Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Dzaska prasitrink AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 14:32)
ale kokia, davai greitai tik, as cia svaigstu del jos jau kuris laikas, nieks neparodo gyvos man smile.gif

Mergos keisciau apyranke sidabrine, pas mane 19 cm be uzsegimo, reik mazesnes bent 1 cm.  ax.gif

Kokios nori? Aš noriu didesnės, pas mane 16 be užsegimo.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 09, 16:08)
Kokios nori? Aš noriu didesnės, pas mane 16 be užsegimo.

butu per trumpa smile.gif jau sutariau su dzaska drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 15:12)
butu per trumpa smile.gif jau sutariau su dzaska drinks_cheers.gif

OK wink.gif Man mano pilna tik su ilguoju užsegimu, o jei su meksikonu tai ir pusiau pildyta nepatogi doh.gif Reiks naują pirkt. unsure.gif
Atsakyti
Tai merginos, siandien taip suprantu - Delcia mirksiukas.gif

http://www.menulioka...info/index.html

http://www.menulioka....info/liepa.htm

Reiskia, tai ka privalgiau i kuna neina... bigsmile.gif , o as isbandziau koldunine tupperware, tai kaip prisiedziau..., sakyt privalgiau, zodis netinkamas...Nes kai zmones valgo, tai suvalgo 5,10 koldunu o 35.... doh.gif Nu jei sakei Fontenay, kad i troli nepanasi buvau, tai manau tuoj tapsiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 09 liepos 2010 - 16:55
QUOTE(simre @ 2010 07 09, 10:00)
Taip, sidabriukai jau visi, o nefritai dar tik šiandien vakare tikiuos susibėgs visi į krūvą. Išvedė mane kai kas neplanuotai iš doros kelio.

O, geras bigsmile.gif Būsi kaip tikras Čingischanas bigsmile.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 15:19)
o va ka atsake savininke to raudono deimantininio karoliaus, kur vakar diskutavom :"it is a real Trollbead. Stamped with LAA and 925s. I bought this bead by a friend. This has it from a TB-Dealer, was the wish for him at an exhibition of Trollbeads. I hope I have tell it right ... "

Ir visai netikiu unsure.gif Man atrodo, jinai čia kažką ne taip sutellino unsure.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 15:32)
ale kokia, davai greitai tik, as cia svaigstu del jos jau kuris laikas, nieks neparodo gyvos man smile.gif

Mergos keisciau apyranke sidabrine, pas mane 19 cm be uzsegimo, reik mazesnes bent 1 cm.  ax.gif

Ei, o aš kartais ne tokią turiu, ir man maža? Davai keičiam. Dabar ne namie, bet grįšiu - pamatuosiu tiksliai. Tau reikia 18 cm be užsegimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 liepos 2010 - 17:05
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 18:04)
Ei, o aš kartais ne tokią turiu, ir man maža? Davai keičiam. Dabar ne namie, bet grįšiu - pamatuosiu tiksliai. Tau reikia 18 cm be užsegimo?

jau keitimas ivyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 18:32)
jau keitimas ivyko smile.gif

Ai nu ir gerai... Gi susipainiojau. 18-os (20 su užsegimu) aš ir nešioju, man tokios geros, tokios nekeisčiau doh.gif
Pas mane ji 18 SU užsegimu biggrin.gif Be užsegimo - 16 doh.gif Sakau, man ji laisvoka BE karoliukų, tinkama nu gal su kokiu vienu biggrin.gif

Gal, sakau, kam reikia? Norėčiau didesnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 19:42)
16 doh.gif  Sakau, man ji laisvoka BE karoliukų, tinkama nu gal su kokiu vienu biggrin.gif
Gal, sakau, kam reikia? Norėčiau didesnės biggrin.gif

Aina sau... bigsmile.gif o tai tu dar trumpesnes papirkt negalejai,... ax.gif ar cia trumpiausia... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 09, 19:58)
Aina sau... bigsmile.gif  o tai tu dar trumpesnes papirkt negalejai,... ax.gif  ar cia trumpiausia... lotuliukas.gif

Nu, sakau, durna boba visiškai, nusipirkau mat lotuliukas.gif Čia pernai, pirma mano sidabrinė apyrankė, pirmą pirkau odinę. Pardavėjos irgi dar buvo neišmanančios biggrin.gif Pirštas telpa - telpa, nu ir valio biggrin.gif O kaip karoliukus maut - nepagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 09, 20:02)
Nu, sakau, durna boba visiškai, nusipirkau mat lotuliukas.gif Čia pernai, pirma mano sidabrinė apyrankė, pirmą pirkau odinę. Pardavėjos irgi dar buvo neišmanančios biggrin.gif Pirštas telpa - telpa, nu ir valio biggrin.gif O kaip karoliukus maut - nepagalvojau biggrin.gif

O tai ir su zuvim uzsegimu trumpa...nes didzioji gele tai gal nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 09, 20:10)
O tai ir su zuvim uzsegimu trumpa...nes didzioji gele tai gal nepatinka...

Nu tai su ja gaunasi 19 - kelis karolius galiu nešiot, bet aplamai man 20 vis tiek labiau patiktų laugh.gif Net 21 geriau patiktų, o jau 22-23 vėl nebepatiktų, nes nuo rankos krenta. Kita vertus, pilna gal nekristų? O gal kaip tik, gerai ridentųsi biggrin.gif
Papildyta:
Visai man graži ta didelė gėlė mastau.gif Kada nors nusipirksiu biggrin.gif Man tik trolio medis nepatinka, kam susiraukęs kaip naginė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 liepos 2010 - 19:17