Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 05, 15:02)
DEM....ar neizulu butu paprasyti i mano gmail...atsiusti, kas nepavyksta i endra gmail.. blush2.gif  blush2.gif

as na..nepatogu prasyti..bet labai kirba.. ax.gif

zivilkez@gmail.com

Išsiunčiau. Jei tik matysi ką gavai, nes neatidaro failų. Būk gera, jei gali sumesk viską į mūsų paštuką. Šios idėjos iš čia, kitų mamų, kurios noriai dalijosi, tai noriu ir aš pasidalinti.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 06, 09:28)
Išsiunčiau. Jei tik matysi ką gavai, nes neatidaro failų. Būk gera, jei gali sumesk viską į mūsų paštuką. Šios idėjos iš čia, kitų mamų, kurios noriai dalijosi, tai noriu ir aš pasidalinti.



gavau...pabandysiu..
duosiu vyrui, gal jam pavyks.

aciukas..

informuosiu ....
Papildyta:
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 06, 10:44)
gavau...pabandysiu..
duosiu vyrui, gal jam pavyks.

aciukas..

informuosiu ....


man atidaro viska..super..

bandysiu persiusti bendra.
Atsakyti
Fuuuuu karsta.gif Ačiū labai labai 4u.gif O tai gal tada ir laikraštuką permesti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
DEM issiunciau i bendra gmail...nusisiunte...
patikrinkite kuri nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 06, 12:55)
DEM issiunciau i bendra gmail...nusisiunte...
patikrinkite kuri nors  ax.gif

matosi thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Turiu klausimą, kaip atsisiųstą "Adobe Reader" dokumentą redaguoti - nu niekaip nerandu blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif

ten ta DOVANA - SERTIFIKATAS labai patiko iš el.pašto , noriu persidaryt savo mergytės vardu - bet nerandu per kur eit, kad paredaguot tekstą... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 06 liepos 2010 - 13:58
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 06, 12:55)
DEM issiunciau i bendra gmail...nusisiunte...
patikrinkite kuri nors  ax.gif


man nerodo verysad.gif o taip smalsu biggrin.gif
Atsakyti
Na mes jau po krikstynu wub.gif viskas praejo pukiai thumbup.gif wub.gif

cia keleta foto, krikstynu dar neturiu ax.gif

cia idti linkejimai buvo ir profesija:

user posted image

saldainiai, sampanas:

user posted image

papuosimas jau buvo:

user posted image

dovanos krikstotevams:

user posted image

tortas, sakyciau nelabai man patiko, elguvos, gaivusis:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 06 liepos 2010 - 14:52
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 06, 14:33)
4u.gif  Turiu klausimą, kaip atsisiųstą "Adobe Reader" dokumentą redaguoti - nu niekaip nerandu  blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

ten ta DOVANA - SERTIFIKATAS labai patiko iš el.pašto , noriu persidaryt savo mergytės vardu - bet nerandu per kur eit, kad paredaguot tekstą...  blush2.gif



.... jau pagalbą pati susiradau tongue.gif ačiū mamytei už pavyzduką wub.gif
Atsakyti
Na va, mes taip pat jau po krikstynu ax.gif .
Pirmiausia, tai noreciau laaaabai padekoti visoms mamytems, kurios padejo bet kokiu rupimu klausimu, o tokiu buvo nemazai blush2.gif . Aciu jums labai 4u.gif .

Pati svente praejo ne visiskai taip, kaip tikejausi... unsure.gif Ne visi zaidimukai buvo suzaisti, liko neuzpildytos pasizadejimu, palinkejimu, profesijos spejimu korteles, nes akivaizdziai maciau, kad visus pan dalykai nedomina verysad.gif . O ir suzaisti zaidimukai vyko ne itin sklandziai, nebuvo noro is dalyvaujanciu.... Sakyciau, visi mieliau kilnojo taurele unsure.gif . Na, dziaugiuosi bent tuo, kad krikstadukra atrode nuostabiai, nes megzta suknute jai tiko nuostabiai wub.gif . Tures bent graziu nuotrauku prisiminimui ax.gif . O del krikstuko (kuriam skyriau labai daug laiko ir pastangu doh.gif ), tai jie buvo tik perversti, nuotraukos paziuretos ir padeti pasonej ant stalo, vienos mociutes net sulenktas, kad neuzimtu vietos doh.gif . Na tikiuosi, jis bent krikstadukrai paaugus pasirodys idomus.... mirksiukas.gif
Linkiu, kad visoms dar kurios sves, tokia ypatinga svente labiau pavyktu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikutes
Saules spinduleli,se tau 4u.gif ,nes daug dirbai,o liaudis dar ne ta,ir nesuprato.....na gal po keliu menesiu dasils ir pagirs.

O man zinot mintis atejo i galva,del dovanos mociutems ...pigu,paprasta,bet miela...Kaip daug kas dovanoja remelius su foto,tai butu galima istraukt is neto kokia foto,tarkim blynu,uzrasyti recepta,dar dadeti savu ingridientu,kaip meile anukei,sypsena..... gaminimo procesa ir parasyti,na tarkim,kad -anukele gardziai valgys sekmadienio rytais,ar tiesiog,kai uzsuks i svecius.Na cia fantazija.Gautusi,kaip paveikslelis,galetu virtuvej pasikabint,apie anuke galvot....Na jei esme neaiski,tai galesiu nufotkint toki paveiksla,nes pas mus toks yra,tik anglu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
planuotojos, va dbr ieskau ir nerandu reiksmes kodel reikia vaikeli perleisti per visu sveciu rankas prie stalo... doh.gif

gal kuri zinote? 4u.gif
Atsakyti