Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų - 5

QUOTE(rrrugile12 @ 2012 12 28, 15:33)
sveikos padekite kur rast rusu filmu ,melodramu ,ir kitu .gal kas rusisku saitu zinot verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sveiki

O cia nebandet ziureti? Rusų filmai ir serialai (XIII Tema), Rekomenduojame bei dalinamės nuorodomis
Arba Кинозал.ТВ ir YouTube yra Ir cia pilna ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 gruodžio 2012 - 16:33
Непутевая невестка (1-4 серии из 4) (2012) SATRip gal zinot kur rasti toki filma atsisiusti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu su labiau egzotisku prasymu, nes man reik atvirksciai nei kitiems - lietuvisku/rusisku filmu anglu kalba ax.gif Gali buti garsinti ar titruoti, siustis ar ziureti online. Neesu prisiregistravusi lietuviskuose/rusiskuose torentuose, tai patogiau butu atviri torentai. Bet esant reikalui asu pasiryzus registruotis ir laikyti gera santyki >1
Labiausiai pageidaujami filmai:
Likimo Ironija arba po pirties (rus)
Gardemarinai (rus)
Trys muskietininkai ir Dartanjanas (rus)
Vienui Vieni (LT)
Tadas blinda (senoji versija)(LT)
Pingvinukas Lolo (animacinis, rus)
Operasija Y ir kiti Suriko nuotykiai (rus)
Kaukazo belaisve (rus)
Geltonu plytu kelias (Keistuoliu teatro, LT)
Balkonas (LT)
...
Gal patys atsimenat kokios klasikos (ar nebutinai), kad butu galima pasidalinti su kitu tautu atstovais? Pasikulturinimo tikslais smile.gif
Kai kuriuos radau per google, bet nepazistami puslapiai, tai nedrasu ten eiti ir siustis ar ziureti ax.gif Jei kas is cia pasiulytu savo bandytu butu drasiau 4u.gif Ar pasidalinkite patarimais kaip nenudegti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrugile12 @ 2012 12 30, 15:04)
Непутевая невестка (1-4 серии из 4) (2012) SATRip    gal zinot kur rasti toki filma atsisiusti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Registracija ten laisva, reitingų neskaičuoja.
http://rutracker.org...c.php?t=3987281
Papildyta:
QUOTE(Ajste @ 2013 01 03, 04:11)
Ateinu su labiau egzotisku prasymu, nes man reik atvirksciai nei kitiems - lietuvisku/rusisku filmu anglu kalba  ax.gif Gali buti garsinti ar titruoti, siustis ar ziureti online. Neesu prisiregistravusi lietuviskuose/rusiskuose torentuose, tai patogiau butu atviri torentai. Bet esant reikalui asu pasiryzus registruotis ir laikyti gera santyki >1

Užsiregistruok http://rutracker.org
Regitracija laisva jokių reitiningų neskaičiuoja.
Atsakyti
Man svarbiausia ne reitingu skaiciavimai, o filmai su angliskais titrais ar igarsinimu. Jei gauni ko nori, tai palaikyt reikiama reitinga nera sunku, juk specialiai nieko daryt nereikia wink.gif
Atsakyti
Vis dar ieskau dvieju vokisku filmu, gal kas gales pagelbeti

''Die Braut von der Tankstelle'' /2005/
''Eine Prinzessin zum Verlieben'' /2005/
Atsakyti
Is kur parsisiųsti gerą versija saulelydzio sagos...?
Atsakyti
as tai kai ieskau filmo, tai ivedu jo angliska pavadinima pvz i google, prirasau ,,lt online" arba ,,ru online", ir man ismeta daug saitu kur ji galima pasiziuret nesisiunciant. Ir beje rusiskuose saituose geresne kokybe, maziau stringa nei lietuviskuose.
Atsakyti
Sakykit kur butu galima rasti filmą "Miškais ateina ruduo"?
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2013 01 26, 21:31)
Sakykit kur butu galima rasti filmą "Miškais ateina ruduo"?

As cia ziurejau Miškais ateina ruduo. Ziurim.lt
Atsakyti
sveikos esu uzsiregistravus kinozal. bet tik duoda viena filma atsisiusti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrugile12 @ 2013 01 30, 20:17)
sveikos esu uzsiregistravus  kinozal.  bet tik duoda viena filma atsisiusti  g.gif  g.gif

Tokios taisyklės ten:
Рейтинг это соотношение "Залил / Скачал". Держите Ваш рейтинг выше 1 на трекере. Не закрывайте Ваш БитТоррент клиент как можно дольше!
[....]
Соотношение "Залил - Скачал" предназначено для пользователей чей рейтинг ниже (1) и перепроверяется трекером. Если Залил - Скачал > 6ГБ, то трекер выставит Вам торрент предупреждение и Вам будет доступна лишь 1 раздача. Если разница достигнет 10ГБ, то Ваш профиль будет отключен. По этой причине старайтесь держать рейтинг выше 1 на трекере. После того, как скачали фильм - оставайтесь на раздаче. Скачал сам, Помоги другому. Пожалуйста, будьте ПОРЯДОЧНЫМИ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯМИ ТРЕКЕРА КИНОЗАЛ.ТВ
Atsakyti