Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 06, 17:40)
Pati svente praejo ne visiskai taip, kaip tikejausi...  unsure.gif 

Kaip gaila, kad tiek pastangų liko nevisai įvertinta, per mūsų Krikštynas stikliukas irgi valdė rolleyes.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 06, 18:42)
O man zinot mintis atejo i galva,del dovanos mociutems ...pigu,paprasta,bet miela...Kaip daug kas dovanoja remelius su foto,tai butu galima istraukt is neto kokia foto,tarkim blynu,uzrasyti recepta,dar dadeti savu ingridientu,kaip meile anukei,sypsena..... gaminimo procesa ir parasyti,na tarkim,kad -anukele gardziai valgys sekmadienio rytais,ar tiesiog,kai uzsuks i svecius.

Kokia gera mintis, originalu bigsmile.gif
Atsakyti
merginos gal zinote tikslius krikstynu saldainiu popiereliu ismatavimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 06, 16:40)
Na va, mes taip pat jau po krikstynu  ax.gif .
Pirmiausia, tai noreciau laaaabai padekoti visoms mamytems, kurios padejo bet kokiu rupimu klausimu, o tokiu buvo nemazai  blush2.gif . Aciu jums labai  4u.gif .

Pati svente praejo ne visiskai taip, kaip tikejausi...  unsure.gif  Ne visi zaidimukai buvo suzaisti, liko neuzpildytos pasizadejimu, palinkejimu, profesijos spejimu korteles, nes akivaizdziai maciau, kad visus pan dalykai nedomina  verysad.gif . O ir suzaisti zaidimukai vyko ne itin sklandziai, nebuvo noro is dalyvaujanciu.... Sakyciau, visi mieliau kilnojo taurele  unsure.gif . Na, dziaugiuosi bent tuo, kad krikstadukra atrode nuostabiai, nes megzta suknute jai tiko nuostabiai  wub.gif . Tures bent graziu nuotrauku prisiminimui  ax.gif . O del krikstuko (kuriam skyriau labai daug laiko ir pastangu doh.gif ), tai jie buvo tik perversti, nuotraukos paziuretos ir padeti pasonej ant stalo, vienos mociutes net sulenktas, kad neuzimtu vietos  doh.gif . Na tikiuosi, jis bent krikstadukrai paaugus pasirodys idomus....  mirksiukas.gif 
Linkiu, kad visoms dar kurios sves, tokia ypatinga svente labiau pavyktu  mirksiukas.gif .

Gaila, kad dalyviams rupejo ne vaiko krikstas, o tik pabaliavoti unsure.gif

QUOTE(zaleake @ 2010 07 06, 18:05)
planuotojos, va dbr ieskau ir nerandu reiksmes kodel reikia vaikeli perleisti per visu sveciu rankas prie stalo... doh.gif

gal kuri zinote? 4u.gif

Gerai nepamenu, bet atrodo tam, kad rysys tarp visu butu g.gif
Atsakyti

vat as irgi tiek planavau savo krikstasuniui daryti, bet brolis nusimines pasake, kad jo zmonos sesuo nori prisijungti krikstyti, o ju gimine plati, visi kaimo zmones, ir jiems mazai rupes visokie zaidimai. tai jie susieis ne tam, kad „dovaneles“ trauktu. toks nusivylimas paeme. mama mane guodzia. sako, grysi i lt, pasnekesim, su broliu sutarsim, kad per mano vaiko krikstynas pasizaisim, abiem vaikuciais uzsiimsim, nedaug zmoniu bus... kaip nekenciu prielipu, tai ne tas zodis... doh.gif


QUOTE(zaleake @ 2010 07 06, 18:29)
merginos gal zinote tikslius krikstynu saldainiu popiereliu ismatavimus? blush2.gif

toks kaip meska siaureje. kokia ismatavimai cm, tai nepasakysiu, nezinau tikrai.... saldainiu pati nedarau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 07 06, 18:29)
merginos gal zinote tikslius krikstynu saldainiu popiereliu ismatavimus? blush2.gif


8,5x10cm... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 07 06, 16:40)
Na va, mes taip pat jau po krikstynu  ax.gif .
Pati svente praejo ne visiskai taip, kaip tikejausi...  unsure.gif


Tikrai labai gaila, jog svente praejo ne taip kaip tikejotes.. matosi, jog daug jegu ir pastangu idejote verysad.gif
Linkejimai Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 07 06, 18:05)
planuotojos, va dbr ieskau ir nerandu reiksmes kodel reikia vaikeli perleisti per visu sveciu rankas prie stalo... doh.gif

gal kuri zinote? 4u.gif


Man atrodo, kad draugiskas butu, bet tiksliai nepamenu. Pabandyk paziureti adresu www.viskaskrikstynoms.lt ten yra straipsnis apie senoves paprocius, turetu buti.

