Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 10:18)
hm... nu aš ten nelabai lankausi,gal šiaip matytas veidas tiesiog ir viskas  g.gif o gal per kokį tūsą matėmės anksčiau  g.gif


Tikėtina smile.gif jaunystėj hihihi.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 10:47)
Nesuprantu,ar as praleidau, ar ka...dar kartaperziurejau, bet Boruzes veido niekur nemaciau... g.gif

Išėmiau foto wink.gif Laukiu leidimo į albumą, ten sudėsiu viską wink.gif Nes prisiminiau kaip mane persekiojo kažkoks nenormalus radęs per internetą duomenis doh.gif Išpradžių juokinga buvo, poto kažkaip nebelabai tongue.gif

Vakar smagiai pabendravau su Megoj Troliukų mergaite, pasirodo dar ir kolegės su ja esam lotuliukas.gif Įdomiai pasakė, ir aš taip galvojau ir galvoju - kad karoliukas bet kuris turi patikti pradžiai šeimininkei, o tikimas spalvų gamoje kitas klausimas tongue.gif Gali ir makalynė būt lotuliukas.gif Kažkaip norėjau pirktis sau karoliukus tik esant progom, bet dabar žiūriu, kad kiekviena diena man proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 08, 09:54)
..žiūriu, kad kiekviena diena man proga  lotuliukas.gif

va va va good.gif O ką? Ne proga? Reik gi džiaugtis gyvenimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 10:17)
Man gali pasakyt rolleyes.gif Užkniso ir svoris, ir dietos, dėl vaistų priaugus, hormonai išsimakalvę, niekas man nepadeda dry.gif Nebent ėst po kokius 500 kcal. Ką ir ruošiuosi, bet ta amžiais sugriūna... Pvz. sugalvoju baltyminės dietos laikytis

Mano vyro sese, aisku pas ja kur kas rimtesnes problemos, pas ja zymiai didesnis svoris, net nesulyginamai...tai ji bande,angliavandeniu dieta...tai labai efektynga buvo... bet paskui, paleido, ir viskas... Bet pas juos ten kita problema...kai jie bando teisintis,kad ju genai...dar kas nors... Tai as pasakiau,pas jus tik viena problema...ryt maziau reikia...ten ir ausis gali apvalgyt...ir dukra ziuriu seses tas pats...nuo mazens,nu ir rijo... blink.gif Bet dabar jau ir matosi, sesiolikmete, bet i mao rubus jau netelpa, kai keturiolikos dar visus mano rubus nesiojo.... doh.gif Problema pas juos saiko neturejimas... kaip prisoko prie lovio, tai kaip kiaulinai...cia ir mano vyras toks...pikta, namie tik ir girdziu,ka valgysim...net bloga... doh.gif
Atsakyti
Noa, ne taip sumanius buvai - reikejo uz kiekviena kilogrameli po karoliuka pirkt, paskata didesne. biggrin.gif Sudziuvus butum hihihi.gif O as zinokit po gimdymo sveriau 52 kg ir buvau baisus skeletas, tikrai sau negrazi. Saip lieku prie nuomones, kad tik tinginiai diedai kalti, kad ju moterys vakare valgo, o ne... hihihi.gif O dieta skamba taip - 3 dienos ryziai (po 150 g sausu issiverdi ir valgai visa diena tik juos), 3 dienos virta vistiena ant garu (300 g) ir 3 dienos obuoliai po 1 kg (tiesa sakant ju neistveriu niekada, gryztu atgal prie ryziu). Druskos negalima tik sojos truputi. 4-5 kg per savaite kaip nebuta.
Papildyta:
O perlu tercetas tai trys perlai, ar isvis nesiskaito?
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 10:04)
Noa, ne taip sumanius buvai - reikejo uz kiekviena kilogrameli po karoliuka pirkt, paskata didesne.  biggrin.gif Sudziuvus butum  hihihi.gif O as zinokit po gimdymo sveriau 52 kg ir buvau baisus skeletas, tikrai sau negrazi. Saip lieku prie nuomones, kad tik tinginiai diedai kalti, kad ju moterys vakare valgo, o ne...  hihihi.gif  O dieta skamba taip - 3 dienos ryziai (po 150 g sausu issiverdi ir valgai visa diena tik juos), 3 dienos virta vistiena ant garu (300 g) ir 3 dienos obuoliai po 1 kg (tiesa sakant ju neistveriu niekada, gryztu atgal prie ryziu). Druskos negalima tik sojos truputi. 4-5 kg per savaite kaip nebuta.
Papildyta:
O perlu tercetas tai trys perlai, ar isvis nesiskaito?

