti kainose, ir supratimo neturinti...Sako: oi koks grazus derinukas, as va irgi noreciau kazka tokio, davai ir man suverk, as nupirksiu... bigsmile.gif ziuri taip i mane,..as be zodziu...Tai ji ziuri i mane...:ir uz darba tau damokesiu...( O ten vieni akmenukai, tame tarpe ir rubinas,..) O as jai kainu tai tikrai nesakysiu...Ji ten net nesuprastu tokiu kainu... lotuliukas.gif Ir likau nesuprasta...Atseit, baisiai jau man sunku suvert... rolleyes.gif

O tai ką tu jai sakei, dėl ko neversi? lotuliukas.gif

Gerai, kad manęs kažkaip niekas neterorizuoja biggrin.gif Sesuo žino, kiek kainuoja (sakė, aišku kaip dieną - vienas karolis lygu vienas megztinis), bet pati nenori kol kas, močiutė irgi žino (iš jos tas triperlis gimtadieninis), tėvo žmona irgi žino, nes pati apyrankę turi... Dar pora draugių žino, bet arba turi, arba skersai nežiūri, nes kiekvienas kitur pinigus kiša, o visi kiti ką galvoja, man šikt.

Bet įdomu, ką reiktų sakyt, jei kas nors vat taip pageidautų pirkt doh.gif Turbūt sakyčiau, kad šiaip čia, eeeeee, ne mano gamybos blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 14:10)
Bet įdomu, ką reiktų sakyt, jei kas nors vat taip pageidautų pirkt doh.gif  Turbūt sakyčiau, kad šiaip čia, eeeeee,  ne mano gamybos blush2.gif  biggrin.gif

As kazkaip tik akis ispuciau... blink.gif ir negalejau zodziu surast...o ji negalejo suprast, ko as cia taip,...ji ten ir sumoket uz darba pradejo siulyt, sake, damesiu kiek... lotuliukas.gif ...As bandziau sakyt, kad cia nueini i parde ir pati susiveri...Bet jai nedaeina, sako, kai busi Vilniui suverk,ir atvesk,ji nupirktu...Tipo as vistiek geriau ismanau, kur koks akmuo... doh.gif ...Gal jai dar pasiulyt per ebay agatu papirkt... g.gif lotuliukas.gif O as negaliu net uzsimint,kiek tai kainuoja, ji nesupras...niekaip... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 14:10)
Tai kad aš ją vieną nešioju, be jokių karolių. Kai nešioju. Dabar, kai karšta, nenešioju. Sidabrinė šaltesnė biggrin.gif

Gal pries tai kameroj palaikai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Hi hi, bet gali būt, kad ji vieną kartą vis tiek sužinos laugh.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 14:32)
Gal pries tai kameroj palaikai... lotuliukas.gif

Idėja!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 13:34)
Hi hi, bet gali būt, kad ji vieną kartą vis tiek sužinos laugh.gif
Idėja!!! bigsmile.gif

Nors geriau kad kai kurie žmonės nežinotų... O tai paskui šaukia visiem aplink: o tu žinaaaai kiek jos TA apyrankė kainuoja?? umn.gif stupid.gif
Atsakyti
Oi merginos mums jura iki keliu tegu kalba kas ka nori tegu skaiciuoja ir nesuskaiciuoja juk mes esam ipatingos mes gi esam apsestos troliu group.gif
O tai ir ne kekvienam duota su tom nezemiskom butybem rasti bendra kalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 14:34)
Hi hi, bet gali būt, kad ji vieną kartą vis tiek sužinos laugh.gif

Yra tokiu, kurie geriau ,kad nesuzinotu... doh.gif
Atsakyti
O man siaip visai linksma paskaiciuot ir sava ir svetimas apyrankes biggrin.gif Juk nepavydziai, draugiskai per danti patrauki. Cia arba jauti sirdim kiekviena karoliuka, arba ne. Pinigai nueina i antra plana kazkaip.
Atsakyti