Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man tai šiaip odinukės labai patinka, jei duoda naują odinukę plius du kankolus - tai labai gerai. Bet jei vietoj kankolų, tai tada neeeeeea rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 09:10)
Man tai šiaip odinukės labai patinka, jei duoda naują odinukę plius du kankolus - tai labai gerai. Bet jei vietoj kankolų, tai tada neeeeeea rolleyes.gif

Maniškė odinukė dabar atostogauja.. jau senokai bedėvėjau ir net nesinori, šiandien glautinai violetinę užbaigiau apyrankę, kita tik su perliukų ir man taip gražu wub.gif Ant kaklo gal odinukę ir segčiaus, bet kai taip karšta, kažkodėl bijau kad nenudažytų unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas... 4u.gif

pastarąjį kartą kaip buvau Megoje, paprašiau, kad pažiūrėtų ar adresas geras meilo, nes nieko negaunu ... Na bet gal kaunietė čia netinka wink.gif O ir labai nenusivyliau per daug, nes odinukės man išvis schmoll.gif Nebent MB nupirkčiau, bet nevertas,,,
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 10:16)
Maniškė odinukė dabar atostogauja.. jau senokai bedėvėjau ir net nesinori, šiandien glautinai violetinę užbaigiau apyrankę, kita tik su perliukų ir man taip gražu wub.gif Ant kaklo gal odinukę ir segčiaus, bet kai taip karšta, kažkodėl bijau kad nenudažytų  unsure.gif

Aha ,..va as irgi pastebejau...mazius ant kaklo buvo uzsidejes,..kai buvom isvaziave, Palangoj, bet ir tai i pleza nusiimdavom...tik jau kai gryzdavom ,pasiprausdavom ir eidavom pasiszmonet...tada tik uzdedavom...bet vakare ziuriu kaklas purvina, purvinas, bet nusiplove gerai, tai pagalvojau pradzioj,blogai paploviau vaika...o paskui ziuriu su prakaitu, padazo,...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 09:47)
Aha ,..va as irgi pastebejau...mazius ant kaklo buvo uzsidejes,..kai buvom isvaziave, Palangoj, bet ir tai i pleza nusiimdavom...tik jau kai gryzdavom ,pasiprausdavom ir eidavom pasiszmonet...tada tik uzdedavom...bet vakare ziuriu kaklas purvina, purvinas, bet nusiplove gerai, tai pagalvojau pradzioj,blogai paploviau vaika...o paskui ziuriu su prakaitu, padazo,...

va va.. neveltui bijau, reiškias. ir tiek to, palauks vėsesnių orų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 14, 10:31)
Nebent MB nupirkčiau, bet nevertas,,,

Manau, seimoj uztenka vieno ligonio... mirksiukas.gif
As tai va dziaugiuosi, dukra sako, mama,kai surinksiu kiniecius, tada taupysiu, ant kompiuterio,...Tik nezinau, kas blogiau...kai bendras, tai dar kontroliuoju padety...o paskui...ir taip regejimas klaikus(dukros)... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 10:48)
va va.. neveltui bijau, reiškias. ir tiek to, palauks vėsesnių orų  mirksiukas.gif

Cia netroliskas klausimas, bet...pasakykit,kaip jus valgyt ruosiat, per tokius karscius...nes as tai negaliu, taip namai prisyla tada, nusisaut, galima...uztenka kokia sriubyte isvyrt, ir psio...taip svajoju apie troliu sriuba, bet bijau, lysnai ka daryt, ba pirtis tada namie...nei duoneles issikept galiu, aplamai orkaitej netroskinu siom dienom, ba gal ir rastu prie tos orkaites, issilydziuse...O taip megstu visokius troskinius, daryt... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 10:10)
Man tai šiaip odinukės labai patinka, jei duoda naują odinukę plius du kankolus - tai labai gerai. Bet jei vietoj kankolų, tai tada neeeeeea rolleyes.gif

As tai va raudona , gundausi...maciau naturoj, tai taip patiko,... ax.gif

Bet ziuriu kai kas nepaisirodo, tos raudonos...Gaila ane... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 13, 23:10)
jei ne , tai apmetysiu neskoningais baibokais  assa.gif  lotuliukas.gif  liezuvis.gif

Nu beskonybe, tai tikra... lotuliukas.gif bet agatus net du facetuotus turi...oi tris bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 liepos 2010 - 10:01
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 10:58)


