Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas.

Kol paskaitau, vel keli psl su visokiom grozybem doh.gif Kazkas minejo, kad pasveikau blush2.gif . Be sansu. Sergu pilnu tempu. Tik neturiu fotiko , gastroliuoja, negaliu pasirodyt. Dar toks oras, tai tik vandeny sedet iki kaklo ilindus.
Yell
Labai graziai taskuoti ir tas skyletas salia atrodo.

O as nenorejau naslaiciu, nelabai noriu ir agato. Nebent butu tamsus, vyno spalvos koks.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 10, 21:06)
Be sansu. Sergu pilnu tempu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O as kaip pirmo pasimatymo laukiu vyro sugriztant is komandiruotes- wub.gif ,darau valgyt,nerimauju,zodziu pati is saves juokiuos.Bus uz pusvalandzio,taip kad atia victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 10, 16:15)

Iš Dzaskos priglausti taškuotieji  ax.gif



wub.gif
Atsakyti
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:

a jo majo doh.gif koks grozis,Enita,nu nerealiai viskas atrodo,o labradoritas-jus mane tuoj itrauksit i norinciuju sarasa doh.gif
Labai grazi fantazija,tokia gaivi,nu zodziu,as be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tiesa, nidalaura, nepamenu ar tavo apyrankėje yra rožinis kaspinas, bet šiandien mačiau vieną tokį labai netgi nesmulkų, patį stambiausią kokį tik yra tekę apskritai matyti kaspino karoliuką, svoris net du su puse gramo, pagalvojau, kad tau būtų kaip tik, jei neturi, norėjau net paimt, bet niekaip negalėjau prisimint yra jis tavo apyrankėje ar ne unsure.gif , o telefono neturėjau, kad paskambint doh.gif
Atsakyti
kam reikia grazaus agato tik nefaceituoto, galiu uzrodyt nuoroda ebay ne aukcionas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:

O jei koks labradoritas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 10, 17:58)
O as toki pastebejima turiu,...ziurekit,pas mus kazkokia masine psihoze, tai mes naslaites optam imam...tai gintarus, o dabar agatus... lotuliukas.gif

tai kates auginam, tuoj ant parasparnių persimesim laugh.gif

QUOTE(Enita @ 2010 07 10, 21:34)
Tai va, pasidaviau ir aš masiniam pamišimui dėl labradoritų doh.gif Vienas šiandien nusėdo ir į mano apyrankę:

Vuo vuo vuo, ką ir reikėjo įrodyti - labradoritas jokios apyrankės negadina schmoll.gif Jis visur tinka ir viską tik pagerina rolleyes.gif
Atsakyti
Enita, neturiu kaspino, butent del mazumo ju. Kol kas riuzavosios nelieciu, uoliai pildau turkine - jurine. Siandien ant jos atsirado turkio plunksna, trejybe su laabai graziom 2 turkio ir 1 violetine akyte ir perkeliau undinele is ruzavosios. Labai norejau dideliu burbulu turkiniu, bet nebuvo (manau teks paieskoti ilgeliau). Sekantis pirkinys bus pries atostogas - svyturys ir melsvai zalias amazonitas. Tada jau bus negeda atostogaut su tokia biggrin.gif Esu atsidejus turkio juosta nerealaus dydzio, bet jauciu nepirksiu, nes labai jau auksta, labai issiskirs is kitu turkio karoliuku, kuriu svoris dazniausiai apie 2.3 g Gal kam reikia pvz ant fantazijos? Nerealaus dydzio ir grozio. Uzrodysiu.
Prasiau Laivites, prasiau parodyti fantazija, o kai nustojau, se tau, kad nori lotuliukas.gif NUOSTABI spalviskai thumbup.gif Tik man asmeniskai tai tulpytes siek tiek gaila po viskuo pasleptos... Laivite, nerodyk daugiau nieko, ypac apyrankes, ka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 10, 22:47)
Enita, neturiu kaspino, butent del mazumo ju.

Tai va, kad dažniausiai nesiekia net 2 g. Aš kai ieškojau sau turkio juostos, tai didžiausia mano rasta buvo 2,05 g. O čia net 2, 49g! Retenybė tokie stambuoliai, nepražiopsok, paskui gali ir neberast, griebk kol yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerai Nidalaura pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 10 liepos 2010 - 22:06