Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 09:17)
Kada čia, pernai gal, buvau sumanius pirkt vieną karoliuką už 3 numestus kg. Gerai, kad nesilaikiau, tai turbūt tą vieną ir turėčiau dry.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 09:18)
..
nu tos prizmės rimtai man pradeda patikti - ale kai su vyru nuėjau,tai jis jas išpeikė  doh.gif tai daugiau su juo neisiu  lotuliukas.gif

Nu aš sakau, kad jos fainos, vakar spanginau spanginau Megoj, ale nesiūlė baisiai, nors sakiau gal norėč (aišku tai ką papirkau man daug labiau tinka wink.gif ) O su vyrais eit blogis - aš Megoj dažniausiai jį ties troklių stendu su vaiku i WC nusiunčiu. Ir jam ramu, ir man.
Beje, imu nenorėt išminties. Pagalvojau gal tercetas labiau tiks kaip pasidovanojiomas. Nes man ta išmintis dabar niekaip nesipaišo, plius man dabartinė apyrankė labai patinka - kurį laika nekeisiu. Be to jau jaučiu kad man vienos mažai doh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 08, 09:19)
..
Dasha violetinė su geltonu labai gražu, ir pati mėgstu tokį derinį  thumbup.gif
..
Perlus turėjau omenyje tuos, kur ir vadinasi perlais, ne trejybes, ne fantazijas - bet jeigu nelabai aiškiai suformulavau, prisiimu kaltę, balsuokite, kaip kam atrodo  blush2.gif

Aš ir kasdienybėj mėgstu tokį derinį - pavasarį ant geltonos patraukė, matyt trūko saulės, o violetinė - matomai su amžium atėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors ir nesenmergė, bet. biggrin.gif

o dėl apklausos, aš tik pasitikslinau, viskas Ok wink.gif Einu balsuot už savo vienintelėlį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 10:05)
Diamonds paziurekit-vel nuolaida vezimaiciams.Bet man jis griozdavotas schmoll.gif  blink.gif

tai vel pristampavo vezimu doh.gif

Bitele tavo karoliu turbut visu noreciau is tos apyrankes wub.gif
Dasha tavo ten viskas dera graziai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 liepos 2010 - 09:31
QUOTE(Bitelė @ 2010 07 08, 09:25)
Ačiū Tau ir kitoms, pastebėjusioms mano džiaugsmą  biggrin.gif
Tikrai tikrų į porą thumbup.gif Gal nusižengti trolių dietai blush2.gif Bet kad atostogos ant nosies kabo doh.gif

Tai tuo labiau wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 09:30)
tai vel pristampavo vezimu  doh.gif

Bitele tavo karoliu turbut visu noreciau is tos apyrankes  wub.gif
Dasha tavo ten viskas dera graziai  thumbup.gif

Ačiū ačiū, bet keisiu - geltona kelsiu arčiau drugelio o į jo vieta eis levandų dryžiai. O rožinį auksą išimsiu iš vis. Tik laukiu levandų wub.gif
Atsakyti
kas cia dabar do daiktas, dar retintas pasirodo g.gif anksciau nemacius buvau, cia tipo gali prasilginti apyranke, ar ka?
http://cgi.ebay.com/...=item1e5cb25935
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 09:09)
nelabai ir bus daugiayu nebent teks grandinę pirkti biggrin.gif Nes su meksikonu, kuris tinka, bo jo akis fiolecetava - ims spausti rimtai.  doh.gif Grandinę pirkčiau, bet noriu 2 kankolų nemokamų o bet tačiau - užsegimo man ketvirto nereik.

Paimk paimk tą užsegimą. Imk grandinėlę ilgesnę ir užsegimą pailgintą - žiedą arba karpį. Tada meksikoną užsidėsi ant naujos ilgesnės, o su karpiu pasiilginsi esamą, ir turėsi erdvės rolleyes.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 07 08, 09:28)
Kaip čia gražu bigsmile.gif  thumbup.gif
Tęsiu savo seniai duotą pažadą parodyti iš vokiečio atkeliavusią gėlę -plunksnelę ir pilkąją prizmę ax.gif


Vajei, kokio grožio apyrankė rolleyes.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 10:29)
Beje, imu nenorėt išminties. Pagalvojau gal tercetas labiau tiks kaip pasidovanojiomas.

Nugis tercetas irgi labai gražu. Plem, aš tai noriu ir išminties, ir terceto... Abiejų tercetų netgi laugh.gif man viskas įsipaišo biggrin.gif Tik va stovi sauja karolių, kurių niekaip nesuderinu ir nežinau ką su jais daryt dry.gif Parduot gaila, suderint neina dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 liepos 2010 - 09:42
QUOTE(Noa @ 2010 07 08, 09:41)
Paimk paimk tą užsegimą. Imk grandinėlę ilgesnę ir užsegimą pailgintą - žiedą arba karpį. Tada meksikoną užsidėsi ant naujos ilgesnės, o su karpiu pasiilginsi esamą, ir turėsi erdvės rolleyes.gif
Vajei, kokio grožio apyrankė rolleyes.gif
Nugis tercetas irgi labai gražu. Plem, aš tai noriu ir išminties, ir terceto... Abiejų tercetų netgi laugh.gif man viskas įsipaišo biggrin.gif Tik va stovi sauja karolių, kurių niekaip nesuderinu ir nežinau ką su jais daryt dry.gif Parduot gaila, suderint neina dry.gif