Cia netroliskas klausimas, bet...pasakykit,kaip jus valgyt ruosiat, per tokius karscius...nes as tai negaliu, taip namai prisyla tada, nusisaut, galima...uztenka kokia sriubyte isvyrt, ir psio...taip svajoju apie troliu sriuba, bet bijau, lysnai ka daryt, ba pirtis tada namie...nei duoneles issikept galiu, aplamai orkaitej netroskinu siom dienom, ba gal ir rastu prie tos orkaites, issilydziuse...O taip megstu visokius troskinius, daryt... unsure.gif
Papildyta:



nius tai vakar aš vat pietūs orkaitėje dariau,poto dar mat svečių atsirado vakare ,tai kepiau ale tokias bandeles - tai namie nusišovimas kaip karšta-psio daugiau nieko ne darysiu,geriau pabadausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 09:16)
Taip prasidėjo ir mano mažiaus apyrankė - pirmiausia galvojau, ai nu, chaliavai gauta, o dabar žiū - ant jos priedų už 1100 Lt blink.gif  doh.gif

As tai net neisiu, ir neskaiciuosiu... schmoll.gif Nei savo, nei vaiku... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 14, 11:02)
nius tai vakar aš vat pietūs orkaitėje dariau,poto dar mat svečių atsirado vakare ,tai kepiau ale tokias bandeles - tai namie nusišovimas kaip karšta-psio daugiau nieko ne darysiu,geriau pabadausiu  lotuliukas.gif

As tai vakar sriuba viriau, tai stengiausi, kad puodas tik uzdarytas butu, ir istraukejas visu pajegumu dirbo...tai kiek macina,...Jauciu, cia greitkpuodis, butu pats tas... g.gif
Joo,...o kokios bandeles...gal kokios lengvos bet superines... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 liepos 2010 - 10:07
Erilukaha, dėl maisto, tai aš darbe dažniausiaivalgau salotų kokių nors (tarkim šiandien morkos su slyvom ir česnaku ir majonezu) ir koks mėsiukas šaltas (šiandien vištų skrandukai), vaikas darže pavalgo, vyras nžn ką. Labai geras patiekalas dar varškė su sojos padažu, pomidorais ir baziliku, galima ir grūdėta. Vakare buvlės su silke. Šaltibarščiai savaime aišku. Bulvės su kefyru (ten supjaustyta dar daug krapų ir agurkų) - vis kažką kad gaiviau.. Karšto maisto ne tik kad ruošt, bet net matyt nenoriu... Jei šeimai gamint, tai geriausiai manau kokias vištų blauzdeles pašaut į orkaitę ir išeit iš virtuvės- skanu ir šiltos ir šaltos, su salotom, su ryžiais kas kaip nori. Saldi sriuba gera- nes irgi ir šilta, ir šalta tinka. Taip mes maitinamės. rolleyes.gif
Beje, šiandien IKI nei kefyro, nei burokėlių nėra marinuotų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 10:16)
Maniškė odinukė dabar atostogauja.. jau senokai bedėvėjau ir net nesinori, šiandien glautinai violetinę užbaigiau apyrankę, kita tik su perliukų ir man taip gražu wub.gif Ant kaklo gal odinukę ir segčiaus, bet kai taip karšta, kažkodėl bijau kad nenudažytų  unsure.gif

Nesisek, tikrai dažo. Mano vyriškis jau nusisegė nuo kaklo. Nes marškinių apykaklė po dienos būna konkrečiai prirudavusi. Šūduks ta odinukė, jei ne ant rankos doh.gif
Kita vertus, skalbiasi gerai, nelieka, nors tiek.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 10:05)
As tai net neisiu, ir neskaiciuosiu... schmoll.gif Nei savo, nei vaiku... schmoll.gif

Oj aš ir neskaičiuoju, ne todėl kad išsigasčiau (nes aišku, kad aparpuolį gaučiau), bet man pačiai neįdomu. O pats labiausiai erzinantis aplinkinių klausimas - tai kiek ta tavo apyrankė kainuoja tokia va suverta doh.gif Nesuprantu, kodėl visi nori skaičiuot svetimus pinigus.

Fontenay wub.gif nu žinok, negaliu atsižiūrėt, abejojau iš foto, be tji kaip nulieta 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 07 14, 10:06)
Nesisek, tikrai dažo. Mano vyriškis jau nusisegė nuo kaklo. Nes marškinių apykaklė po dienos būna konkrečiai prirudavusi. Šūduks ta odinukė, jei ne ant rankos doh.gif
Kita vertus, skalbiasi gerai, nelieka, nors tiek.

Nu iš kitos pusės - prakaitas sūrus, todėl ir traukia tą dažą..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 14, 11:06)
Beje, šiandien IKI nei kefyro, nei burokėlių nėra marinuotų  lotuliukas.gif

O , aciu, gera minty pametei, eisiu saltibarscius daryt, tik va bulves virt vistiek reik... doh.gif ...Silke irgi gerai, su dauk zalumos, pomidorais, ir grietine, bet vel bulviu reik...nu nieko bulviu dar isvirsiu...bet daugiau nieko... schmoll.gif Matai mano virtuve, kartu su kambariu didziuoju , kur visi pagrinde bazuojasi... smile.gif
Atsakyti