Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 20:17)
Nu tai su ja gaunasi 19 -

Blogiausiu atveju uzdet gele ir drambliuka koki...man atrodo labai graziai atrodytu...Arba zinai dar ...drambliukus, vienas simbolizuos tave su jauneliu, o kitas tavo vyra su vyresniuoju...ir bus grazi drambliuku seimynele... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 20:17)
Man tik trolio medis nepatinka, kam susiraukęs kaip naginė biggrin.gif

As tai ji papirkus mazeliui ant odinukes...man jis toks vyriskas uzsegimas...o kad susiraukes, tai va cia kaip tik mano MB tiktu...kak ras...viens prie vieno...tik va jam neuzdesi jokios cipockos... lotuliukas.gif
Atsakyti
Laivite,deja nepavyko paimti agato-parašiau až tau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 20:02)
Nu, sakau, durna boba visiškai, nusipirkau mat lotuliukas.gif Čia pernai, pirma mano sidabrinė apyrankė, pirmą pirkau odinę. Pardavėjos irgi dar buvo neišmanančios biggrin.gif Pirštas telpa - telpa, nu ir valio biggrin.gif O kaip karoliukus maut - nepagalvojau biggrin.gif

tai tau Noa praverstu sis daiktas smile.gif
http://cgi.ebay.com/...=item1e5cb25935
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 20:49)
Laivite,deja nepavyko paimti agato-parašiau až tau unsure.gif

O tai kaip cia taip... g.gif Pramiegojot... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 21:00)
tai tau Noa praverstu sis daiktas smile.gif

Bet ko cia tokia kaina jo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 09, 21:02)
O tai kaip cia taip... g.gif Pramiegojot...  verysad.gif
Papildyta:

Bet ko cia tokia kaina jo... g.gif


tai sėdėjau sėdėjau,laukiau laukiau,poto išvariau į parduotuvę,grįžau ir žiūriu parašė kad atmestas dėlto kad kažkas paėmė už didesnę kainą (na už tuos 55eurus) unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 21:00)


a nukaliai kankolą kurio taip norėjai?> rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Kikirike,2010 07 09, 21:11]tai sėdėjau sėdėjau,laukiau laukiau,poto išvariau į parduotuvę,grįžau ir žiūriu parašė kad atmestas dėlto kad kažkas paėmė už didesnę kainą (na už tuos 55eurus) unsure.gif
Papildyta:
a nukaliai kankolą kurio taip norėjai?>  rolleyes.gif
[/quote]
nu ka dabar, neliudekim, bus tu agatu, ne karo metas mirksiukas.gif
Papildyta:
[/quote]
ne dar laukiu, liko labai nedaug, bet jauciu kad neiseis, kazkoks ima visus numusdamas is to pardavejo, ir kaina kosmine uzkyla, o ji man daugiau neatrase kaip derejausi del tokio pacio, tuoj bus viskas aisku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 20:16
OJ taigi man tik šiandien dašuto po filmo, kad Megoj ne šiaip sau prie išėjimo Kamėjos reklama ant grindų prilipinta - ten yra tų stebuklingų salfietkų bigsmile.gif tai nulekiau ir nusipirkau. Savaitgalį galėsiu apyrankę paruošt levandų sutikimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 09, 20:49)
o kad susiraukes, tai va cia kaip tik mano MB tiktu...kak ras...viens prie vieno...tik va jam neuzdesi jokios cipockos... lotuliukas.gif

Maniškis irgi toks - kaip tik todėl ir nepirkau biggrin.gif Nafiga man kopija, aš originalą turiu biggrin.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 21:00)
Jo jo biggrin.gif Už tokią kainą biggrin.gif Nauja grandinėlė pigiau išeina biggrin.gif Be to, nesuprantu, kaip jis ten ilgina. Vis tiek dviejų užsegimų reikia? Tai kiek tada prailgins? Pats kokie 3 cm, dar plius užsegimas - 2 cm, dar kitas užsegimas - ant kaklo tiks laugh.gif
Atsakyti
paemiau antra jau karsta.gif

user posted image

ir dar toki smile.gif

user posted image
is situ, visus bandziau, bet labiausiai antro rudo perlo norejau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 21:09
Noa, o tu paprasčiausiai pasiilgink su antru užsegimu, pvz. tą paprasčiausią smulkiausią užsegimą dar įsek, jei turi, ir bus tau pailgėjimas 2 cm.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 09, 20:46)
Noa, o tu paprasčiausiai pasiilgink su antru užsegimu, pvz. tą paprasčiausią smulkiausią užsegimą dar įsek, jei turi, ir bus tau pailgėjimas 2 cm.

Na, man negražu su dviem užsegimais kažkaip: bandžiau žiūrėjau, bet negražu: pusė apyrankės užsegimai doh.gif Jau geriau pasiliksiu trumpesnę nešiot pustuštė, o pilnai pirksiu ilgesnę.

Noa, o su tuo pailginimo tai tirkai kažkoks nesusipratimas, išeina, kad reikia pirkt kokia 15 cm apyrankę kad su visais pailginimais ir dviem užsegimais padorus ilgis būtų. Įdomu kaip atrodo finale tas pailginimas su ant jo užvertu kankolu/ais mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 09 liepos 2010 - 20:53
QUOTE(Enita @ 2010 07 09, 21:46)
Noa, o tu paprasčiausiai pasiilgink su antru užsegimu, pvz. tą paprasčiausią smulkiausią užsegimą dar įsek, jei turi, ir bus tau pailgėjimas 2 cm.

Žinok, negražu. Teisingai Dasha sako - kvailokai atrodo mastau.gif Būtent aš irgi taip galvoju - tą galiu nešiot, pvz. vieną arba su vienu kokiu karoliu... Bet galvoju, gal kam nors reikia biggrin.gif
Ta motera turėtų turėt riešą, tarkim... Na, 14 cm rolleyes.gif Ir mėgt aptemptas apyrankes laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 liepos 2010 - 21:05