Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 12, 15:12)
Dasha, prisidedu prie sveikinimu  birthday.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Light Blue, turiu toki maza kampuka, bet uzimta uzimta iki rugpjucio vidurio bent  smile.gif

Ačiū birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 12, 15:34)
nelabai man mano žydroji lagūnai, kaip aš jį vadinu, žiūrisi, bet man ji buvo pranašiška - nusipirkau nes norėjau žydros jūros... ir ką už keleto savaičių tikiuosi ją pamatyt, jei saugiai pavyks nuskrist tongue.gif  thumbup.gif

NU ir katra čia ta tavo lagūna, man gal irgi reikia biggrin.gif Ką reiškia saugiai pavyks nuskrist? Visi saugiai nuskrenda ir parskrenda, tau ne koks karas, kur priešai į lėktuvus šaudo, tik mėtinių ledinukų nusipirk, kad ausų neužgultų irnesakyk.gif
Atsakyti
Ot ir aš pasipildžiau - turiu raudoną čakrą, amazonitą ir baltą triperlį biggrin.gif Vienoj apyrankėj nedera, aišku, tai sudėjau į skirtingas. Reiks gal nufotografuot, seniai fotografavau, bet ne tame esmė. Esmė, kad mano planai nė velnio neatitinka fakto. ketinau rinkti mėlynai baltą ir prieskonių spalvų apyrankes. O dėliojasi žalia irgi geltona-raudona-mėlyna biggrin.gif

Ai, ir dar sveikinu Dashą smile.gif Šiandien gerai balius daryt - pigu, nieko nereikia šert, nes nėr tinkamų produktų... Visi ištęžta biggrin.gif Aš čia iš patirties biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 liepos 2010 - 17:03
QUOTE(Noa @ 2010 07 12, 17:00)
Ot ir aš pasipildžiau - turiu raudoną čakrą, amazonitą ir baltą triperlį biggrin.gif  Vienoj apyrankėj nedera, aišku, tai sudėjau į skirtingas. Reiks gal nufotografuot, seniai fotografavau, bet ne tame esmė. Esmė, kad mano planai nė velnio  neatitinka fakto. ketinau rinkti mėlynai baltą ir prieskonių spalvų apyrankes. O dėliojasi žalia irgi geltona-raudona-mėlyna biggrin.gif

Ai, ir dar sveikinu Dashą smile.gif Šiandien gerai balius daryt - pigu, nieko nereikia šert, nes nėr tinkamų produktų... Visi ištęžta biggrin.gif Aš čia iš patirties biggrin.gif

Ohoho kokie pirkiniai.. bigsmile.gif Triperlio ir ašai noriu.. bet lauks savo eilės.
Esu vištų višta, galiu paskayt, kad amžius išminties nesuteikia. Gal čia todėl, kad nutariau jos nepirkt, tai ir liksiu kvaiša- nuvažiavau į Megą trolintis, ką manot? - dovanų čekiai namie doh.gif Apsisukau ir namo. Ryt važiuosiu, dar galvoju ar teisingas pasirinkimas unsure.gif

Už sveikinimus ačiū, dėl baliaus teisi - per akis poros sumuštinukų ar sūrio, gavaus torto (pvz maximos su avietėmis) ir šaltos šampės drinks_cheers.gif Labaaai gerai.
Atsakyti
Laba visom 4u.gif
Dasha sveikinu su gimtadieniu 4u.gif Tavo gimtadienis jau šiandien, Sveikins tave visi,Bet svarbiausia ne dovanos, O meilė šioje širdy.. 4u.gif 4u.gif wub.gif bis.gif friends.gif birthday.gif
Nenusimink kad gryzai namo atgal pamirsus ceki nieko vadinasi ryt busi budresne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 12, 19:49)
Laba visom  4u.gif
Dasha sveikinu su gimtadieniu 4u.gif  Tavo gimtadienis jau šiandien, Sveikins tave visi,Bet svarbiausia ne dovanos, O meilė šioje širdy.. 4u.gif  4u.gif  wub.gif bis.gif  friends.gif  birthday.gif
Nenusimink kad gryzai namo atgal pamirsus ceki nieko vadinasi ryt busi budresne  thumbup.gif

Dzaska, ačiū 4u.gif

Neištvėriau, nulėkiau dar syk biggrin.gif
Merginos, kurios turit perlo užsegimus, normaliai jis laiko? Šiandien iš dešimt išsirinkau, bet žiūriu ne iki galo užsega tą mažąjį galą... doh.gif Važiuosi keisti. Bej , dvispalviai žiedai nelabai patiko.. Blankūs tokie, nžn ką imsiu jei netiks, gal žuvį mastau.gif
Atsakyti
Taip ramu cia ziuriu smile.gif
idedu siandienos savo nuotaika atspindincia apyranke, ant jos nauji karoliai- visata, actekai, ir melyna unika smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 12 liepos 2010 - 20:25
Fontenay, tavo apyrankė man primena šios dienos vakarą - sunkiai lengva smile.gif Tokia kai po karščio ateina atvėsimas, tik dar vistiek sunkoka smile.gif Labai miela, o koks užsegimas?

Dovis tik dabar pamačiau tvarką albume bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Šaunuolė mirksiukas.gif Na, pasirodau savo baigtą (kol kas violetinę apyrankę, labai norėtūs ametisto dar... blush2.gif bet stabdau arklius.
Perlą nešiosiu taip vieną wink.gif ta prasme vieną ant apyrankės, o apyrankes nešiosiu abi kartu - labaaai smagu dabar abi segėti wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 12 liepos 2010 - 20:38
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 12, 21:24)
Taip ramu cia ziuriu smile.gif
idedu siandienos savo nuotaika atspindincia apyranke, ant jos nauji karoliai- visata, actekai, ir melyna unika smile.gif

oho thumbup.gif wub.gif kaip grazu bezodziu karsta.gif ojei ... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dasha turiu perlo uzsegima gerai laiko, as ir rinkausi tai ziedai nevienodi tai nelygus ax.gif bet pirkau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 12, 20:40)
oho  thumbup.gif  wub.gif kaip grazu bezodziu  karsta.gif ojei ...  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dasha turiu perlo uzsegima gerai laiko, as ir rinkausi tai ziedai nevienodi tai nelygus  ax.gif bet pirkau  bigsmile.gif

Mhm va va, ir blogai segiojos man jie visi, arba mažasis galas kažkoks kreivas. Kažin kodėl toks nevykęs..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 12, 21:38)
Fontenay, tavo apyrankė man primena šios dienos vakarą - sunkiai lengva smile.gif Tokia kai po karščio ateina atvėsimas, tik dar vistiek sunkoka smile.gif Labai miela, o koks užsegimas?


ant sios apyrankes uzsegimas su baltais perliukais, ir segiojasi gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 12 liepos 2010 - 20:44
Dasha grazus pirkinukai wub.gif ir apyranke vasariska thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 07 12, 21:42)
Mhm va va, ir blogai segiojos man jie visi, arba mažasis galas kažkoks kreivas. Kažin kodėl toks nevykęs..

as ta pati pagalvojau kodel toks nevykes, bet auksinis ner prie ko kabintis :wub
Atsakyti