Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 09, 14:56)
jau nauja apyranke bus  ax.gif

nu ne, tilptu i ta pacia su akmenais smile.gif, bet jau pablusiu iki vakaro jauciu, dar visata keliauja is tacitos ir kiniska gyvate, cia vadinasi delcios dieta man lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 14:58)
kokį kankolą bandai paimti? rolleyes.gif

oij nepyk nesakysiu, tik vakare smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 09, 14:31)
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 14:23)

uz tai as lelijas turiu ax.gif jos kaip rozinis kvarcas ir mano mylimi Labradoritai wub.gif
wub.gif

nu bet jau sita tavo fotke nereali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 14:01
Fontenay
nu gerai,kai jau laimėsi butinai pasigirk thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 09 liepos 2010 - 14:04
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 15:04)
Fontenay
nu gerai,kai jau laimėsi butinai pasigirk  thumbup.gif

dabar einu derybu su pardaveja, nenori aukciono nutraukt, bet sako kita toki turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 15:06)
dabar einu derybu su pardaveja, nenori aukciono nutraukt, bet sako kita toki turi smile.gif


sekmės 4u.gif
Atsakyti
Sinoptikai kitą savaitę žada 34 laipsnių karštį karsta.gif
Atsakyti
[quote=Fontenay,2010 07 09, 14:01]
nu ne, tilptu i ta pacia su akmenais smile.gif, bet jau pablusiu iki vakaro jauciu, dar visata keliauja is tacitos ir kiniska gyvate, cia vadinasi delcios dieta man lotuliukas.gif

Cia visata kur sidabras su auksu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Laivite,2010 07 09, 15:17]
[quote=Fontenay,2010 07 09, 14:01]
nu ne, tilptu i ta pacia su akmenais smile.gif, bet jau pablusiu iki vakaro jauciu, dar visata keliauja is tacitos ir kiniska gyvate, cia vadinasi delcios dieta man lotuliukas.gif

Cia visata kur sidabras su auksu bigsmile.gif
[/quote]
aha , kur pirmam pusalpy forumo yra smile.gif

o va ka atsake savininke to raudono deimantininio karoliaus, kur vakar diskutavom :"it is a real Trollbead. Stamped with LAA and 925s. I bought this bead by a friend. This has it from a TB-Dealer, was the wish for him at an exhibition of Trollbeads. I hope I have tell it right ... "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 14:20
Jo dabar as ir ejau papasakoti ka ji ten atrase del to raudono deimanto biggrin.gif

O tai turesiu drauge su visata nes as ir turiu jau menuo koks bet vis nerandu laiko pasirodyti doh.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 09 liepos 2010 - 14:24
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 15:15)
Sinoptikai kitą savaitę žada 34 laipsnių karštį  karsta.gif

doh.gif nepernešu didelio karščio doh.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 15:22)
Jo dabar as ir ejau papasakoti ka ji ten atrase del to raudono deimanto  biggrin.gif

O tai turesiu drauge su visata nes as ir turiu jau menuo koks bet vis nerandu laiko pasirodyti  doh.gif wub.gif


tai turi ir nesirodai,davai tik trauk tą grožį į viešumą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 15:22)
O tai turesiu drauge su visata nes as ir turiu jau menuo koks bet vis nerandu laiko pasirodyti  doh.gif wub.gif

ale kokia, davai greitai tik, as cia svaigstu del jos jau kuris laikas, nieks neparodo gyvos man smile.gif

Mergos keisciau apyranke sidabrine, pas mane 19 cm be uzsegimo, reik mazesnes bent 1 cm. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 14:38
Aj gi prisiminiau,kad turiu "Auksinės širdelės" vieną lipduką - gal kuri norėtų keistis į Panoramos lipduką blush2.gif
Atsakyti
Panos, kas turit apsaugas g.gif Jums ji nekliūva? Man makaluojasi palei apyrankę, o kai apsisukimai mano kosminiai, bijau nutraukt doh.gif Nenutrūko niekam?
Atsakyti