Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kas ten prie neužmirštuolių? O tas baltais žiedais tai nerealus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 09, 23:57)
o cia Melynieji ziedai  rolleyes.gif
derinau prie rankines neseniai pirktos

vauuu, nu kokios transformacijos, koki postumiai, Tacita stebini mane ohmy.gif wacko.gif blink.gif

aha kas ten prie neuzmirstuoliu ???? kokia ten gelele nematyta g.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 23:07
QUOTE(Dasha @ 2010 07 10, 00:01)
Tacita, kaip0 netradiciškai  bigsmile.gif  sidabro ge bigsmile.gif kai daugiau nei stiklo - labai patiko good.gif Nes aš jaučiuos balta varna dedama po kiekvieno stiklo po min vieną sidabrą, kartais du (jei su stiklu), o tu pralenkei ir mane, ir, žinai, - man labai gražu good.gif

aciukas dideliausias ir zinai,as ko gero esu sidabro fane-mane troliu sidabriukai veza bicycle.gif friends.gif

Prie neuzmirstuoliu cherubas galva i dvigubus ziedus pasiremes
Atsakyti
Jezus Tacita tu cia mus visas perspjovei blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 10, 00:02)
labai fainos naujienos  wub.gif
wub.gif


ax.gif thumbup.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 10, 00:05)
vauuu, nu kokios transformacijos, koki postumiai, Tacita stebini mane  ohmy.gif  wacko.gif  blink.gif

aha kas ten prie neuzmirstuoliu ???? kokia ten gelele nematyta  g.gif  wub.gif

aciu mergaites.Gelele-ta dangiska permatoma?Jo,papirkau vilniuj tokia ax.gif Smagi,permatoma tokia,su oro burbulais tarp ziedu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 09, 23:06)
aciukas dideliausias ir zinai,as ko gero esu sidabro fane-mane troliu sidabriukai veza bicycle.gif  friends.gif

Prie neuzmirstuoliu cherubas galva i dvigubus ziedus pasiremes



QUOTE(Tacita @ 2010 07 09, 23:11)
ax.gif  thumbup.gif

aciu mergaites.Gelele-ta dangiska permatoma?Jo,papirkau vilniuj tokia  ax.gif Smagi,permatoma tokia,su oro burbulais tarp ziedu  blush2.gif

Va ko ir klausiau smile.gif Bet randat grožybių... doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 10, 00:08)
Jezus Tacita tu cia mus visas perspjovei  blink.gif  wub.gif



[quote=Dasha,2010 07 10, 00:16]
Va ko ir klausiau smile.gif Bet randat grožybių... doh.gif thumbup.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
labas vakarelis... smile.gif

sveikinu su sekme, kam pasiseke tongue.gif Ir juodai poavydziu ...

o karoliukai kokie vis, ypac rudas perlas wub.gif ... irgi juodai pavydziu tongue.gif bet svarbiausiai ne piktai smile.gif

O as po koncerto SEL (nelabai suprantu ko as ten ejau, nes as jo niekada neklausiau ir nesupratau (per maža buvau kaip prasidėjo smile.gif o poto kažkaip ne tokia muzika rūpėjo ... muzikos mokykloje lavino kitokį muzikos skonį tongue.gif ... bet koncertas ... pranoko mano lukescus, zmogus savo darba ismano ... su kaupu ir dar siek tiek ... ) tik va baisiausiai eili karta nusivyliau vaikais (paaugliais) sakiau savo vaikus prirakintus namie iki 23 metu laikysiu ... zodziu LABAI baisu ... na o visa kita isgyvent galima buvo tongue.gif

Bet savo troliuku nenesiau i svente... kazkodel nuojauta turejau kad galiu pamest ... reikia man apsaugos... ryt gal ? tongue.gif ir dar sakau apdraust butu neprosali - idomu ar LT tokios paslaugos vykdomos wink.gif ? lotuliukas.gif

O del svoriu (delcios dieta jei neklystu reikai laikytis 2 dienas PRIES delcia ir 2 dienas per delcia (isviso 4).

Bet turiu klausimą pamastymui: Kur Jus matėte KŪDĄ TROLĮ????????????????????
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 10, 02:14)
labas vakarelis... smile.gif

sveikinu su sekme, kam pasiseke tongue.gif Ir juodai poavydziu ...

o karoliukai kokie vis, ypac rudas perlas  wub.gif  ... irgi juodai pavydziu tongue.gif bet

nepavydek-jis povinis,cia fotkej pati ziuriu-kaip rudas atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 09, 23:16)
Tai ar kas atsakys man apie apsaugas, ar reikia suprast, kad niekas neturit ir gyvenat nesaugiai? g.gif  biggrin.gif

As turejau, del ko turejau, dukrai perleidau,o iki to nesiojau ir nieko...gal kad pripratus, nes senai turejus buvau cipocka tokia ir gi su apsauga, o paskui kazkokia gaminau, tai ir vel apsauga uzdejau,...tai kaip ir iprastas reikalas, bent man buvo...As pamenu kai pirkau grandinele su uzsegimu iskart ir apsauga ir stoperius, net neisivaizdavau,kad galima kitaip...atrode savaime suprantama... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 09, 23:57)
Rubinas wub.gif .Taip pagalvojau,ale kai rubina gyvai dar tik karta maciau,tai zinai blush2.gif
o cia Melynieji ziedai  rolleyes.gif

Oi, kodel tu taip ziauriai su manim elgiesi... doh.gif buvau jau pamirsus rankine,melyna tokia,..nerealia, bet kaina buvo doh.gif tai sakau pamirsiu maz...o tu emei ir priminiai... Nusisaut norisi... bash.gif wink.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif O jau naujienos visų thumbup.gif Laivite fantazija labai gražiai atrodo ir Tacitos gėlynas tarp sidabrų wub.gif

QUOTE(borooze @ 2010 07 10, 02:14)
Bet turiu klausimą pamastymui: Kur Jus matėte KŪDĄ TROLĮ????????????????????


Matėm, ir ne vieną, tik jie sportuojantys - vienas ritasi kūlvirsčiais, kitas laipioja:

user posted image

user posted image

O į koncertus, ir tikrai ne tokius, kur visą laiką išsėdima kėdėje, einu su troliais rolleyes.gif Ir kartais su vaikais (kol kas viena iš jų, kur paauglė) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 10, 09:33)
doh.gif buvau jau pamirsus rankine,melyna tokia,..nerealia, bet kaina buvo doh.gif tai sakau pamirsiu maz...o tu emei ir priminiai... Nusisaut norisi... bash.gif  wink.gif

as irgi sita rankine ilgai cekinau,visa laime nepapirkau per pus brangiau-sulaukiau nuolaidu ax.gif Bet svaigau del jos gal pora menesiu-ir nusisypsojo sekme-kai atsiunte man ja,vos neapsikakojau biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Odytes minkstumas doh.gif wub.gif
Atsakyti