Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Oi nesiskundziu aisku tpu tpu tpu mirksiukas.gif
Kiek prisimenu cia lyg dar viena mergyte gyresi kad kazka perka tik taip ir liko paslapti o as iki siol sedziu ir laikau kumscius cool.gif
Atsakyti
Ačiū Ragana_ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 13, 22:27)
Oi nesiskundziu aisku tpu tpu tpu  mirksiukas.gif
Kiek prisimenu cia lyg dar viena mergyte gyresi kad kazka perka tik taip ir liko paslapti o as iki siol sedziu ir laikau kumscius  cool.gif


Laukiam laukiam blush2.gif
Atsakyti
nugi parodykit kas nor ka nors grazaus sivakara rolleyes.gif unsure.gif sunglasses2.gif

jei ne , tai apmetysiu neskoningais baibokais assa.gif lotuliukas.gif liezuvis.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 13 liepos 2010 - 22:13
Viešinu blush2.gif gavau laišką 4u.gif

Sveiki TROLLBEADS fanai,

Kartu su Jumis norime pasidžiaugti karštai įpusėjusia vasara ir padovanoti Jums dar vieną naujieną.
Visi naujai pradedantys vertis savo gyvenimo istoriją kartu su TROLLBEADS (pirkdami naują apyrankę su užsegimu) papildomai gaus dovanų odinę apyrankę*.
Nepraleiskite šanso būti originalūs kartu su TROLLBEADS.
*Odinių apyrankių kiekis ribotas.

Tuo pačiu linkime Jums nuostabių vasariškų įspūdžių, puikios nuotaikos ir saulėtų dienų.
Laukiame Jūsų prekybos centre Babilonas!
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 13, 23:41)
Viešinu  blush2.gif gavau laišką  4u.gif

Sveiki TROLLBEADS fanai,

Kartu su Jumis norime pasidžiaugti karštai įpusėjusia vasara ir padovanoti Jums dar vieną naujieną.
Visi naujai pradedantys vertis savo gyvenimo istoriją kartu su TROLLBEADS (pirkdami naują apyrankę su užsegimu) papildomai gaus dovanų odinę apyrankę*.
Nepraleiskite šanso būti originalūs kartu su TROLLBEADS.
*Odinių apyrankių kiekis ribotas.

Tuo pačiu linkime Jums nuostabių vasariškų įspūdžių, puikios nuotaikos ir saulėtų dienų.
Laukiame Jūsų prekybos centre Babilonas!

Tai cia gal tik babilone? Ar visur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 13, 23:41)
Viešinu  blush2.gif gavau laišką  4u.gif


Ir aš tokį patį gavau, tik pasiūlymas nevilioja manęs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 14, 00:06)
Ir aš tokį patį gavau, tik pasiūlymas nevilioja manęs  schmoll.gif

Labas rytas, pff man ir visai neįdomu, daug geriau du kankolai, jei ta akcija visur - tai džiaugiuosi, kad spėjau. tongue.gif
Bet iš Kauno taško negavau jokio tokio laiško rolleyes.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 14 liepos 2010 - 05:40
Taigi kas seniau renka, gal pamena, kaip už belekokį pirkinį duodavo seno pavyzdžio odinukę - nu kai jas išiminėjo iš apyvartos? biggrin.gif Tik čia gal duoda naują?

Taip prasidėjo ir mano mažiaus apyrankė - pirmiausia galvojau, ai nu, chaliavai gauta, o dabar žiū - ant jos priedų už 1100 Lt blink.gif doh.gif

Taip ir pasakiau trolių taške, kad žinokit, aš tikrai tik neuždirbu, nežinau kaip čia taip gavosi lotuliukas.gif

Savo apyrankių litais apdairiai nebeskaičiuoju. O nafig, dar kas pamatys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 liepos 2010 - 08:17
QUOTE(Noa @ 2010 07 14, 09:16)
Taigi kas seniau renka, gal pamena, kaip už belekokį pirkinį duodavo seno pavyzdžio odinukę - nu kai jas išiminėjo iš apyvartos? biggrin.gif Tik čia gal duoda naują?

As tai pasakysiu taip, man si akcija visai nepatinka...as va to seno tipo turiu net tris ant rankos, ir viena ant kaklo..., nu ir kam...laikau kiekvienam vaikui ant rankytes...bet gi uzsegimu dar triju reik...tai cia ta akcija, tokia ale gudri...bet ilgai pas mane stoves, nes tikrai nesiruosiu uzsegimu pirkt... schmoll.gif O kai pirkau maziausiam, tai vistiek pirkau ta naujo tipo ant kaklo, jos man tokios fainesnes...Tai kad nieko, cia naujo, ir gero, jie cia nepasake, geriau jau karoliukai... rolleyes.gif

Taip ir nesupratau,pas mus lijo,ar ne....

Ir va, pasakysiu,... pikta ant saves...kai va kelias dienas is eiles, per pacius karscius, tai reik man vaziuot i sodyba, nors tu ka..ir dirbt iki samones netekimo, nes gi karstis nerealus...o va siandien kai diena jau tokia truputi, palankesne, sedziu ir galvoju maz nevaziuot...ba ir sonai nukepe skauda, ir aplamai pirstai nesilanksto... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 liepos 2010 - 08:39
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 14, 09:30)
Taip ir nesupratau,pas mus lijo,ar ne....


o pas mus lyja nuo vakar vakaro doh.gif
Atsakyti
Labas.
As tai supratau, kad ta Babilono akcija ta pati , kaip visur, perki apyranke su uzsegimu, gauni du karolius, bet pirkdama Babilone, dar gausi odinuke. O gal klystu. Sia savaite griztu, kai jau uzdarytas visas Babilonas, tai nera kaip patikrinti.

Nesuzavejo ir manes odinuke. Buvau isbandymui uzsidejus ,gal kad per karscius. Prilipo prie rankos. Ne tas , kaip sidabrine
Atsakyti