Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Pamenu kazkurioje temoje buvo labai nuostabus magnetukai skirti sveciams dovanoms. Gal kuri turite nuoroda i juos, ar zinote kas daro?
Atsakyti
Niu net pati negaliu patikėt bigsmile.gif - pagaliau žinokit šampanui etiketę
susimeistravau - t.y. pakišau fotkę po apačia thumbup.gif

einu dabar dar kažką gamint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 08 liepos 2010 - 08:24
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 08, 09:23)
Niu net pati negaliu patikėt bigsmile.gif  - pagaliau žinokit  šampanui etiketę
susimeistravau - t.y. pakišau fotkę po apačia  thumbup.gif 

einu dabar dar kažką gamint  lotuliukas.gif


Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 07, 23:41)
Pamenu kazkurioje temoje buvo labai nuostabus magnetukai skirti sveciams dovanoms. Gal kuri turite nuoroda i juos, ar zinote kas daro?



http://www.zenkliuka...zenkliukai.html
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 07 07, 16:19)
ar jus susirašysit kai prie stalo kalba sakysit? ir ant ko? būdami krykštatėviais?

Aš buvau susirašiusi, bet neskaičiau. Tiesiog užmesdavau akį kas kaip ir po ko, o šiaip improvizavau ax.gif Galvojau, kad reiks skaityti, ale išlemenau šį bei tą. Bet man kaip ne itin šnekiai, buvo ramiau, kad turiu pasirašius. Su savim turėjau papkę, kurioje buvo sudįti visi laminuoti sveikinimai, prašymukai, tai tuos lapus buvau joje susikišus. cool.gif
Atsakyti
as kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi, kad mano vaiko sventeje bus tik patys artimieji, ir jie tikrai supras mano nora krikstynas padaryti siokias tokias idomesnes.
o va krikstamote busiu simboliskai... na ta vaikuti labai myliu, gi mano brolio mazylis wub.gif fainulka toks... bet kai krikstynos bus bendros, tai ne kas iseina. kad ir profesiju ar pasizadejimu korteles. jei savo brolio mazyliui ta darau, kitas vaikas lieka be atrakciju... as padarysiu tik laikrastuka, sudesiu tuos maiselius, su gyvenimo turtu. padovanosiu dekupazine dezute, medaliona, padarysiu krikstynu nektara ir sampano bonke papuosiu unsure.gif o zaidimu jau jokiu nebedarysiu... nes apie kita vaika visai nieko nezinau, nezinau ne kas bus vaiko krikstotevai, nepazystu is vis sveciu... tai va kokia nesamone iseina unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes

Aciu visoms uz savo pasipasakojimus apie scenarijus.. 4u.gif Radau daug idomios cia informacijos....
Krikstynos praejo, manau neblogai... thumbup.gif
kadangi kriksto mamyte vyko is toli, o kriksto tetis gyvena net uz LT ribu biggrin.gif , tai visa programele vyko tik mano iniciatyva ax.gif
Prie sukneles buvau pasiuvus is panasios sukeneles medziagos mazyte sutraukiama tasyte, kur idejau cesnakiuka, pinigeli...Kriksto tevams padariau ir ireminau 10 isakymu, o seneliams padariau iremintas padekas. Tai visi buvo labai pamaloninti...Taip pat paskaite mociute su seneliu savo pasizadejimus...O as grazius zodzius dar seneliams paskaiciau...tai mano mama net apsiverke biggrin.gif ...
Zaidem dar pareigu sulini. Zaisliukus pririsau ant sniurelio o kitam gale maza baronkyte ir sudejau i pinta krepseli, uzdengiau...ir visi trauke po baronkyte ir kitame gale rasdavo zaisliuka , kuris atitikdavo tam tikra pareiga, pvz.: princese-nuvezti i leliu teatra ar i kina kai pauges, sagute- ismoktini siuvineti, o kai paugs nupirkti siuvimo masina...dramblys- nuvezti i zoologijos soda ir t.t.
Tiesa prie baznycios dar turejau nupirkus 10 balionu su heliu (pirkau per skelbiu.lt po 3 Lt, Vilniuj Ateities g. 10, arba Rimi Savanoriuose), kuriuos veliau, sugalvoje nora, visi kartu paleidom i dangu...
O kai sedomes uz stalo, kiekvienoj lekstutej buvo po angeliuka popierini, ant kurio sparneliu visi turejo parasyti po palinkejima...juos saugosiu wub.gif
Man viskas lyg ir patiko...nors ne daug to scenarijaus, bet geriau nei visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 08 liepos 2010 - 09:53
QUOTE(Diglė @ 2010 07 07, 17:19)
ar jus susirašysit kai prie stalo kalba sakysit? ir ant ko? būdami krykštatėviais?

Manau susirasyk nes visada kas nors pasimirsta g.gif
Atsakyti
simta kartu skaiciau apie sirsiu medu...bet nesigilinau, o dabar cekavumas uzvalde...o ka daryti su juo kaaaaaaaa g.gif
na pagamini ir ka..saugoti..ar cia doavan kam nors...ar valgyti per krisktynas...
pasiklydau......... blush2.gif

Atsakyti
sveikos visos skubu pasidalinti informacija
Kaune yra balionu centras - jachtklube, pas juos balionai su helio po 2,5, o su heliu ir klijais (kad ilgiau laikytu) po 3,20
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 08, 11:27)
simta kartu skaiciau apie sirsiu medu...bet nesigilinau, o dabar cekavumas uzvalde...o ka daryti su juo kaaaaaaaa g.gif
na pagamini ir ka..saugoti..ar cia doavan kam nors...ar valgyti per krisktynas...
pasiklydau......... blush2.gif

Labai gardus jis bigsmile.gif As is pradziu duodavau pakastavoti po uzduociu - ale nusipelne biggrin.gif Po to isgraibste i namus - buvo eile, kaip sovietu laikais prie desros lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos noriu pasitarti, kaip manot ar tik tik prisijungusioms prie planavimo duoti duomenis pašto , galbūt pradžiai vertėtų pasiskaityti temas g.gif , nes ten pašte įėjus gali daryti kas ką nori, ištrinti, naikinti kas yra ir t.t ar nevertėtų paplanuoti kurį laiką ir įgauti merginų palaiminimą, visgi būtų labai gaila, jei kas nors imtų ir jį pravalytų, tiesiog žinau tokių liūdnų atvejų ir net nesinori pagalvoti, kas būtų jeigu būtų, nes manau labai nekorektiška ir negražu ateiti ir pasiimti negrąžinant duoklės atgal, rolleyes.gif , čia mano tik pamąstymai rolleyes.gif
Atsakyti