Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite Trollbeads perlų? (111 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
"Nežinau, iš kur pas mane jų daugėja, nes aš tiek neuždirbu"

user posted image

Šioje temoje aptarinėjame, grožimės ir džiaugiamės "Trollbeads" firmos papuošalais. Pigesnių ir prastesnių alternatyvų yra daug ir įvairių, bet ši tema ne apie jas. Originalių "trolių" apyrankės neįsigysi vienu užėjimu į parduotuvę, bet tai reiškia, kad kiekviena ant jos užverta detalė bus daug kartų apgalvota, išlaukta ir išsvajota. Kviečiame visas, kurios patyrė trolių magijos galią, jungtis ir pasidalinti savo įspūdžiais ir norais, žiniomis apie akcijas ir nuolaidas, pademonstruoti savo sukurtus spalvų, formų ir medžiagų derinius.

user posted image

Naujokėms būtina perskaityti - Noa paskaita apie Trollbeads ir Pandora skirtumus

QUOTE(Noa @ neatmenamais laikais)
Nu kaip skiriasi... Kaip Van Gogas ir Gogenas smile.gif Tiesiog idėja ta pati, o dizaineris kitas. Troll turi kelis dizainerius, Pandora, jei neklystu, vieną, bet galiu ir klyst. Pandora irgi turi gražių dalykų, mano supratimu, jie gal lenkia troll žiedų ir auskarų prasme, o karoliukai asmeniškai man geresni troll, ypač stiklas - tikrai nesulyginamas. Skiriasi apyrankės: Pandoros užsegimas su sriegiu, jis užsisuka, o troll perkasi atskirai spynelė, atskirai grandinėlė. Liudininkų parodymais, troll patogesni, bet pati nebandžiau ir nežinau.

Aplamai jų kokybė, ko gero, panaši, troll, sako, geresnės prabos auksą naudoja. Kainos irgi panašios. Skiriasi tik stilius. Troll yra daugiau tokie "meniški", jie pavadinimą kiekvienas turi, daugiau orientuoti į individualią reikšmę. Pandora - "fyfiškesni", mažiau reikšmės, daugiau blizgėjimo. Skonio reikalas, kas kam gražiau. Brolia amerikonai, sako, glėbiais perka pandora, bo širpotriebesni...

Beje, Lietuvoj yra tik troll. Tai jei čia gyveni, nelabai pripasirinksi, nes arčiausia Pandora - Lenkijoj. Nebent ybėjuj, kur niekas tau negarantuos, autentiškas ar ne...

Jei nori maišyt, t.y. pirkt ir troll, ir pandora karoliukus, tada verčiau pirk troll apyrankę. Pandoros apyrankė yra storesnė, todėl ant jos troll karoliukai netelpa, jų skylutė per maža - yra keli, kurie užtelpa, bet ten kokie 8 ir reikia žiūrėt. O pandoros karoliukai ant troll apyrankės užtelpa, nes jų skylutįė didesnė...

Dar vienas variantas - ir trollbeads, ir pandora gali būti kaip ir bendriniai pavadinimai. Tokio tipo karoliukų ir firminių yra nemažai - dar Biagi, Chamilia, nebepamenu kitų, ir daugybė rankų darbo kiniečių ir nekiniečių karoliukų. Jie paprastai yra prastesnės kokybės už tuos du išvardintus. Amerikonai nesukdami sau galvos juos visus vadina "European style beads". Va, Silversitis prekiauja kinietišku šūdu už pabrangiaji, Gintraka - lietuviškos gamybos to paties stiliaus gintarais, o visokiose bazėse ir ybėjuj ir po litą tokio stiliaus produkcijos nors tvenkinius tvenk. Tiek, kad ten nei sidabras, nei grožis, taip tik, kad mažamečius padžiugint...


user posted image

Ankstesnė tema

Supermamos "Trollbeads" gerbėjų albumėlis
Norinčios jame parodyti savo lobius, kreipkitės į Dovis

Čia galima virtualiai susiverti apyrankę
Čia taip pat galima pasidėlioti apyrankę

Troliai Facebook'e

Trollbeads muziejus

Naudingos nuorodos:

www.trollbeads.lt

http://www.troldekugler.dk/

http://www.trollbeadsus.com/

http://trollbeadsgal...forum.ning.com/

www.leeshobby.com

www.diamonds4ever.dk

www.macrow.com

www.beadsensation.com

Truputis istorijos - kuriais metais buvo išleistas koks karoliukas:

user posted image

user posted image

Ką reikia skubėti įsigyti -
2010 m. sausio suretirinimas:

user posted image

user posted image

user posted image

Nepatikimi Ebay pardavėjai, parduodantys klastotes:

lady. Dragonfly
liferdanliev
Pink panther
Bead4U
princecharms

Troliai JAV parduotuvėse:

http://www.iluvtrollbeads.com
http://trollbeadsshop.com
http://www.ordertrollbeads.com
http://www.totallytrollbeads.com

user posted image


Atsakyti
Labas rytas,sena temute pribaigiau,nauja pradesiu first.gif

Beje,vilniuj vakar maciau zvirbli parduodama-vadinas dar is po prekystalio istrauktus galima rasti.Dar is retesniu pili maciau,veiduku 8 vel yra,nasrus.Ir net paukstazuvi dideli bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 08 liepos 2010 - 08:59
Aciu uz nauja temute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tacita tai ar pirkai varlytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 10:01)
Tacita tai ar pirkai varlytes  ax.gif

