Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 21:37)


nius tai sveikinu thumbup.gif rodykis kokį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 22:05)
nius tai sveikinu  thumbup.gif rodykis kokį  4u.gif

auksciau biski pazek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 21:04)
Žinok, negražu. Teisingai Dasha sako - kvailokai atrodo mastau.gif Būtent aš irgi taip galvoju - tą galiu nešiot, pvz. vieną arba su vienu kokiu karoliu... Bet galvoju, gal kam nors reikia biggrin.gif
Ta motera turėtų turėt riešą, tarkim... Na, 14 cm rolleyes.gif Ir mėgt aptemptas apyrankes laugh.gif

Žinai, skaitau tavo posta ir idėja: keturiolikos tinka mano keturiu metų vaikui, tai nebent perki vaikui o paskui ilgini, tiek kad su vienu pailginimu jau storai bobai tikt turi biggrin.gif ta prasme prašoka ilgis daug..
Papildyta:
Fontenay labai gražus wub.gif Sveikinu drinks_cheers.gif

Perlenkiau su ta stora boba, nes pati devyniolikos nešioju, bet nuo keturiu metų vaiko, na takrim paaugus glaima segt didelį užsegima, o tada jau apyrankė suaugusiai moteriai - vistiek šuolis didelis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 09 liepos 2010 - 21:18
Fontenay, baisuliniai sveikinu clap.gif Papirkai grozi i tema wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 22:09)
auksciau biski pazek smile.gif


aga jau pamačiau-sveikinu su tokiais grožiais wub.gif 4u.gif

beje susitariau su ta pardaveja,ir ji be aukciono man pardavė dar vieną facetuotą agatą blush2.gif tai va,jau vienas gražuolis agatas išsiųstas,o kitą išsiųs pirmadienį sakė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 09, 22:10)
Žinai, skaitau tavo posta ir idėja: keturiolikos tinka mano keturiu metų vaikui, tai nebent perki vaikui o paskui ilgini, tiek kad su vienu pailginimu jau storai bobai tikt turi biggrin.gif ta prasme prašoka ilgis daug..

Man regis, nelabai verta vaikui sidabrinę pirkt. Nebent visai kūdikėliui ir paskui turėt kaip suvenyrą biggrin.gif
Saviškiui pirkau odinukę. Gerai, vaikas auga, apyrankė tempiasi, oda, nu smile.gif Vos užėjo ant letenėlės - o dabar jau ir aš nešiot galiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 22:34)
aga jau pamačiau-sveikinu su tokiais grožiais wub.gif  4u.gif

beje susitariau su ta pardaveja,ir ji be aukciono man pardavė dar vieną facetuotą agatą  blush2.gif tai va,jau vienas gražuolis agatas išsiųstas,o kitą išsiųs pirmadienį sakė  blush2.gif

ACIU smile.gif brungus tie groziai be proto doh.gif

ale tau ir pasiseke smile.gif tai kiek ji ten tu agatu turi g.gif
Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 09, 22:31)
Fontenay, baisuliniai sveikinu clap.gif Papirkai grozi i tema wub.gif

oij aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 07 09, 22:10)
Fontenay labai gražus wub.gif Sveikinu  drinks_cheers.gif


aciuks, dar ne mano, kol negauta smile.gif
Atsakyti
Fontenay,nu grazuolis tas perlas bigsmile.gif

Simre-kinieciai-jega.As kol kas tyliu situo klausimu cool.gif

Kikirike,kai tik gausi agatus-tuoj pat rodykis,nes atn tos sluoteles jie gan juokingai atrode-tikiuosi pasirodysi normaliai,o ne ant pukuociaus kokio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 09 liepos 2010 - 22:02
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 22:47)


ale tau ir pasiseke smile.gif tai kiek ji ten tu agatu turi  g.gif



sakė kad paskutinis lotuliukas.gif ot sekasi jai,per dvi dienas iškart tris pardavė lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ar kas atsakys man apie apsaugas, ar reikia suprast, kad niekas neturit ir gyvenat nesaugiai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenam nesaugiai biggrin.gif


O aš galvoju apie perlus. Yra rausvas ir baltas. Buvo juodas, rudas ir tas povinis, peacock. Kokį dar paduos į trasą ir kada? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 09, 23:16)
Tai ar kas atsakys man apie apsaugas, ar reikia suprast, kad niekas neturit ir gyvenat nesaugiai? g.gif  biggrin.gif

neturim dar, bet laukiam jau smile.gif
man ir buvo mintis, kad gali kabintis, net neisivaizduoju kaip reiks nesiot smile.gif kita savaite turesiu gal smile.gif
Atsakyti