Woow, ale paskui neatsivalgai? Kai jau viską gali? Aš delčios laikiausi dietos porą kartų - man ji labai patinka, skrandis pasitraukia ir apie 3 kg tai visada nukrenta.
O tercetas sakė nesiskaito iš vis, skaitos tik elementarūs apvalūs perliukai visų spalvų po vieną.
Atsakyti
Oi Nidalaura aciu uz dieta reiks bandyti ir man thumbup.gif
O as pries gimdyma buvau labai garzi bet kai pagimdziau ir labai truko pienuko tai buvo liepta daugiau valgyti nes visai nieko nenorejau net i burna deti tai gavosi gale tas kad pienuko kaip nebuvo taip ir neatsirado o svoris dvigubas liko verysad.gif
As ir pagalvoju kad reik sau dovanoti po karoliuka uz numesta svori thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 08 liepos 2010 - 10:13
QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 10:12)
Oi Nidalaura aciu uz dieta reiks bandyti ir man  thumbup.gif
O as pries gimdyma buvau labai garzi bet kai pagimdziau ir labai truko pienuko tai buvo liepta daugiau valgyti nes visai nieko nenorejau net i burna deti tai gavosi gale tas kad pienuko kaip nebuvo taip ir neatsirado o svoris dvigubas liko  verysad.gif
As ir pagalvoju kad reik sau dovanoti po karoliuka uz numesta svori  thumbup.gif

Taip nupasakojai, kad jau rodos virš šimto gerokai sveri.. Pasižiūri visų foto - gražios liaunos, pavydu žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 11:04)
O as zinokit po gimdymo sveriau 52 kg ir buvau baisus skeletas, tikrai sau negrazi. Saip lieku prie nuomones, kad tik tinginiai diedai kalti, kad ju moterys vakare valgo, o ne... 

O as aplamai visada buvau kuda kaip dviratis...formos atsirado po gimdymo, nors po dukros, tai tuos pacius drabuzius nesiojau,kaip ir iki gimdymo...Oi pamenu,ko tik as nedariau,taip norejosi lisna kilograma priaukt...Bet gimdymai viska sukoregavo...virtau is dviracio moterim bigsmile.gif lotuliukas.gif Todel dabar visai nesizaviu, tom kurios yra atseit lieknos...man patinka kai moteris, siek tiek apvalesne...o jei dar ir lysnas kilogramiukas, man visai netrukdo...Bet cia tik mano kompleksai...Visada pamenu, kai nuvaziuodavau i gimine...visi sakydavo, oi kokia tu kuda....gal tau valgyt neduoda.... doh.gif Nors kai pagalvoju, buvo ir kudesniu, klasej pamenu pagal kuduma net antra nuo galo buvau...buvo uz mane ir kudesne, bet ji jau ligonis buvo, turejo sveikatos problemu kazkokiu... g.gif
Todel as labai patenkinta dabar kaip atrodau, kad ir vienas kita kilogramas lysnas...Man jis akiu nebraizo... bigsmile.gif Man akis braizo kudumas...
Atsakyti
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:23)
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!

Oooo bigsmile.gif geras...sveikinam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 11:23)
Aaa panos, džiaukitės su manim - laimėjau loterijoj !!!!!!!!!!!!


Sveikinu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Dasha kokios geros naujienos thumbup.gif
Atsakyti