Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų - 5

Ieškau "Мэри Поппинс, до свидания" 1983m.lietuvių kalba
Maiklai,ar Jūs pati atitinkate tą savo parašą..? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 07 11, 13:17)
Ieškau "Мэри Поппинс, до свидания" 1983m.lietuvių kalba
Maiklai,ar Jūs pati atitinkate tą savo parašą..?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

unsure.gif O yra jis isverstas i lietuviu kalba?

Del to paraso ir "santykio"..Jus gal turite omenyje bendravima, o cia jis turi omenyje reitinga Siuntimas/Dalinimas smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 07 11, 13:17)
Ieškau "Мэри Поппинс, до свидания" 1983m.lietuvių kalba
Maiklai,ar Jūs pati atitinkate tą savo parašą..?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif


Labas. Visų pirma - aš esu pats, o ne pati biggrin.gif tongue.gif Antra - klausimas vertas perliuko apie parašą, nes kaip suprantu visiškai nesigaudote trackeriuose ir ten esamuose santykiuose, nes tenais santykis=išsiustų duomenų kiekis dalinamas iš parsiustų duomenu kiekio.


QUOTE(DuoDuo @ 2011 07 11, 13:40)
unsure.gif O yra jis isverstas i lietuviu kalba?

Del to paraso ir "santykio"..Jus gal turite omenyje bendravima, o cia jis turi omenyje reitinga Siuntimas/Dalinimas smile.gif))


+1
Atsakyti
Gal ir nesigaudau,nes labai jau mažai siunčiuosi,daugiausia online žiūriu tongue.gif
Nežinau kas tamsta Maiklas esate,todėl nesijuokiu,ar galite pvz. kokią pelno(nuostolio)ataskaitą sudaryti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DuoDuo @ 2011 07 11, 13:40)
unsure.gif O yra jis isverstas i lietuviu kalba?




turėtų būti,nes esu vaikystėje žiūrėjusi (tuo metu nelabai rusų k. gaudžiausi) smile.gif
Labai geras,nuotaikingas filmas,muzika wub.gif Norėčiau,kad vaikai žiūrėdami suprastų .
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 07 11, 22:16)
Gal ir nesigaudau,nes labai jau mažai siunčiuosi,daugiausia online žiūriu tongue.gif
Nežinau kas tamsta Maiklas esate,todėl nesijuokiu,ar galite pvz. kokią pelno(nuostolio)ataskaitą sudaryti  mirksiukas.gif


ot žmonės, negali susitaikyti su tuom, kad "nupjovė grybą" biggrin.gif

Ir aš tikrai galiu sudaryti panašias ataskaitas, nes esu vyr transporto vadybininkas ir tokius dalykus bei dar daugiau tenka daryti. Bet čia yra profesiniai dalykai ir visiškai ne į temą, todėl nebūtina gilintis.
Atsakyti
Tik nereikia. Išsišokote ir to jau užtenka. Parašą supratau tiesiogiai,žmogiškai.Cituoti,manau, nereikia.
Beje,į temą atsakymo taip ir negavau schmoll.gif
Atsakyti
Gal žinot iš kur atsisiusti "Išlikę gyvi" ( Alive ) ?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(nester @ 2011 07 17, 10:02)
Gal žinot iš kur atsisiusti "Išlikę gyvi" ( Alive ) ?
Ačiū

http://opensharing.org/torrent/30324/ jei rusiskai
Atsakyti
gal kas užmatė Ieškokit Gudručio Serialo (ne filmo) lietuviškai ar bent su titrais ? mačiau tik angliškai, taip patikdavo anksčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal žinot iš kur atsisiųsti filmą "Brėkštanti aušra" I dalį.Žinau,kad kinuose rodys lapkričio mėn.bet gal yra jau ir šiaip? g.gif
Atsakyti
Sveiki. Ieskau labai labai Rusisko filmo VYI 2009.
Atsakyti
Ieškau "Vergė Izaura" ir "Tiesiog Marija" lotuliukas.gif Nostalgija lotuliukas.gif
Atsakyti