Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Accord (nuo 1993m)

Sveiki!
Noriu pirkti Honda accord, bet nerandu jokiu atiliepimu apie ja. Gal kas tokia vairuojat? Kalbu apie 1993-1996m laidos automobilius. Butu idomu suzinoti visus pliusus ir minusus.. Taip pat ir detaliu kainas. Aciu is anksto biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Mes du metus turim Accord, 96m. Viena didelė problema - rūdys - čia visų Hondų trūkumas, kad jos nepadengtos apsauginiu sluoksniu. Rūdija dešinėj pusėj galinis sparnas (virš arkos, ten eina keturi sujungimai, todėl ten greičiausiai išlenda rūdys) - siūlau iš kart apžiūrėt. Šiaip mūsiškei teko keisti stabdžių kaladėles (Tanagroj apie 100 lt pora) - buvo dar "gimtosios", akumuliatorių - dėl tos pačios priežasties, duslintuvas jau buvo pusiau kiauras - taip pat dar gamyklinis. Tai gi tos gamyklinės dalys atlaikė 10m, bet aišku čia privalumas, kai perki naują modelį.
Dabar granata viena labai prašosi pakeičiama (400 Lt)
Važiuoja vis tik gana smagiai, pas mus toks pereinamasis modelis, kurio variklis 1,8l, bet vožtuvų skaičius ir kitos detalės kaip pas 2l modelį. Man patinka, kad lengvai įsibėgėja, nes darbe važinėju su nauju Citroen Xsara, fainas minivenas, bet visai netraukia mad.gif Tai po jo kaifuoju įsėdus į savo accordą biggrin.gif
Atsakyti
Aciu labai uz ats, varene.. As tai dabar turiu 1988m audi 80 (bulka), tai detales pas honda matau gerokai brangesnes.. g.gif Nu ir ko noreti - juk japoniska masina.. O siaip daznai reikia remontuoti??
Atsakyti
mes turim accorda 93 met pabaigos 2.3 variklis.Rudžių tikrai nepastebėjom,kaip bebūtų keista.Važiuoja gana smagiai.Per du metus kiek mes ja turim tvarkem tik tai kas butina nusipirkus mašina t.y.keitėm variklio diržus,tepalai su filtrais.Na žinoma stabdžių kaladėles dar keitėm.Teko dar kelis kartus duslintuva virinti.Daugiau problemų su ja neturėjom.Labai faina mašinytė,bet gaila, kad aplinkybės verčia ją parduoti,nes gyventi persikelėm į sodus , čia keliai ne kokie,tad reikia ieškotis aukštesnės mašinos.
Atsakyti
Katinuks, aciu labai uz pasisakyma. O uz kiek norite parduoti? Gal mes is jusu ja nupirktume? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilrasa @ 2006 01 09, 15:57)
Katinuks, aciu labai uz pasisakyma. O uz kiek norite parduoti? Gal mes is jusu ja nupirktume? mirksiukas.gif

mūsų skelbimas čia ,tik be nuotraukų. http://www.autoplius...ltatai/?psl=2#1 ir čia ta kur 9800lt
jei sudomintų iš karto sakau,kad veina granata pradeda barškėt.jei kas daugiau domintų rašyk į až.
Atsakyti
Žiūriu tos pačios "einamos" problemos - kaladėlės, granatos. O dėl neplanuoto remonto - per du metus nė kart neteko.
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 01 09, 17:44)
mūsų skelbimas čia ,tik be nuotraukų. http://www.autoplius...ltatai/?psl=2#1 ir čia ta kur 9800lt
jei sudomintų iš karto sakau,kad veina granata pradeda barškėt.jei kas daugiau domintų rašyk į až.

nu nzn, man tokios kainos nerodo kazkodel...Nieko nesumaisei? Neradau tavo foto.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zilrasa: 10 sausio 2006 - 00:23
Vyras turi acorda 96m. 2l variklis. Tai labai smagi masinele ir isibegeja greitai ir traukia gerai. As tik uz Hondas, va ir pati turiu Civica 4u.gif Bet kuo didesne masina tuo ji smagiau rieda. Beje ira toks Honda klubas, ten vyksta forumai, tai gali pasiskaityti viska kas domina apie Acordus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilrasa @ 2006 01 10, 00:21)
nu nzn, man tokios kainos nerodo kazkodel...Nieko nesumaisei? Neradau tavo foto.. g.gif

pabandyk cia: http://www.automobil...to.asp?ID=61203
tik nuotrauku nera.
na jei rimtai tai vieną kartą teko, visai neseniai,kai kazką pramušėr pradėjo tepalas bėgt.tada taisant vos mums variklio nesudirbo,nes ne ant tų dantračių uždėjo diržus.kadangi aš turejau pasiimti,o ne vyras,tai kas tai mašinai yr iškarto nesupratau,ji tik traukė man kitaip.bet dabar viską sutvarkė,tai traukia dar geriau negu mums perkant ją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniuks: 10 sausio 2006 - 10:25
QUOTE(Kofee @ 2006 01 10, 10:59)
Vyras turi acorda 96m. 2l variklis. Tai labai smagi masinele ir isibegeja greitai ir traukia gerai. As tik uz Hondas, va ir pati turiu Civica 4u.gif  Bet kuo didesne masina tuo ji smagiau rieda. Beje ira toks Honda klubas, ten vyksta forumai, tai gali pasiskaityti viska kas domina apie Acordus mirksiukas.gif

oj, 96metu tai grazuoles jau tos hondikes.. Noretume ir mes, tik kad jau kaina iskart labai didele.. doh.gif
Atsakyti
Labas, mano vyras turi 1996 metų Honda acord. Tai jis man sakė, kad rūdis yra Hondų problema, kurios pagamintos iki 1996 metų. Naujesnės tokių problemų jau neturi. Bet šiaip jis automobiliu patenkintas, tik sakė, kad ji nėra tokia lanksti kaip manoji (Mitsubishi).
Atsakyti