Nea,bet labai norec ax.gif
Diamonds paziurekit-vel nuolaida vezimaiciams.Bet man jis griozdavotas schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
Ačiū už temą 4u.gif Man labai patiko foto perlai su sidarbrais good.gif Nu kaip subtiliai atrodo rolleyes.gif

Fantazijos perlas skaičiuojas a ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 08 liepos 2010 - 09:07
QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 09:05)
Nea,bet labai norec ax.gif
Diamonds paziurekit-vel nuolaida vezimaiciams.Bet man jis griozdavotas schmoll.gif  blink.gif

Jo gera nuolaida ne tik vezimeliui bet ir dviveidziui doh.gif
Atsakyti
As irgi ta apyranke perlus su sidabrais pastudijavau-neblogai atrodo g.gif
Man klausimas-Erszebeth,paskutinej idetoj foto sioj naujoj temutej-kas ten per veidukas toks grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 07, 23:01)
Zinau gera dieta, planuoju uzsiimt pries atostogas, nes per paskutinius menesius su belekokiu valgymu ir tik pries miega sustorejau iki  rimto parso dydzio (tuoj apsimokes uz gyva svori parduot  biggrin.gif ). Bet tikrai nepasakysiu jos maitinanciai toki grozi mamai.

Man gali pasakyt rolleyes.gif Užkniso ir svoris, ir dietos, dėl vaistų priaugus, hormonai išsimakalvę, niekas man nepadeda dry.gif Nebent ėst po kokius 500 kcal. Ką ir ruošiuosi, bet ta amžiais sugriūna... Pvz. sugalvoju baltyminės dietos laikytis, ėst tik baltymus ir daugiau nieko, kaip kultūristai prieš varžybas - atsiranda arbūzai, braškės. Tai kaip dabar ko nors laikytis? dry.gif

Kada čia, pernai gal, buvau sumanius pirkt vieną karoliuką už 3 numestus kg. Gerai, kad nesilaikiau, tai turbūt tą vieną ir turėčiau dry.gif


QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 10:05)
Diamonds paziurekit-vel nuolaida vezimaiciams.Bet man jis griozdavotas schmoll.gif  blink.gif

Nu aš vėl nerami - iš kur jis tų vežimų vėl parovė? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 08, 00:01)
aciu  4u.gif O kur galejau btu matyta? KMU,KTU, Kaune tongue.gif ?


hm... nu aš ten nelabai lankausi,gal šiaip matytas veidas tiesiog ir viskas g.gif o gal per kokį tūsą matėmės anksčiau g.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 06:59)
Labas rytas suraitytas, nelabai ryškiai, bet ryte dar akys neoratrintos, rodaus ir  aš: vakar buvo diskusijų metu nustatytas tiniklas - dar laukiu dovanos, kuri pakeis vaidzą, bet labai laukiu jūsų nuomonių:


labai graži ,subtili apyrankė thumbup.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 07 08, 09:28)
Kaip čia gražu bigsmile.gif  thumbup.gif
Tęsiu savo seniai duotą pažadą parodyti iš vokiečio atkeliavusią gėlę -plunksnelę ir pilkąją prizmę ax.gif




nu tos prizmės rimtai man pradeda patikti - ale kai su vyru nuėjau,tai jis jas išpeikė doh.gif tai daugiau su juo neisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Jau kokių grožybių prisižiūrėjau praeitos temos pabaigoje thumbup.gif

Tacitos naujoji gėlytė tiesiog pribloškianti. O pliušinė irgi gražiai sudėliota - manau, prisijaukinsi, nepardavinėk - kas jau tavo, tai tavo biggrin.gif

Dasha violetinė su geltonu labai gražu, ir pati mėgstu tokį derinį thumbup.gif

Bitelės grožiai išvis be žodžių thumbup.gif Ta plunksnelė retas ir gražus dalykėlis, irgi tokios norėčiau wub.gif tau ją labai tiktų suporuoti su tokiu karoliuku bigsmile.gif

user posted image

QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 10:06)
Fantazijos perlas skaičiuojas a ne?


Perlus turėjau omenyje tuos, kur ir vadinasi perlais, ne trejybes, ne fantazijas - bet jeigu nelabai aiškiai suformulavau, prisiimu kaltę, balsuokite, kaip kam atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 08, 10:06)
Fantazijos perlas skaičiuojas a ne?

Ne gal? Aš nesuskaičiavau. Turiu tik tris, baltą, ruzavą ir povinį. Nežinau, kuris gražiausias - visi labai faini...

QUOTE(Tacita @ 2010 07 08, 10:17)
As irgi ta apyranke perlus su sidabrais pastudijavau-neblogai atrodo g.gif
Man klausimas-Erszebeth,paskutinej idetoj foto sioj naujoj temutej-kas ten per veidukas toks grazus bigsmile.gif

Taigi ten tas, iš aukso/sidabro serijos, Happy Universe, iš kitos pusės - auksinė saulutė išsišiepus smile.gif Mano svajonė, bet jau kaina tai jooo... Keturženklė.

Reik mažiau ėst ir taupyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 08, 10:19)
Bitelės grožiai išvis be žodžių  thumbup.gif Ta plunksnelė retas ir gražus dalykėlis, irgi tokios norėčiau  wub.gif tau ją labai tiktų suporuoti su tokiu karoliuku  bigsmile.gif
user posted image


Ačiū Tau ir kitoms, pastebėjusioms mano džiaugsmą biggrin.gif
Tikrai tikrų į porą thumbup.gif Gal nusižengti trolių dietai blush2.gif Bet kad atostogos ant nosies kabo doh.gif
Atsakyti