QUOTE(vikusituka @ 2010 07 06, 19:06)
vat as irgi tiek planavau savo krikstasuniui daryti, bet brolis nusimines pasake, kad jo zmonos sesuo nori prisijungti krikstyti, o ju gimine plati, visi kaimo zmones, ir jiems mazai rupes visokie zaidimai. tai jie susieis ne tam, kad „dovaneles“ trauktu. toks nusivylimas paeme. mama mane guodzia. sako, grysi i lt, pasnekesim, su broliu sutarsim, kad per mano vaiko krikstynas pasizaisim, abiem vaikuciais uzsiimsim, nedaug zmoniu bus... kaip nekenciu prielipu, tai ne tas zodis...  doh.gif
toks kaip meska siaureje. kokia ismatavimai cm, tai nepasakysiu, nezinau tikrai.... saldainiu pati nedarau unsure.gif


Labai tave suprantu, bet nenusimink. As savo sunaus krikstynoms irgi labai ruosiausi. Po gimdymo buvo truputi pogimdyvine depresija, tai ruosimasis krikstynoms man padejo galutinai is jos isbristi ax.gif Sededavau prie kompiuterio kiekviena laisva minute, vakarodavau. O likus kelioms dienoms iki krikstynu gavau komentara, kad greiciau viskas baigtusi o tai uzsiimu niekais. Norejosi viska mesti siukslynan doh.gif Veliau atsiprase, pasake, kad gaila mano vargo ir pastangu. Taciau nors nelabai tikejausi, jog busiu ivertinta, dariau tai del savo sunaus. Ir pavyko viskas puikiai. Visi liko patenkinti ir su didziuliais ispudziais savaitei i prieki lotuliukas.gif O mano kompanija irgi dauguma kaimo zmones, bet dalyvavo entuziastiskai smile.gif

Mano sunaus krikstynos vyko gana kukliai blush2.gif Is pradziu vykome su krikstateviais i fotoatelje (kitaip laikas netiko verysad.gif ), po to visi vykome i baznycia (ten susirinko ir sveciai).Krikstatevis idejo i batuka pinigeli, turejo saldainiu, jei kas paprasytu. Is baznycios grizome namo. Stala ruosiau pati. Sveciai sveikino, o as kiekvienam sveikintojui dovanojau krikstuka (seimai). Po to krikstotevai pasveikino krikstasuni istojus i krikscioniu gretas, dovanojo cukraus, kruopu, muilo, pinigeliu - centu masiuka, skrynute daiktams ir kitu smulkmenu. Po to as sunaus vardu iteikiau krikstateviams iremintus krikstasunio isakymus. Kiekviena isakyma patvirtndama smulkmenele (pvz. jau dabar dairytis zmonos- ziuronai). Po to uzkando. Kol silo siltas maistas, daviau lapus, kad parasytu linkejimus. Pavalgius daviau issitraukti pasizadejima is pasizadejimu sulinio. Dar reikejo atspeti kas yra maiselyje. Paruosiau 5 maiselius su daiktais viduje. Ant maiselio buvo po raide is sunaus vardo, t.y. ROKAS, o viduje daiktas is tos raides. Kas atspedavo gaudavo maiseli, bei ireminta sunaus foto. Jei atspedavo daugiau nei vienas, paguodos prizas sokoladas su sunaus atvaizdu. Daugiau zaidimu nesuzaideme, nes viska koregavo sunus (dar ji maitinu), o ir dauguma pakilo nuo stalo, o visus vel sukvesti butu buve sunkoka. Bet uzteko ir ispudziu daug kam liko smile.gif Krikstukus tai visi gave susirinko, isvaziuojant dar pasitikrino ar nepamirso lotuliukas.gif ir dekojo uz grazia svente.
Jei gauciau prisijungimo duomenis galeciau imesti i bendra pasta isakymus krikstateviams su lydinciais prizais jei ka domintu.
Sekmes visoms, kas ruosiasi, tik nenuleiskit ranku mirksiukas.gif Dazniausiai pastangs atsiperka.

Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 06, 12:49)
Na mes jau po krikstynu wub.gif  viskas praejo pukiai thumbup.gif  wub.gif

cia keleta foto, krikstynu dar neturiu ax.gif

cia idti linkejimai buvo ir profesija:



bigsmile.gif super maisiukas wub.gif
Atsakyti
Gal kas gali man parašyti į AŽ prisijungimo duomenis? Rašiau moderatorei, bet jokio atsakymo Gal kas iš mamyčių pagelbės.... blush2.gif ax.gif 4u.gif
Buciau labai dekingaa 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 07 06, 22:30)
Gal kas gali man parašyti į AŽ prisijungimo duomenis? Rašiau moderatorei, bet jokio atsakymo  Gal kas iš mamyčių pagelbės....  blush2.gif  ax.gif  4u.gif
Buciau labai dekingaa  4u.gif  4u.gif


Jau gavau! Didelis aciu mamytei 4u.gif
Atsakyti
Merginos dar reik pagalbos blush2.gif

Wordo pagalba į šampano butelio etiketę noriu dukriuko foto įkelt wub.gif
gal paaiškinsit kaip tai padaryt - jau 2 val. visaip bandau - niu nesigauna nors tu ka .. verysad.gif
Atsakyti
http://img291.images...641/etikete.png

štai į šios etiketes balto fono vietą noriu dukriuko foto įkelt, kaip tai padaryt... ? g.gif
kad ta foto "palystų" po etiketės apačia doh.gif .. niu niekaip manęs ji neklauso lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 06 liepos 2010 - 22:53