Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(merrgicka @ 2010 07 06, 15:49)
Na mes jau po krikstynu wub.gif  viskas praejo pukiai thumbup.gif  wub.gif

cia keleta foto, krikstynu dar neturiu ax.gif

cia idti linkejimai buvo ir profesija:

user posted image




Gal pasakysite iš kur toks gražus maišelis? bigsmile.gif Man ir tokio reikėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 06, 23:52)
http://img291.images...641/etikete.png

štai į šios etiketes balto fono vietą noriu dukriuko foto įkelt, kaip tai padaryt... ?  g.gif
kad ta foto "palystų" po etiketės apačia  doh.gif ..  niu niekaip manęs ji neklauso  lotuliukas.gif


nu abejoju, ar tau kas ir išeis, šiaip mamytės tai daro su photoshopu, o ne wordu smile.gif
Atsakyti
Rasicka* as siulau tau pabandyti taip, nezinau as suveiks, nes man tik mintis sove, o isbandyti neturiu kada.
pabandyk uzdeti ant wordo lapo nuotraukyte. ant jos pspausk du kartus, ismes lentele format picture. tada pasirink layout ir behind text. tada ant tos nuotraukytes galesi uzkelti etikete. ir padaryk ta pati su ta etikete, kaip ir su nuotraukyte. jeigu etikete yra su skyle ir ne jpg formatu, tai turetu iseiti. betcia tik mano fantazijos. ar realu, dar reikia isbandyti g.gif
Atsakyti
vikusituka - nesigauna žinokit niekaip doh.gif

a, tai ka g.gif tai reiks PS siųstis kiba ir nagrinėt kaip ten ir kas daroma - na dar beveik mėnesį turiu - tai galiu pasimokyt, kas belieka ... lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai sveciam grieztai (su sypsena) sakiau, kad visu geidziama sirsiu medu reikia nusipelnyti. Tai tol negavo, kol neuzpide korteliu biggrin.gif

Reikia imtis priemoniu masei kontroliuoti lotuliukas.gif

Einu skaityti toliau, kaip kas atsvente bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 07, 15:06)
As tai sveciam grieztai (su sypsena) sakiau, kad visu geidziama sirsiu medu reikia nusipelnyti. Tai tol negavo, kol neuzpide korteliu  biggrin.gif

Griežtumas kartais tikrai praverčia biggrin.gif
Atsakyti
Rasicka* mokinkis tada su PS
arba paprasyk merginu pagalbos, vis tiek yra mokanciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 07, 13:06)
As tai sveciam grieztai (su sypsena) sakiau, kad visu geidziama sirsiu medu reikia nusipelnyti. Tai tol negavo, kol neuzpide korteliu  biggrin.gif

Reikia imtis priemoniu masei kontroliuoti  lotuliukas.gif

Einu skaityti toliau, kaip kas atsvente  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

Rutel,gavai uzsakymuka is drauges mano?
Atsakyti
Mano dukros krikštynos buvo mielos wub.gif . Krikštijom senoje medinėje bažnytėlėje, ant nemenko kalno. Labai gražiai grojo vargonai, dukros senelis ( mano tėtis ) ceremonijos metu giedojo wub.gif .

Paskui fotosesija dieduko kviečių laukuose wub.gif wub.gif , linkėjimų, pasižadėjimų rašymas. Sužavėti liko "Žmonių" laikraštuku.
Atsakyti
Sveikos,
Ar priiimsit i savo buti ir mane:) Planuojam krikstyti dukryte rugpjucio men:)

gal zinot kas siuva kokybiskus ir grazius lininius rubelius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškėnė: 07 liepos 2010 - 15:24
Labukas,
o is kur jus gaunate tas vaikisku buteliuku, ar buteliu etikeciu variantus, el.paste lyg ir neradau pavyzdeliu, o is fotki, juk neina isikelti, ar as ko nemoku?
Atsakyti
Tiek visko planavau, o pakvietus krikštatėvius, man uždraudė rūpintis krikštynomis ir pasakė, kad tai ne mano reikalas. Tai noriu saldainių popierėlius padaryt su angeliuku ir sudėtimi. Bet man nepavyksta gal galit paaiškinti kaip.
Atsakyti