Žiedą turiu. Nu nenervink su ta žuvim. Aš vis galvoju, pas mane gi žalsvų yra, kaip gražiai žuvis juose atrodytų doh.gif Ir grandinės riek ilgesnės. Ai. negalvosiu kol kas. o be to man vistiek rgandinės riek ilgesnės - kad meksikoną nešiot oriai - laisvai.
O tu jų net negalvok parduot, ateis laikas. Vietos gi nedaug užima. Pas mane ir tokių yra, ale tupi kantriai laukia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 08 liepos 2010 - 09:46
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 08, 10:41)
kas cia dabar do daiktas, dar retintas pasirodo  g.gif  anksciau nemacius buvau, cia tipo gali prasilginti apyranke, ar ka?
http://cgi.ebay.com/...=item1e5cb25935

Kažkas tokio... Ale kokia kaina blink.gif Pigiau ilgesnę apyrankę nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Aciu uz naujus namukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ka tik dabaigiau sena tema, vakar anksciau nuejau miegot, o jus cia nu ir pripliurpet, net tema sugebejot sena baikt... doh.gif

Jau kiek foto prikelet, griuk negyvas...Jau koks grozis kudikelio wub.gif ...ir as net uzsinorejau dukriuko pagranduko...Bet gimdyt nenoriu daugiau schmoll.gif ... O tu Kikirike baik su savo dietom...nera grazesnes moter,kaip nescia, arba katik pagimdzius, as cia is filasofines puses ziuriu... bigsmile.gif Ir kol maitini jokiu net kalbu negali, but schmoll.gif As va kol maitinu jokiu dietu nesilaikau, nors as niekad gyvenime ju nesilaikiau... Ir kai nesuki del to galvos ,jis savaime,net nepastebi,kaip nukrinta...Atsiduodu gamtai motineliai, ir ji viska pati sutvarko...O tokioms "snobems" kurios pasakys, gal maziau valgyk...spjauk veidan...(aisku musu tarpe cia tokiu nera, bet gyvenime pasitaiko)...Tau siuo metu svarbiausia,tavo,ir tavo mazyles sveikatyte...Po tokio zygdarbio,reik atsigaut, o ne alint dar organizma dietom... schmoll.gif ( as irgi perku pagrinde next mirksiukas.gif )

Nidalaura, taip graziai atrodai su savo panelyte...(ne uz kalnu ir maniske bus tokia)...Ir tikrai tau jokiu dietu nereikia, esi labai moteriska, jaunatviska....turbut kai eini su savo dukra gatve...neklausia kavalieriai dukros, o kaip tavo seses vardas... mirksiukas.gif O ciucis jusu nerealus, kazkada ir as svajojaua pie toki... wub.gif

O kas liecia parasparnius,tai mano vyro svajone...Jis jau norejo papirkt pries kokiu penkis metus...tai vos atkalbejau...sakau pirma vaikus uzaugink...O Yell tu galiu pasakyt drasuole busi, kad nebijai... thumbup.gif Manes ir kranu neuzkaltum... schmoll.gif Nors ne baile esu, bet... O ten salia ne Noa kartais veidelis... lens.gif g.gif

Fontenay, esi labai fotogieniska ir grazi moteris...o pas mane ta pati situacija... kazkaip nepapuolu i kadra, visada uz kadro bunu, nes fotkinu, tai poviena nuotraukyte rankioju is visu galu ...

Nepykit ko nepacitavau, atmintis mano ko tais trumpa, nuo mokslu turbut, perdege... doh.gif Visu matytos apyrankes superines...Is kiekvienos iskrapstyciau sau tikrai ne po viena,ar du,ar tris...karoliukus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 10:44)
Nu nenervink su ta žuvim. Aš vis galvoju, pas mane gi žalsvų yra, kaip gražiai žuvis juose atrodytų  doh.gif Ir grandinės riek ilgesnės. Ai.  negalvosiu kol kas.
O tu jų net negalvok parduot, ateis laikas. Vietos gi nedaug užima. Pas mane ir tokių yra, ale tupi kantriai laukia.

Identiškai mano mintys biggrin.gif Nes aš irgi ketinu daryt va taip - pirkt ilgesnę apyrankę plius ilgesnį užsegimą. Bet finansai stabdo, nu tas niekam čia ne naujiena, ko gero biggrin.gif Tai negalvoju kol kas.

O grobio irgi neparduodu, karts nuo karto pažaidžiu, pavėrinėju, mažiui duodu pažaist, pavėrinėt - ale nei jam, nei man kažkoks ypatingas grožis iš tų nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 10:18)
hm... nu aš ten nelabai lankausi,gal šiaip matytas veidas tiesiog ir viskas  g.gif o gal per kokį tūsą matėmės anksčiau  g.gif

Nesuprantu,ar as praleidau, ar ka...dar kartaperziurejau, bet Boruzes veido niekur nemaciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 10:47)
Nesuprantu,ar as praleidau, ar ka...dar kartaperziurejau, bet Boruzes veido niekur nemaciau... g.gif

http://www.supermama...?...2972&st=576 va cia turejo but, nu rimts sugebejo isimt ana gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 08, 10:44)
O ten salia ne Noa kartais veidelis... lens.gif  g.gif

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! blink.gif Tik plaukai ir akiniai panašūs biggrin.gif
Atsakyti