Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O tai kas čia do rankinė, nes matau tik detalę? Bet ta detalė, sakyčiau, graži rolleyes.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 10, 00:01)
Tacita, kaip0 netradiciškai  bigsmile.gif  sidabro ge bigsmile.gif kai daugiau nei stiklo - labai patiko good.gif Nes aš jaučiuos balta varna dedama po kiekvieno stiklo po min vieną sidabrą, kartais du (jei su stiklu), o tu pralenkei ir mane, ir, žinai, - man labai gražu good.gif

Man irgi gražu. Aplamai man ir taip, ir taip gražu, bet kuo daugiau sidabro, tuo lengviau derint. Turiu, kaip sakiau, krūvą nesuderinamų karolių - tai pridedu daugiau sidabro, mažiau spalvų, žiū, ir kažkas nešiojamo išeina... biggrin.gif

Bet aplamai tai man to sidabro nuolat trūksta biggrin.gif

Kita vertus, kažkada mačiau Drugeliuko tokią baltai rudą unikinę apyrankę, ten tų stikliukų tikrai daug - bet kaip visi suderinti rolleyes.gif Tai va tokius derintojus labai gerbiu, kad jie taip sugeba rolleyes.gif
Atsakyti
lABA DIENA 4u.gif
ui kaip karsta sedesi namie vesu ax.gif prisedau gal ikvepimas ateis naujei susivert apyranke.
Fontenay grazus perlas wub.gif thumbup.gif ir as pradedu ju noret g.gif
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 23:33)
O cia mano ilgai deliota fantazija bet ir dabar dar nesu labai patenkinta siuo variantu  g.gif
Ir rodau laimes visata  wub.gif

wub.gif grazi, matau kelis variantus tavo fontazijai. O ta tulpyte tai skinciau sau ax.gif ir laimes visata graziai ziurisi bigsmile.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 07 09, 23:41)
o stai va tai tai  ax.gif

niu neblogai thumbup.gif . Is kur tas tamsus grobis g.gif , melyni ziedai wub.gif grazu kaip suderinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 10, 13:22)
niu neblogai  thumbup.gif . Is kur tas tamsus grobis  g.gif , melyni ziedai  wub.gif grazu kaip suderinta  thumbup.gif

Perlas POVINIS ,apgaulingai mano foto atrodo,kaip rudas.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 10:44)

O kas liecia parasparnius,tai mano vyro svajone...Jis jau norejo papirkt pries kokiu penkis metus...tai vos atkalbejau...sakau pirma vaikus uzaugink...O Yell tu galiu pasakyt drasuole busi, kad nebijai... thumbup.gif Manes ir kranu neuzkaltum... schmoll.gif  Nors ne baile esu, bet... O ten salia ne Noa kartais veidelis... lens.gif  g.gif



Erilukaha, tai labai saugi skraidymo priemonė, nedrausk vyrui, jei jis nori. Neįsivaizduoji kaip prasivėdina galva nuo visų rūpesčių ir problemų ten pakilus į viršų...

Iš Dzaskos priglausti taškuotieji ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 10, 16:15)
Iš Dzaskos priglausti taškuotieji  ax.gif

ziaurei tinka thumbup.gif wub.gif rado namucius wub.gif viskas graziai dera labradoritas su naslaite susilieja ir taskei tinka ojei.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 10, 16:15)
Iš Dzaskos priglausti taškuotieji  ax.gif

Labai grazu,labradoritas irgi super,o taskuotieji-gerai isipaise biggrin.gif .O naslaite kokia cia?Zalia?Gal taip spalva krinta,kad nematau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 10, 16:31)
ziaurei tinka  thumbup.gif  wub.gif rado namucius  wub.gif viskas graziai dera labradoritas su  naslaite susilieja ir taskei tinka ojei.... lotuliukas.gif


ačiū už juos smile.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 10, 16:37)
Labai grazu,labradoritas irgi super,o taskuotieji-gerai isipaise biggrin.gif .O naslaite kokia cia?Zalia?Gal taip spalva krinta,kad nematau biggrin.gif


Aha, žalia.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 10, 16:15)
Erilukaha, tai labai saugi skraidymo priemonė, nedrausk vyrui, jei jis nori. Neįsivaizduoji kaip prasivėdina galva nuo visų rūpesčių ir problemų ten pakilus į viršų...
Iš Dzaskos priglausti taškuotieji  ax.gif

Labai, grazu,...kaip ir visu kitu merginu, pries tai rodytu...siandien kazkaip neturiu laiko normaliai prisest...ir pakomentuot...bet labai labai, tie taskuotieji ipatingi karoliai...o laimes visata anksciau rodyta irgi nereali, ji tarp kitko pas mane planuose, tik va nezinau, kada cia bus...kada nors... ax.gif

O as toki pastebejima turiu,...ziurekit,pas mus kazkokia masine psihoze, tai mes naslaites optam imam...tai gintarus, o dabar agatus... lotuliukas.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.co.u...814975001944976
Atsakyti
Yell, labai gražus labradoritas, šviesus toks, skaidrus beveik atrodo wub.gif
Atsakyti
Mergytes, as pas jus trumpam smile.gif Erszebeth, perduodu albuma tavo prieziurai wink.gif Sukelk nuotraukas kol as atostogausiu smile.gif Jei kam reikes duomenu kreipkites i Erszebeth.
Vezu trolius pailseti vacation1.gif i siltus krastus biggrin.gif Nors pas mus ne ka salciau biggrin.gif
Atsakyti
Dovis,geru atostogu-kaip smagu,ui,nuotaika pakili,cemodanus krauni,lengvas nerimas kad ko nors nepamirst,blogas miegas,nes anksti keltis-kaip as pasiilgau sito jausmo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti