Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 10:11)
O , aciu, gera minty pametei, eisiu saltibarscius daryt, tik va bulves virt vistiek reik... doh.gif ...Silke irgi gerai, su dauk zalumos, pomidorais, ir grietine, bet vel bulviu reik...nu nieko bulviu dar isvirsiu...bet daugiau nieko... schmoll.gif  Matai mano virtuve, kartu su kambariu didziuoju , kur visi pagrinde bazuojasi... smile.gif

Tai blogokai, nes kaista viskas automatiškai... Aš bulvių vakar priviriau puodą su lupenom - man jos skanesnės.. o bet tačiau, tada su šaltibarščiais jas tokias šaltas galima valgyt wink.gif Arba bulvių slaotas daryt - bulvės, salietų stiebai, kukurūzai ir majonezas (aišku druska ir pipirai) - skamba įdomiai, bet labaaaai skanu. taip kad krauk puodą bulvių ir virk.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 11:09)
Oj aš ir neskaičiuoju, ne todėl kad išsigasčiau (nes aišku, kad aparpuolį gaučiau), bet man pačiai neįdomu. O pats labiausiai erzinantis aplinkinių klausimas - tai kiek ta tavo apyrankė kainuoja tokia va suverta  doh.gif Nesuprantu, kodėl visi nori skaičiuot svetimus pinigus.

Kieciausias paskutinis bajeris...viena tokia pazystama, ryskiai nes doh.gif iorentuojanti kainose, ir supratimo neturinti...Sako: oi koks grazus derinukas, as va irgi noreciau kazka tokio, davai ir man suverk, as nupirksiu... bigsmile.gif ziuri taip i mane,..as be zodziu...Tai ji ziuri i mane...:ir uz darba tau damokesiu...( O ten vieni akmenukai, tame tarpe ir rubinas,..) O as jai kainu tai tikrai nesakysiu...Ji ten net nesuprastu tokiu kainu... lotuliukas.gif Ir likau nesuprasta...Atseit, baisiai jau man sunku suvert... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 11:14)
Aš bulvių vakar priviriau puodą su lupenom - man jos skanesnės.. o bet tačiau, tada su šaltibarščiais jas tokias šaltas galima valgyt wink.gif 

As paskutiniu metu tik su lupena ir verdu...Vitaminai visi lieka, ir druskos nereik... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 10:18)
Kieciausias paskutinis bajeris...viena tokia pazystama, ryskiai nes doh.gif iorentuojanti kainose, ir supratimo neturinti...Sako: oi koks grazus derinukas, as va irgi noreciau kazka tokio, davai ir man suverk, as nupirksiu... bigsmile.gif ziuri taip i mane,..as be zodziu...Tai ji ziuri i mane...:ir uz darba tau damokesiu...( O ten vieni akmenukai, tame tarpe ir rubinas,..) O as jai kainu tai tikrai nesakysiu...Ji ten net nesuprastu tokiu kainu... lotuliukas.gif Ir likau nesuprasta...Atseit, baisiai jau man sunku suvert... rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj geras biggrin.gif

Tai pas mane močiutė atvažiavus buvo, ji į bazes į Kauną atlekė, biserio karoliukų, užsegimų visokių - sages ji daro pati. O aš tada tik pirmą apyrankę nusipirkus buvau, bet paslėpus, tik katalogą vartau. Sako kas čia? Sakau va čia taip anaip, apyrankė karoliukai, tik sakau nepigūs tokie... ji man sako, tu žinok tie kur aš perku tai irgi nepigūs - paimi maišiuką mažiulytį vienos spalvos - 2 lt, kitą - dar 2 lt biggrin.gif Tikrai brangiai išeina. Palinksėjau galva ir paslėpiau katalogą, kol nesugalvojo pažiūrėt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 11:05)

Joo,...o kokios bandeles...gal kokios lengvos bet superines... g.gif

bemielė tešla,bananai ,patepi ant viršaus kiaušiniu ir pabarstai aguonom-čia ale tipo bundačkos lotuliukas.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 11:09)
O pats labiausiai erzinantis aplinkinių klausimas - tai kiek ta tavo apyrankė kainuoja tokia va suverta  doh.gif Nesuprantu, kodėl visi nori skaičiuot svetimus pinigus.


būtent doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, priimkit ir mane i savo buri biggrin.gif Jau seniai seku jusu pasikalbejimus troliu tema tik neisijungus i Jusu pokalbius. Esu ligone, negalinti ramiai praeiti pro troliu karoliukus ir juolab nenusipirkus. Trolius veriu jau antri metai ir esu del ju pamisus.
Atsakyti
Geras daiktas konvekcine krosnele. Balkonan istrenki ir tegu kaitina ora. Tik reikia ten rozete tureti, ijungti kur.

Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 07 14, 12:02)
sveikos merginos, priimkit ir mane i savo buri biggrin.gif  Jau seniai seku jusu pasikalbejimus troliu tema tik neisijungus i Jusu pokalbius. Esu  ligone, negalinti ramiai praeiti pro troliu karoliukus ir juolab nenusipirkus. Trolius veriu jau antri metai ir esu del ju pamisus.

labukas,
oho du metai,tai rodyk grožius bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 14, 12:07)
Geras daiktas konvekcine krosnele. Balkonan istrenki ir tegu kaitina ora. Tik reikia ten rozete tureti, ijungti kur.

Aha,gerai cia...as tai turiu vienam balkone razetes prasivedus... g.gif
Atsakyti
Labu dar karta smile.gif

vakar Kaune IKI irgi kefyro nebuvo tongue.gif MB sakė, kad dėl karščio daugelis pieno vėžėjų neveža savo prekių, nes kely sugenda tongue.gif Nžn ar maximoj buvo vkr kefyro, bet sakė Kaune irgi problema buvo smile.gif

hylk - pasirodyk wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Hylk rodyk savo grozius thumbup.gif
O as siandien eisiu daryt makaronu kimstu blink.gif
Nes viska jau esu isbandzius is saltu patiekalu taip kad nera kitos iseities doh.gif
O as turiu viena tokia drauge kuri draugiskai nutyli kad zino kiek kainuoja sita mano liga tik vis per susitikimus bando suskaiciuoti kiek ten mano suverta pinigiuku o kai pagaunu zvilgsni tai tik nusisypso tipo grozisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 14, 12:46)
O as turiu viena tokia drauge kuri draugiskai nutyli kad zino kiek kainuoja sita mano liga tik vis per susitikimus bando suskaiciuoti kiek ten mano suverta pinigiuku  o kai pagaunu zvilgsni tai tik nusisypso tipo grozisi  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi geras,...prajuokinai...
Atsakyti
Laivite "gera" drauge smile.gif gerai, kad mano tarpe niekas nežino ir neskaičiuoja tokių dalykų smile.gif
Atsakyti