Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(light blue @ 2010 07 12, 11:51)
DASHA, linkiu tai 30ties trolių šiandien wink.gif
user posted image

ENITA, mano protukas ir taip iš paskos eina, o tu draskai man širdį, kuri tuoj atlapos piniginę lotuliukas.gif Gerai, kad karšta, tingiu rengtis ir lipti į mašiną, tikrai ką nors papirkčiau doh.gif Dabar p..pai pliki kaip troliai tabaluojasi ir ok smile.gif
Papildyta:
NIDALAURA, tu kažką Palangoje turi ax.gif gyvenamo ploto, gal nuomojate?

Oj ačiū labai biggrin.gif Imčiau visus 30 thumbup.gif Ir imsiu, gal ne tie, bet biggrin.gif Apyrankė nauja bus pilna biggrin.gif

beje, manio levandų dryžiai dienos lempų šviesioj atrodo žydri blink.gif vakar gavau patamsy, susivėriau ,šiandien glavoju įvertinsiu ,tai vos aparpuolio negavau - čekis, cendeliukas viskas išmesta, tai galvojau net susuks viduruis.. Ale išejau luk - ką manot - levandos doh.gif Pirmą syk taip mačiau spalvą keičiantį kankolą unsure.gif
Atsakyti
Dasha, su gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yell: 12 liepos 2010 - 12:21
Dasha,
gražios apyrankės Tau šiandien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 12, 12:20)
Dasha, su gimtadieniu  4u.gif


QUOTE(Laisvė @ 2010 07 12, 12:26)
Dasha,
gražios apyrankės Tau šiandien  4u.gif

Ačiū mielosios wub.gif
Atsakyti
Dasha,sveikinu nuosirdziausiai,linkiu geru dovanu blush2.gif -aisku kokiu lotuliukas.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 12, 12:58)
Dasha,sveikinu nuosirdziausiai,linkiu geru dovanu blush2.gif -aisku kokiu lotuliukas.gif user posted imageuser posted image

Ačiū labai, jau rikiuoju čekius ir mintis biggrin.gif
Atsakyti
Dasha prisidedu ir as prie visu sveikinimu 4u.gif , linkiu linksmo ir trolingo tortadienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 12, 13:24)
Dasha prisidedu ir as prie visu sveikinimu  4u.gif , linkiu linksmo ir trolingo tortadienio smile.gif

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Dasha sveikinu su gimtadieniu, ir prisidedu prie linkėjimų 4u.gif Dar ir šiltos vasaros, bei tik gerų įspūdžių 4u.gif
user posted image



O aš laiminga jau beveik smile.gif Čakra ant rankos tongue.gif ačiū už patarimą friends.gif 4u.gif Nes galvojau apie šarvuotį, apie čakrą net nepagalvojau ...nors ji buvo mano wink.gif 4u.gif iškarto prilipo;)

nelabai man mano žydroji lagūnai, kaip aš jį vadinu, žiūrisi, bet man ji buvo pranašiška - nusipirkau nes norėjau žydros jūros... ir ką už keleto savaičių tikiuosi ją pamatyt, jei saugiai pavyks nuskrist tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 12, 14:34)
Dasha sveikinu su gimtadieniu, ir prisidedu prie linkėjimų  4u.gif Dar ir šiltos vasaros, bei tik gerų įspūdžių  4u.gif

O aš laiminga jau beveik smile.gif Čakra ant rankos tongue.gif ačiū už patarimą  friends.gif 4u.gif Nes galvojau apie šarvuotį, apie čakrą net nepagalvojau ...nors ji buvo mano wink.gif  4u.gif iškarto prilipo;)

nelabai man mano žydroji lagūnai, kaip aš jį vadinu, žiūrisi, bet man ji buvo pranašiška - nusipirkau nes norėjau žydros jūros... ir ką už keleto savaičių tikiuosi ją pamatyt, jei saugiai pavyks nuskrist tongue.gif  thumbup.gif

Dėkoju, vasarėlė tai jau tirkai kaip reikiant biggrin.gif ojojo, ryt dar karščiau...

Taj jau lagūna nori nenori turi mylėt wub.gif Linkiu gero skrydžio ir smagiai pailsėt wink.gif
Atsakyti
Dar nemažai laiko nutekės, bet kaip nors wink.gif Ačiū 4u.gif
Bijau, bet labai noriu... man visada prieš keliones taip wink.gif
Atsakyti
Dasha, prisidedu prie sveikinimu birthday.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Light Blue, turiu toki maza kampuka, bet uzimta uzimta iki rugpjucio vidurio bent smile.gif
Atsakyti