Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

ar jus susirašysit kai prie stalo kalba sakysit? ir ant ko? būdami krykštatėviais?
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 07 07, 14:56)
drinks_cheers.gif

Rutel,gavai uzsakymuka is drauges mano?

Gavus sveciu sarasa supratau, kas cia kaltininkas lotuliukas.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 07 07, 17:08)
Tiek visko planavau, o pakvietus krikštatėvius, man uždraudė rūpintis krikštynomis ir pasakė, kad tai ne mano reikalas. Tai noriu saldainių popierėlius padaryt su angeliuku ir sudėtimi. Bet man nepavyksta gal galit paaiškinti kaip.

O kas nepavyksta? Jei parasysit man i az - padesiu 4u.gif Arba iskarto i emaila helveti@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 06, 23:51)
Rasicka* as siulau tau pabandyti taip, nezinau as suveiks, nes man tik mintis sove, o isbandyti neturiu kada.
pabandyk uzdeti ant wordo lapo nuotraukyte. ant jos pspausk du kartus, ismes lentele format picture. tada pasirink layout ir behind text. tada ant tos nuotraukytes galesi uzkelti etikete. ir padaryk ta pati su ta etikete, kaip ir su nuotraukyte. jeigu etikete yra su skyle ir ne jpg formatu, tai turetu iseiti. betcia tik mano fantazijos. ar realu, dar reikia isbandyti g.gif

aš šitaip ir dariau ir viskas puikei pavyko thumbup.gif aš viska Worde darau ir gaunasi thumbup.gif ačiū už etikete 4u.gif
Atsakyti
mielosios....maciau..turbut sioje temoje..anoje gal..kazkurioje...kad buvo foto...na tokia maza dezutedrugelis..matete..pamenateeeeeeeeeeeeee g.gif

na..ar ne cia maciau...

as taip uzsimaniau...na nebutinai drugelis kad butu...na...gal zinote kas kuria..kas padarytu man..jei supratote apie ka as cia.

nes dabar nebezinau kurioje temoje ieskoti..kai tiek perskaiciau.. ax.gif


padekiteeeeeeeeeeeee rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2010 07 07, 18:48)
aš šitaip ir dariau ir viskas puikei pavyko thumbup.gif aš viska Worde darau ir gaunasi thumbup.gif ačiū už etikete 4u.gif



bigsmile.gif O man nesigauna ir viskas - vadinas kažką ne taip darau doh.gif unsure.gif

Beje su PS - man irgi ne kažkas gaunas blink.gif ten sudėtingiau viskas, nei maniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 07 liepos 2010 - 20:24
jei turite kas kokiu etikeciu: sampanui, dektinei, tyreles etiketes ir busimos profesijos korteliu pavyzdziu, buciau labai dekinga jei atsiustumete man: ambraziukas@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
labutis visos smile.gif ech, ir mane malonus rupestelis aplanke, ruostis krikstynoms, busiu kriksto mamyte smile.gif esu cia naujoke, bet tikiuosi rasti tikrai daug ideju graziai sventei smile.gif o problema yra ta, jog nezinau nuo ko pradeti smile.gif prisiskaiciau laaabai daug smile.gif noreciau padaryti laikrastuka, dar ivariu idomybiu smile.gif laiko daug nebeliko, tik trys savaites.. smile.gif aciu toms, kurios pades smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz paguoda 4u.gif . Butu galima su visais ir griesciau, bet kai jau gerkle skaudejo, kad perrekciau minia, skaitant viktorinos klausima, tai nieko nebesinorejo, nors iki tol dar tvardziausi ir stengiausi sypsotis .... verysad.gif
Na bet dabar jau apmaudas po truputi mazeja ir labai dziaugiuosi budama krikstamote ir vis svaojoju, kaip lepinsiu savo krikstadukra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 07, 22:39)
Na bet dabar jau apmaudas po truputi mazeja ir labai dziaugiuosi budama krikstamote ir vis svaojoju, kaip lepinsiu savo krikstadukra  wub.gif


As ruosiuosi savo dukrytes krikstynoms, bet laabai noreciau buti krikstamote blush2.gif tik nelabai yra kam pakviesti ax.gif oi, lepinciau ta vaikuti blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif) jungiuosi ir aš prie krikštynų planavimo. Krikštynos vyks rugpjūčio pradžioje todėl dar yra laiko. Gal kas galėtų padėti su saldainiu popierėlių šablonais? ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
oi mamytes, reikia jusu pagalbos verysad.gif taip jau isejo kad esu kvieciama i kriksto mamytes o iki krikstynu liko tik 2 savaiteles lotuliukas.gif noreciau padaryti ta laikrastuka atminimui, tai prasau jusu pavyzdelio blush2.gif kiek skaiciau yra kazkoks bendras pastas kur daug ikelta informacijos...gal galeciau suzinoti kaip prie jo prisijungti? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 07 07, 13:22)


gal zinot kas siuva kokybiskus ir grazius lininius rubelius?


mes savo suneliui siuvome pas sm mamyte gosas bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Justukomama @ 2010 07 07, 20:20)
oi mamytes, reikia jusu pagalbos verysad.gif  taip jau isejo kad esu kvieciama i kriksto mamytes o iki krikstynu liko tik 2 savaiteles lotuliukas.gif noreciau padaryti ta laikrastuka atminimui, tai prasau jusu pavyzdelio blush2.gif  kiek skaiciau yra kazkoks bendras pastas kur daug ikelta informacijos...gal galeciau suzinoti kaip prie jo prisijungti? cool.gif


parasykite i az moderatorems

Svajune

arba

Naktibala

jos atsius prisijungimo duomenis mirksiukas.gif
Atsakyti