Įkraunama...
Įkraunama...

Uzkimo naujagimis

Sveikos mamytes gal kam buwo taip nutie, mano trieju savaiciu dukryte uzkimo ir gana stipriai siandiena laukiu gyd turi ateiti bet paciai kazkaip neramu ziauriai gal buwo kas susidure su tuo? Ji nekosto ir nera persalus tik uzkimimas.
Atsakyti
Labas,na mes uzkimome kai prasidejo pienlige,apziurek burnyte ar nera baltu demeliu?ju atsiranda ir ant balso stygu,todel ir uzkimsta.o gal ir kas nors kito,tiesiog mums taip buvo.
Atsakyti
aciu taip yra liezuviukas baltas, Tai ka daryt db man tada? matyt ir jai pienlige prasidejo.
Atsakyti
QUOTE(Sunrise07 @ 2010 07 07, 16:37)
aciu taip yra liezuviukas baltas, Tai ka daryt db man tada? matyt ir jai pienlige prasidejo.

nusipirkit DAKTARIN ir patepkite burnytę, tikrai turėtų praeiti. Mano sūneliui irgi kartais užuola pienligė tai užtepu ant tūtuko ir per dieną praeina thumbup.gif
Atsakyti
Ką sakė gydytoja? Ar patvirtino pienligę?
gal daugiau rėkė? O gal labai sausa kambariuose?

mano mergina irgi buvo kelis kartus pakimus, tačiau irgi nei kosėjo, nei slogavo, tai nusprendžiau, kad tiesiog nusispygavo. Mūsų diagnozę patvirtino ir gydytoja, apžiūrėjusi gerklytę.


Atsakyti
QUOTE(Sunrise07 @ 2010 07 07, 16:37)
aciu taip yra liezuviukas baltas, Tai ka daryt db man tada? matyt ir jai pienlige prasidejo.

Kad liezuviukas baltas tai dar nereiskia,kad pienlige prasidejo,leliukams buna ir taip baltas.Ir mums buvo,bet gali ir nepaumeti.Atsiranda ant dantenu,sonuose ant zanduku is vidaus tokie balti taskuciai.Tada jau yra tas grybas pieno ir reikia gydyti.Isvirin buteliuka ir soskutes su soda jei naudojat.Ir teks naudoti Daktarina.Bet tegu patvirtina gydytoja taip neduok esat maziukai.
Atsakyti