Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Dovis, gerų tau atostogų wink.gif Man ir vėl tik savaitėlė liko, o tada miškai biggrin.gif Totaliai laukinė daraus. Be to manau ant mano naujosios apyrankės man reik violetinių gėlių mozaikos, tik galvoju ar ne per daug violetinės bus. Gal levandas užtupdžius reiks persvarstyti mastau.gif Nors gėlių mozaikos mane visada traukė..
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Dovis, gerų, ispudingų tau atostogų ax.gif
QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:

thumbup.gif labai gyvina apyranke thumbup.gif wub.gif Is pradziu galvojau kad cia fantazija poto doh.gif ziuriu apyranke mirksiukas.gif galvojau ir pridejei ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 10, 16:15)

Iš Dzaskos priglausti taškuotieji  ax.gif



Fantastiškai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 07 10, 20:53)
Mergytes, as pas jus trumpam smile.gif Erszebeth, perduodu albuma tavo prieziurai wink.gif Sukelk nuotraukas kol as atostogausiu smile.gif Jei kam reikes duomenu kreipkites i Erszebeth.
Vezu trolius pailseti vacation1.gif  i siltus krastus biggrin.gif Nors pas mus ne ka salciau biggrin.gif


O bet tačiau, tai ką man su juo dabar daryti? blush2.gif Na gerai, nedarysiu nieko, tik prižiūrėsiu biggrin.gif Palaukit, po poros savaičių ir aš dingsiu, va tada žinosite tongue.gif O tau gero poilsio 4u.gif

QUOTE(danske @ 2010 07 10, 21:06)
O as nenorejau naslaiciu, nelabai noriu ir agato. Nebent butu tamsus, vyno spalvos koks.


drinks_cheers.gif Agato ir aš nenoriu schmoll.gif Esu alergiška rožinei ir fuksijos spalvai, tik šarvuočiui padaryčiau išimtį. O našlaitės pasidarė gražios, kai jau beveik neliko pardavime. Pagriebiau paskutinę, užsilikusią Panoramoje.

QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:


Nuostabus labradoritas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:



kaip gražiai švyti bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Man turbūt karštis gerokai trinktelėjo per galvą: to rezultatas - antras labradoritas per dvi dienas doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 11, 12:37)
Man turbūt karštis gerokai trinktelėjo per galvą: to rezultatas - antras labradoritas per dvi dienas doh.gif



neraliai bigsmile.gif o tas melsvas kiba irgi labradoritas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 11, 13:40)
neraliai  bigsmile.gif o tas melsvas kiba irgi labradoritas?  g.gif

Tai čia tie abu labradoritai ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 11, 13:44)
Tai čia tie abu labradoritai ir yra.


oho kokie atspalviai bigsmile.gif geras bigsmile.gif labai labai gražu wub.gif nu reiks ir man tokio atspalvio žėrėjimo paieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 11, 12:37)
Man turbūt karštis gerokai trinktelėjo per galvą: to rezultatas - antras labradoritas per dvi dienas doh.gif

ojei kaip grazu thumbup.gif clap_1.gif uzsikretet nuo manes lotuliukas.gif tokia fantazija uzsideciau viskas originalu tiesiog nerealu wub.gif wub.gif wub.gif sakau kad labradoritai graziausi lotuliukas.gif
o as galvoju pasideginsi vacation4.gif bet karstis neimanomas dar karoliukus issinesiau galvojau paveriosi bet pabegau... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 11, 11:37)
Man turbūt karštis gerokai trinktelėjo per galvą: to rezultatas - antras labradoritas per dvi dienas doh.gif

user posted image

Enita, įspūdinga bigsmile.gif Super, labradoritai toks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 11, 12:37)
Man turbūt karštis gerokai trinktelėjo per galvą: to rezultatas - antras labradoritas per dvi dienas doh.gif


karsta.gif karsta.gif wub.gif tu cia paerzint mus nori, eina sau, taip saulej perkaitau, dar labiau pasidare karsta kai pamaciau bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, jus siunciat is ebay siuos grozius ar cia perkate? Kaip atkirti, kad tai ne padielka, jei ebay kainuoja tarkim 6 doleriai, ar ne per pigu?
Atsakyti