Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(pelyte:) @ 2010 07 19, 16:13)
Sveikutes,
Nuo šiol ne tik skaitinesiu šią temutę, bet manau ir pati pasisakysiu ką suplanuosiu. Rugpjūčio gale būsiu nuostabaus berniuko krikšto mama. Gal kas galėtų i až parašyti bendro pašto adresiuką, gal iš ten kokių minčių pasigausiu.

as irgi busiu kriksto mamyte, ir man butu smagu jei gauciau prisijungimo duomenis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2010 07 19, 15:43)
man padarė iš čia:

http://www.pictureha...lt/about/rossa/
pagal tradiciją, tai mergytę laiko krikšto mama, berniuką - krikšto tėtis.
bet mano dukra labai nerami ir svetimų neprisileidžia, tai visą ceremoniją laikiau aš, tik per patį krikštą paėmė krikšto mama.



aciu 4u.gif

Maniskis irgi nemanau kad isbus pas kriksto teva unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mes jau irgi pasikrikstyje 4u.gif daug skaitinejau jusu temele, bet taip nieko per daug ir nesiruosiau - po puodeli kriksto teveliams dovanu ir dar dangaus zibintais pasirupinau blush2.gif na tiesiog pagalvojau, kad man viso užteks ax.gif ir vis delto svente praejo puikiai thumbup.gif buvo smagu ir veiksmo uzteko, nes vaikuciai lakste, o teveliai is paskos thumbup.gif svarbiausia puiki aplinka ir gera kompanija 4u.gif
geros šventės visoms dar besiruošiančioms 4u.gif ir tikiu, kad kiekvienos jūsų šventė bus ypatinga, nepriklausomai nuo to ar daugiau, ar mažiau ruošėtės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 19, 16:44)
Maniskis irgi nemanau kad isbus pas kriksto teva  unsure.gif

na ir kas, palaikysit jūs tada 4u.gif mano turtulis irgi buvo pas tėvelį ant rankų, bet tai niekam netrukdė mirksiukas.gif tiesa, pradžioj ceremonijos jis iš viso palakstė po bažnyčią ax.gif bet kunigėlis labai ramiai sakė, kad lai palaksto, kai reikės pasigausim ax.gif ir dar taip smagiai pasidžiaugė, kad vaikas gerai bažnyčioj jaučiasi kaip namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 19, 16:45)
g.gif kiek žinau nėra gerai kai kūma laukiasi... unsure.gif


o as pirma karta girdziu g.gif ,na bet per musu krykstynas ji jau bus pasigimdziusi , ar tai irgi negerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida83: 19 liepos 2010 - 16:35
yra toks prietaras, bet jei jau bus pagimdžius, manau nieko tokio 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Kai buvome bažnyčioje paskaitėlėj - kunigėlis sakė čia tik bobučių pasakos apie tai, kad besilaukianti moteris negali krikštyti vaikiuko - o išvadas kuo tikėti ar kuo ne pasidarom gi patys tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 19 liepos 2010 - 16:52
o pvz dangaus zibintus kada geriau lesiti, isejus is baznycios, nuvaziavus i baliaus vieta ra kaip?
Atsakyti
sveikos,
Mamytes HELP!!!
Kur gaut spirito sirsiu meduj???? Ar degtine irgi tinka???

Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2010 07 19, 18:01)
o pvz dangaus zibintus kada geriau lesiti, isejus is baznycios, nuvaziavus i baliaus vieta ra kaip?



Diena jokio vaizdo, reikia kad tamsu butu 4u.gif
Mes leisim vidurnakti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios...
O kur rasti vandeny plukdomų žibintų( ar kaip jie ten vadinami)? Nesinori gyvenvietėj leisti dangaus žibintų, kad nenutiktų kokia nelaimė. ax.gif
Papildyta:
Gal kas galit rekomenduoti fotografą krikštynoms Panevežyje?
Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Saryte, pagooglink vandens žibintai ir rasi ko reikia mirksiukas.gif

ir aš žinau tokį prietarą, kad nestuke.gif negerai krikštyti, kažkuris vaikas, neprisimenu, savo laimę atiduoda... norit tikėkit norit ne, aš pvz nenorėčiau taip krikštyti ax.gif bet jei jau bus pagimdžius tai tikrai nieko tokio 4u.gif
pasidariau vakar pasižadėjimų korteles pati bigsmile.gif ir šiandien krikštatėviams įsipareigojimus thumbup.gif nors fotografė galėjo viską 'šikarnai' padaryt bet pačios yra pačios ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti