Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 07 12, 23:43)
Ajėzau, Noa, per anytos superduperquatro balių ir visus paruošiamuosius darbus tau į meilą pamiršau atsakyt.
Sveikinu abi jubiliates ir einu rašyt biggrin.gif

Naujų karolių nepirkau, ale aukcione nuroviau karstyklę/draskyklę kačiui doh.gif Su pristatymu gavosi skaičiaus kaina verysad.gif

Aha, o aš galvoju - nu jau jei daktarai nuo mano atvejo plaunasi, znočit, bergždžias, einu, paėsiu biggrin.gif

Bet kaip jie džiaugiasi tom draskyklėm, parodyk, kokia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 13, 10:27)
Aha, o aš galvoju - nu jau jei daktarai nuo mano atvejo plaunasi, znočit, bergždžias, einu, paėsiu biggrin.gif

Bet kaip jie džiaugiasi tom draskyklėm, parodyk, kokia? rolleyes.gif

Nu dar nesiplauna biggrin.gif

Karstyklė šita. Tik pristatymas bože bože kiek kainuoja. Trolius siųstis pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 13, 09:46)
Nu dar nesiplauna biggrin.gif

Karstyklė šita. Tik pristatymas bože bože kiek kainuoja. Trolius siųstis pigiau biggrin.gif

Oj čia visa lokės pėda katėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 13, 10:49)
Oj čia visa lokės pėda katėms biggrin.gif

Spėju, ji nebus tokia didelė, kaip atrodo. Kikoj toks kūrinys, aukštesnis 10 cm ir su papildomu basliu, kainuoja 850 blink.gif O už mano aukscione sumokėtą kainą būčiau nusipirkus viso labo namuką su pagaliu, apsuktu virve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 13, 10:54)
Spėju, ji nebus tokia didelė, kaip atrodo. Kikoj toks kūrinys, aukštesnis 10 cm ir su papildomu basliu, kainuoja 850 blink.gif O už mano aukscione sumokėtą kainą būčiau nusipirkus viso labo namuką su pagaliu, apsuktu virve biggrin.gif

Gražiausia, tai kad ten yra katei krepšys lotuliukas.gif Turėtų gražiai atrodyt pilnas katės biggrin.gif

Nu aišku, kad siųst tolį brangiau, nei trolius - į voką netelpa... Bet kadangi Kikoj dar keturiskart brangiau, tai manau, kad finale labai daug susitaupo, lieka troliams ir šiaip labai visiems gerai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 13, 09:54)
Spėju, ji nebus tokia didelė, kaip atrodo. Kikoj toks kūrinys, aukštesnis 10 cm ir su papildomu basliu, kainuoja 850 blink.gif O už mano aukscione sumokėtą kainą būčiau nusipirkus viso labo namuką su pagaliu, apsuktu virve biggrin.gif

lotuliukas.gif Nu bet kad ir nedidelė, bet anyway įdomesnė wink.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kodėl trečią dieną visur rašant žodį "aukcionas", autopilotu pasirašo "aukscionas" biggrin.gif Ką tai galėtų reikšt? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 13, 10:06)
Nelabai suprantu, kodėl trečią dieną visur rašant žodį "aukcionas", autopilotu pasirašo "aukscionas" biggrin.gif Ką tai galėtų reikšt? doh.gif  biggrin.gif

Bijai aukščio? biggrin.gif
Atsakyti
LAbas rytas smile.gif
na ir karštis smile.gif jau aš šilumos mėgėja, bet Lietuvoje karštis žudo ....
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 13, 11:06)
Nelabai suprantu, kodėl trečią dieną visur rašant žodį "aukcionas", autopilotu pasirašo "aukscionas" biggrin.gif Ką tai galėtų reikšt? doh.gif  biggrin.gif

Arba gal jis tau aukso vertės? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 liepos 2010 - 10:21
Noa,su praejusiu 4u.gif .Sveikinu.

Song,tai ar nesioji apyranke? blink.gif g.gif ar vis dar bijai
Prazioplinau vakar uzmatyta aukciona donnos-parduota uz 32dol doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 13, 11:28)
Song,tai ar nesioji apyranke? blink.gif  g.gif ar vis dar bijai

Pradedu po truputį. Visai patikimai ta apsauga atrodo. Bet kur nors važiuodama su vaikais viena jau nebesidedu. Nes bėgime, tampyme ir daiktų pakavime ją pamest ir su apsauga jokių problemų.
Atsakyti