Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės ir medeliai žiemą užstiklintame balkone

QUOTE(svetelis @ 2007 02 05, 13:53)
Sveikos,
noreciau balkone auginti koki nors medeli, bet nezinau koks tiktu. Gyvenu aukstai, balkonas istiklintas, saule-visada buna nuo pietu iki pat vakaro. Kokie butu patarimai?


Aciu


Tau tiktu jukos ir euforbijos atsparios
salciams iki -20 atlaiko.
Atsakyti
Jei temperatūra žiemą laikosi apie + 15 auginčiau citrusus, alyvmedį, laurą, azaliją, kameliją (+6 -- +12), (galima gauti parduotuvėse). Jei apie +5 -- granato medelį (galima užsiauginti pačiai suvalgius vaisių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 05 vasario 2007 - 18:26
O aš auginčiau spygliuočių kompozciją rolleyes.gif arba kokį nors citrusinį medelį. thumbup.gif
Atsakyti
Pavasari galvoju pasisodinti vijokli, ta pati paprasciausia-vinvytis vadinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2007 02 06, 07:04)
Pavasari galvoju pasisodinti vijokli, ta pati paprasciausia-vinvytis vadinasi  smile.gif

Abejoju ... skurs, nes tai labai didelis augalas, nevazoninis. Pasirink ką smulkesnio.
Ir išsimatuok dabar ir kai užeis šalčiai temperatūrą savo balkone, kad žinotum nuo kiek iki kiek svyruoja -- bus aiškiau parenkant augalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 02 06, 12:07)
Abejoju ... skurs, nes tai labai didelis augalas, nevazoninis. Pasirink ką smulkesnio.
Ir išsimatuok dabar ir kai užeis šalčiai temperatūrą savo balkone, kad žinotum nuo kiek iki kiek svyruoja -- bus aiškiau parenkant augalus  smile.gif

Auginau vijokline roze, tai skurdo, nors vazonas ir didelis buvo...Galvoju, kad vinvytis nereiklus augalas, gal augtu g.gif
Atsakyti
Vynvytis tikrai netiks, nes tai labai didelis augalas. Jis gi 5 aukštų namą apauga taip, kad sienų nematyti. Neįsivaizduoju jo balkone schmoll.gif Juk yra tiekdaug augalų užimančių daug mažiau vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 06, 19:47)
Vynvytis tikrai netiks, nes tai labai didelis augalas. Jis gi 5 aukštų namą apauga taip, kad sienų nematyti. Neįsivaizduoju jo balkone schmoll.gif  Juk yra tiekdaug augalų užimančių daug mažiau vietos  doh.gif

Tai koks tada tiktu ? Bet ne medelis, o vijoklinis koks nors ?
Atsakyti
As tai prisiziurejau Vokietijoje kaip balkonuose auga viszaliai medeliai vazonuose (nedideles tujos, kadagiai ir siaip visokie medeliai kuriie dar yra nedideli) per ziema, tai man labai patiko ir pagalvojau kad noriu kad ir pas mane zalia butu per ziema balkone, bet mano medeliai per ziema suvargo i neatrode tokie jau grazus (tai buvo pernai ziema, ziema buvo labai salta), pavasari persodinau juos i zeme, nes gaila kankinti juos vazone ir to grozio tokio nera
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2007 02 07, 07:36)
Tai koks tada tiktu ? Bet ne medelis, o vijoklinis  koks nors ?

Parašyk kokios pas tave temperatūros balkone laikosi žiemą -- tai gal ir patarsim tongue.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų, nes irgi susidomėjau
gal naujų patarymų duosite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2007 02 07, 08:36)
Tai koks tada tiktu ? Bet ne medelis, o vijoklinis  koks nors ?


kobėja labai sparčiai auga ir gražiai žydi bigsmile.gif . tik ji vienmetė, man rodos g.gif
Atsakyti