Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 11:58)
O sita ar nupirkot kuri  ax.gif
O dobila galima sumedzioti ir pigiau nes praeita savaite isejo uz 46 eur  ax.gif
Dar norejau pastatyti bet kad varna esu  doh.gif

oij ne dobila kazkas paeme uz 91 usd, plius siuntimas apie 6 svarai lyg, eina sau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 23:44)

Sveikinu isigijus mano svajoniu akmenuka 4u.gif doh.gif tik jo mantruksta iki pilnos laimes visos turi o as neeeeee angel_sadangel.gif cry.gif
labas dienas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 09, 14:04)
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 08, 23:44)

Sveikinu isigijus mano svajoniu akmenuka 4u.gif doh.gif tik jo mantruksta iki pilnos laimes visos turi o as neeeeee angel_sadangel.gif cry.gif
labas dienas cool.gif


ačiū ax.gif tai gal tas pats pardavėjas vėliau dar įdės,nes va šiandien vėl naują įdėjo- nu dar šito neatsakė ar tinka ta kaina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 14:23)

reik sekti 4u.gif mano bus graziausias lotuliukas.gif
uz tai as lelijas turiu ax.gif jos kaip rozinis kvarcas ir mano mylimi Labradoritai wub.gif
user posted image
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 09, 14:31)
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 09, 14:23)

reik sekti 4u.gif mano bus graziausias lotuliukas.gif
uz tai as lelijas turiu ax.gif jos kaip rozinis kvarcas ir mano mylimi Labradoritai wub.gif
user posted image
wub.gif


labai gražu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
ko gero ir neatsakys nes kiek suprantu jau po jusu siulymo atsirado kazkas kitas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 14:39)
ko gero ir neatsakys nes kiek suprantu jau po jusu siulymo atsirado kazkas kitas  verysad.gif

kai kitas atsiranda, tada preke ikrenta i kataloga didnt win smile.gif
Atsakyti
Sito nezinojau ax.gif
As tik vis ziuriu kur offers tai ten matosi visi siulymai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 14:48)
Sito nezinojau  ax.gif
As tik vis ziuriu kur offers tai ten matosi visi siulymai  g.gif

tai butent jei kaszkas geriau pasiulo, tai dingsta tada is vus offers katalogo, ir nukeliauja i nelaimetu smile.gif taip kad dar laukim smile.gif

o as tai mergos bandau paimt viena kankola, tuoj nuprotesiuu jauciu stupid.gif doctor.gif , jei nepaimsiu, tai nusisausiu gun_bandana.gif


kazin kokia dabar menulio faze? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 liepos 2010 - 13:56
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 14:50)
o as tai mergos bandau paimt viena kankola, tuoj nuprotesiuu jauciu  stupid.gif  doctor.gif , jei nepaimsiu, tai nusisausiu gun_bandana.gif

jau nauja apyranke bus ax.gif
Atsakyti
Tai laikom kumscius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 09, 14:39)
ko gero ir neatsakys nes kiek suprantu jau po jusu siulymo atsirado kazkas kitas  verysad.gif

nu gal atsirado,bet kol kas aš kaip suprantu tai aš dar dalyvauju g.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 09, 14:50)
tai butent jei kaszkas geriau pasiulo, tai dingsta tada is vus offers katalogo, ir nukeliauja i nelaimetu smile.gif taip kad dar laukim smile.gif

o as tai mergos bandau paimt viena kankola, tuoj nuprotesiuu jauciu  stupid.gif  doctor.gif , jei nepaimsiu, tai nusisausiu gun_bandana.gif


nu manes tai neišmetė dar nei iš kur,tai kaip suprantu anas pirkėjas gal mažiau pasiūlė ane? matytas pardavėjas dar neprisijunges g.gif

kokį kankolą bandai paimti? rolleyes.gif
Atsakyti